Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krótsza i elektroniczna archiwizacja dokumentów pracowniczych

wróć do serwisu Kadry 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 13:58

elektroniczne archiwum jak np. takie z Paperless to o wiele bezpieczniejsza forma przechowywania ważnych dokumentów. Poza tym zajmuje o wiele mniej miejsca i do tego łatwiej i szybciej jest znaleźć to, czego potrzebujesz. Można też kontrolować kto ma jakie uprawnienia dostępu co tez pozwala pilnować co się dzieje z poszczególnymi dokumentami.

#22 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 07:47

Warto zlecić archiwizację dokumentów specjalistycznej firmie. Ja podjęłam współpracę z www.actanova.pl i jestem bardzo zadowolona. Mniej jest na mojej głowie, w papierach porządek. Solidna firma uczciwie wykonująca swoją pracę.

#23 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 28 luty 2018 - 14:49

Kiedyś w firmie archiwizowaliśmy dokumenty w sposob tradycyjny. Jednak z czasem przerzuciliśmy się na archiwizację elektroniczną. NIe było to takie łatwe ponieważ wszystko trzeba było zeskanowac. Jednak z perspektywy czasu widzę,że rozwiązanie takie ma o wiele wiecej zalet

oszczedza się miejsce

dokumenty są bezpieczniejsze, nie ulegną uszkodzeniu

poza tym o wiele łatwiej jest sie dokopac do tego co jest nam potrzebne

Jeśli jesteście zaintersowani usługą archiwizacji, polecam kontakt z ta firmą: https://www.edison.p...elektronicznych

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#24 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 10 kwiecień 2020 - 22:43

Bardzo ciekawy temat. Możesz także skorzystać z usług firm zewnętrznych. Ja współpracuję z www.actanova.pl. Zajmują się profesjonalną archiwizacją, niszczeniem i przechowywaniem dokumentów. Dysponują wykwalifikowanym personelem oraz przejrzystą ofertą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych