Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kredyt hipoteczny dla firmy

wróć do serwisu Moja Firma 36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kowal

Guest_Kowal
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 22:04

A to oni mają w ofercie hipoteczne dla firm? Na jakiej zasadzie?

#22 yellowmarine

yellowmarine

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 23:05

Po sprawdzeniu na szybko - w zakłądce dla firm kolumna hipoteczne jest największa, masz kredyty zabezpieczone, niezabezpieczone, inwestycyjne, na nieruchomość komercyjną, dla mikro-przedsiębiorstw, z uproszczoną procedurą oraz dla deweloperów.

Także w tym przypadku najlepiej było by się chyba udać do placówki, bo opróćz tego, że jest dużo wariantów prawdopodobnie będą też oferty różnych banków. Ja hipoteki nie mam więc w szczegółach się nie wypowiem :)

#23 konradd

konradd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 11 styczeń 2016 - 12:07

Ja poniekąd w temacie, poniekąd nie. Czy uważacie, że pożyczka społecznościowa wzięta na firmę jest dobrym rozwiązaniem? Z różnych powodów nie chcę, nie mogę wziąć kredytu, dlatego zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem, znalazłem nawet miejsce o nazwie Capital Club, w którym mógłbym znaleźć inwestorów, bo ofertę kierują właśnie do firm. Pytanie tylko czy warto się w takie coś bawić, bo widzę, że zainteresowanie taką formą pożyczania rośnie, ale zastanawiam się czy to nie idzie jedynie na fali popularności, wiecie o co chodzi. Nie chciałbym sobie problemów narobić. Proszę pomóc mi ocenić ryzyko a także tą stronę o której wspomniałem, bo sam zbyt słabo się znam na takich rzeczach.

#24 arkadiuszz

arkadiuszz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2016 - 15:40

A może niekoniecznie kredyt tylko jakaś pożyczka prywatna? Może być łatwiej ją uzyskać niż kredyt w banku, no chyba że z przyznaniem go nie będziesz miał problemu. Tym bardziej, że masz tą nieruchomość pod zastaw… Ja od jakiegoś roku inwestuję właśnie w firmy na CapitalClub i z tego co widzę, to są chętne przedsiębiorstwa, które podejmują taki krok na drodze do pozyskania środków na swój rozwój. Pomysł według mnie całkiem dobry, a jeśli wiesz jak przekonać inwestorów do tego na co Ci te pieniądze, to projekt ma spore szanse na powodzenie. Mówię to ze swojego własnego punktu widzenia, bo jako inwestor zawsze zwracam uwagę na to, komu pomagam. W beznadziejne albo nierealne aukcje nie włożę ani grosza, choć w sumie chyba jeszcze na takie nie trafiłem. Dlatego trzeba to dobrze przemyśleć :)

#25 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 828 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 00:50

W moim przypadku korzystałem z firmy pośredniczącej między bankiem a klientem http://www.finsell.pl/jest to bezpłatna usługa, a dzięki temu możemy wybrać najlepsza ofertę kredytową, firma współpracuje z praktycznie każdymi większymi firmami pożyczkowymi, więc nie będzie z tym problemów. 

#26 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 11:56

Według mnie dobrym rozwiązaniem, może okazać się leasing nieruchomości, który działa na takiej samej zasadzie jak leasing samochodu. Lokal użytkowy lub mieszkalny dostajemy po podpisaniu umowy i dokonaniu stosowanych opłat. Jeżeli decydujemy się na leasing finansowy, nieruchomość staje się naszą własnością od początku obowiązywania umowy. 

#27 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 30 maj 2016 - 14:28

Ja osobiście mogę wam zaproponować niezły kalkulator kredytowy, kalkulator.pl/kredyt-hipoteczny w którym sprawdzicie gdzie możecie otrzymać kredyt, super sprawa !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#28 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 19:10

Jeśli chodzi o hipotekę to istnieje wiele firm finansowych nie trzeba wcale korzystać z banków. Znajomy otwierał niedawno działalność i korzystał z usług platformafinansowa.pl Indywidualne podejście do klienta i bardzo dobra oferta jest niezmiernie interesująca.Można liczyć na pomoc doradców i indywidualne podejście.

#29 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 860 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 06:38

Na tej stronie jest duzy temat o tym gdzie warto jest starać sie o kredyt dla firmy:

http://www.forum-kre...brac-93591.html

Jest to największe forum kredytowe w sieci tak więc jeśli nie jesteście zorientowani w takich sprawach to polecam załozyć temat włąsnie tam i dopytać się dokładniej w jakim banku będzie to najkorzystniejsze, o jaki kredyt mozecie się starać.

Sam bralem kredyt  w Idea Banku i nie jestem do konca zadowolony. Niestety ale było tam bardzo dużo dodatkowych opłat. 

#30 Guest_Tomasik

Guest_Tomasik
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:41

No ale przecież podpisując umowę masz świadomość, jakie opłaty będą wiązały się z nią opłaty. Są informacje, są dostępne tabele opłat, wystarczy w to zerknąć. Wiele osób dostając pozytywną decyzję zapomina przeczytać umowę (byle jak najszybciej poszedł przelew) i schody zaczynają się wówczas, gdy bank zaczyna egzekwować to, na co zgodziliśmy się podpisując.

#31 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 09 luty 2017 - 11:39

Teraz ciężko jest się połapać z tymi wszystkimi ofertami, które proponują banki bo jest tego mnóstwo. Ja staram się być na bieżąco i dlatego często przeglądam blog finansowy https://moneye.pl/Tam widziałem ostatnio sporo artykułów o kredytach hipotecznych więc najlepiej będzie jak wejdziesz i poczytasz wypowiedzi specjalistów :)

#32 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 14 luty 2017 - 17:15

Akurat po kredyty hipoteczne dla firm, ale miałem okazję korzystać z ofert jednego z kredytów na start dla nowych firm - http://www.kreatywne...-gdzie-znalezc/ , przyznam że to akurat przyzwoita oferta. Podoba mi się to, że osoby które teraz zaczynają prowadzenie swojej działalności, mogą liczyć na takie wsparcie. Są dostępne zarówno na takie kredyty dla nowych firm, ale również szereg innych propozycji, jak choćby dotacje unijne czy wsparcie dla osób bezrobotnych startujących z własnymi firmami. Szkoda tylko że zapomina się o osobach które dłużej prowadzą woje biznesy i dla nich nie ma praktycznie żadnego wsparcia. Wysokie składki ZUS, podatki i bóg wie co jeszcze...

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#33 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:59

Tak, jest teraz tego mnóstwo na rynku, może po pomoc udac się do specjalistów np. http://www.pozyczkik...woscwroclaw.pl/na pewno wybiorą najlepsze rozwiązanie dla klienta. Moja siostra jest zadowolona jest z ich usług.

#34 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 10 maj 2017 - 12:43

Jeśli chcemy zaciągnąć tak duży kredyt, powinniśmy udać się do doradcy kredytowego, który nie tylko wskaże nam najkorzystniejszą ofertę, ale także pomoże w formalnościach. Sam, mogę polecić Kingę Jędrzejewską z Cofinance, która poprowadziła mnie za rękę - sam nie dałbym rady...

#35 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 13 maj 2017 - 08:58

Bardzo fajne i aktualne zestawienie kredytów dla firm można zobaczyć na https://www.forum.po...firmowych-watek. Każdy kredyt jest krótko opisany, więc nie trzeba wielu godzin na ich porównanie ;)

#36 Guest_lothar

Guest_lothar
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 18:05

Na kredyt hipoteczny polecam raiffeisen polbank, dobry i skuteczny bank

#37 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 10:11

Słuchajcie, a sprawdzaliście może kredyty firmowe w AasaDlaBiznesu? Moim zdaniem ich oferta jest na prawdę ciekawa. Kredyt nie ma żadnych ukrytych kosztów, a do tego jest bardzo korzystnie oprocentowany. Wydaje mi się, że warto jest się tą ofertą zainteresować

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych