Skocz do zawartości

catering weselny

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 02 maj 2015 - 20:03

Witam chce załozyc firmę w której będę wypożyczal fotobudke na wesela, piekł mięsa weselne ( dzik, prosiak ,indyk ) bar z drinkami i barmanem , i wiejski kąt czy może mi ktoś powiedzieć czy mogę mieć zarejestrowana taka firmę dostać dofinansowania możliwe jak największe i jak je uzyskać? Istotne jest dla mnie także to czy mogę być zarejestrowany także jako pracownik w pewnej innej firmie w której będę pracował w tygodniu?

#2 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 13:43

Prowadzenie firmy i bycie zatrudnionym w innej firmie nie przeszkadza - wtedy nawet płacisz mniejszy ZUS. Tyle, że żeby dostać dofinansowanie musisz mieć status osoby bezrobotnej (dofinansowanie z urzędu pracy).

#3 GogLLo

GogLLo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 12 maj 2015 - 12:22

Fotobudka i bar z drinkami spoko, ale z mięsa i wiejski stół najczęściej oferuje firma zajmująca się jedzeniem na weselu, więc pewnie tam państwo młodzi będą zamawiać takie usługi, w pakiecie z całym cateringiem;)

#4 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 23 październik 2015 - 19:10

Można mieć firme i pracować na etat, tylko musisz ustalić kwestie płacenia składek. Catering weselny jest teraz bardzo popularny wysoki poziom usług znajdziesz chociażby w http://www.hotelfajkier.pl/catering , zajrzyj sobie warto czerpać wzorce od najlepszych :)

#5 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 932 postów

Napisano 30 październik 2015 - 09:22

Trudno wbić się na rynek. Restauracje, domy weselne rzadko zmieniają współpracowników cateringu. Maja swoje słodkie tajemnice :)

#6 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 19:30

pomyśl jeszcze nad wynajmem samochodów na wesele, będzie bardziej kompleksowo ;)

#7 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 marzec 2016 - 15:46

Warto również porównać sobie ofertę dostępną w Gospodacatering.pl. Według mnie usługi naprawdę bardzo dobre. Obsługują wszelkiego rodzaju imprezy, mają dobre jedzenie i działają na terenie Warszawy i okolic. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych