Skocz do zawartości

BMW czy RANGE ROVER

jakie auto kupić BMW RANGE ROVER VOLVO XC 90 SUV 4x4 bmw x5 range rover sport

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 08:44

witam serdecznie,

Panowie proszę o jakieś Wasze doświadczenia lub informacje.

Planuje na lipiec kupić auto...  volvo xc90, bmw x5 lub range rover sport.

Samochody oczywiście diesel

VOLVO XC 90 - 225KM - ok 340 000 zł

BMW 30d lub m50d - 375 000 zł lub 420 000zł

Range Rover 258KM TDV6 lub 292KM SDV6  - nie wiem jaka jest różnica pomiędzy TDV a SDV  ??  450 000zł lub 475 000 zł     - HSE Dynamic oba modele

spośród tych 3 modeli nie wiem czym się kierować, wiadomo cena to jedno: volvo najtańsze, range rover najdroższy.

Auto ma służyć do jazdy po ulicy, żadne dziury, lasy, błota - ale ma to być SUV, by wygodniej i łatwiej jechać, więc proszę mnie nie przekonywać na inne.

Zaznaczam, że mówię o nowych modelach. Volvo ma właściwie tylko jeden silnik, który mnie interesuje, ale bmw nie wiem m50d ma 381KM - fajnie jeździ, ale czy m30d nie wystarczy ?? jest 306KM, a różnica w cenie to ok 45 000 zł, range rover początkowo chciałem 4,4hse,- ale cena mnie dobiła, dlatego pozostały 2 opcje tańsze...., ale co tu zrobić ?? jeszcze różnica  pomiędzy volvo a bmw to ok 80 000 zł przy m50d, ale 30d to prawie to samo.... 

które auto waszym zdanie będzie najbardziej komfortowe i wyciszone - ponieważ to ma dla mnie spore wrażenie, a samą jazdą próbną tego nie ocenię.

Czy znacie koszty serwisów ?? bmw ponoć ma serwis wliczony w cenę....., więc to duzy plus,

#2 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2197 postów

Napisano 07 maj 2015 - 08:03

A może jednak volvo - http://www.premiumselect.pl/volvo.html

Używane volvo, takie kilkuletnie, nie będą drogie, a jednak będą gwarantowały wysoki standard. Oczywiście wiele zależy od posiadanego budżetu. Generalnie volvo gwarantuje wysokie możliwości przez długi okres czasu.

#3 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 28 maj 2015 - 02:05

Nie wiem, czy tamte diesle mają DPF, ale przypacz się, jak to może w przyszłości wyglądać:
https://www.facebook...1601178/?type=1

#4 Guest_obcy

Guest_obcy
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 23:23

BMW to jest klasa, ja już drugim jeżdże, kazde kupione uzywane, porzadne bryczki. Bawaria Motors Warszawa ten najwiekszy dealer BMW sprzedaje też dobre używane bryki

#5 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 170 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 16:51

Faktycznie w Bawaria Motors BMW w Warszawie można kupić używane samochody BMW i to na fajnych warunkach. Co więcej jeżeli interesuje nas jakiś konkretny model, a akurat nie ma go w salonie, możemy zlecić jego wyszukanie. Przy tym generalnie w salonach tej marki wybór jest naprawdę duży, a co więcej jednak jakby nie patrzeć, BMW są niezawodne i prezentują się świetnie.

#6 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 18:38

witam serdecznie,

Panowie proszę o jakieś Wasze doświadczenia lub informacje.

Planuje na lipiec kupić auto...  volvo xc90, bmw x5 lub range rover sport.

Samochody oczywiście diesel

VOLVO XC 90 - 225KM - ok 340 000 zł

BMW 30d lub m50d - 375 000 zł lub 420 000zł

Range Rover 258KM TDV6 lub 292KM SDV6  - nie wiem jaka jest różnica pomiędzy TDV a SDV  ??  450 000zł lub 475 000 zł     - HSE Dynamic oba modele

spośród tych 3 modeli nie wiem czym się kierować, wiadomo cena to jedno: volvo najtańsze, range rover najdroższy.

Auto ma służyć do jazdy po ulicy, żadne dziury, lasy, błota - ale ma to być SUV, by wygodniej i łatwiej jechać, więc proszę mnie nie przekonywać na inne.

Zaznaczam, że mówię o nowych modelach. Volvo ma właściwie tylko jeden silnik, który mnie interesuje, ale bmw nie wiem m50d ma 381KM - fajnie jeździ, ale czy m30d nie wystarczy ?? jest 306KM, a różnica w cenie to ok 45 000 zł, range rover początkowo chciałem 4,4hse,- ale cena mnie dobiła, dlatego pozostały 2 opcje tańsze...., ale co tu zrobić ?? jeszcze różnica  pomiędzy volvo a bmw to ok 80 000 zł przy m50d, ale 30d to prawie to samo.... 

które auto waszym zdanie będzie najbardziej komfortowe i wyciszone - ponieważ to ma dla mnie spore wrażenie, a samą jazdą próbną tego nie ocenię.

Czy znacie koszty serwisów ?? bmw ponoć ma serwis wliczony w cenę....., więc to duzy plus,

Jakiś czas temu miałem podobny dylemat, tyle że range rovera nie brałem nigdy pod uwagę, z powodu średnich opinii na które natrafiłem. Oczywiście wybrałem BMW od dealera - bo w miarę nowe i w dobrej cenie ( kupna w salonie za bardzo nie rozumiem ) Kupiłem w BMW Zdunek sztukę z pewną historią i w stanie takim jak przystało na sprawdzonego dealera z najlepszym serwisem u boku i jestem zadowolony. Tyle mogę polecić 

#7 adriankostk

adriankostk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:35

Mi bardziej pasuje Range Rover, jest masywniejszy co Mi odpowiada.

#8 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 598 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 16:47

Ja bardziej polecam BMW które mam i jestem mega zadowolony, super trzyma się drogi. A jako dealera polecam Bawaria Motors Mini w Katowicach, są dobrze zorientowani na klienta i mają fajną obsługę. Kupiłem tam swoje auto i nie poszedł bym nigdzie indziej.

#9 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 10:34

O, widzę, że nie tylko my byliśmy aż tak zadowoleni z Bawaria Motors BMW, ale w innym mieście, bo w Warszawie. Tam również obsługa na najwyższym poziomie i po miesiącach jeżdżenia mogę pochwalić pomoc w wyborze, bo nie przypuszczałem, że tym modele będzie się aż tak dobrze jeździło.

#10 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:56

BMW to BMW. Zawsze uważałem, że to top jeśli chodzi o jakość samochodów. Poszukaj na https://www.auto-motor-i-sport.pl/może akurat będą mieć tam recenzje interesujących Cię modeli.

#11 Guest_Milena33

Guest_Milena33
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:21

Ja jestem fanką mazd jednak. Już drugi samochód w ich salonie Klimczak w Częstochowie kupiliśmy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń ani do samochodów ani do samego salonu więc polecam jak chcecie coś nowego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych