Kategorie
Skocz do zawartości

Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

Panowie proszę o jakieś Wasze doświadczenia lub informacje.

Planuje na lipiec kupić auto...  volvo xc90, bmw x5 lub range rover sport.

Samochody oczywiście diesel

VOLVO XC 90 - 225KM - ok 340 000 zł

BMW 30d lub m50d - 375 000 zł lub 420 000zł

Range Rover 258KM TDV6 lub 292KM SDV6  - nie wiem jaka jest różnica pomiędzy TDV a SDV  ??  450 000zł lub 475 000 zł     - HSE Dynamic oba modele

spośród tych 3 modeli nie wiem czym się kierować, wiadomo cena to jedno: volvo najtańsze, range rover najdroższy.

Auto ma służyć do jazdy po ulicy, żadne dziury, lasy, błota - ale ma to być SUV, by wygodniej i łatwiej jechać, więc proszę mnie nie przekonywać na inne.

Zaznaczam, że mówię o nowych modelach. Volvo ma właściwie tylko jeden silnik, który mnie interesuje, ale bmw nie wiem m50d ma 381KM - fajnie jeździ, ale czy m30d nie wystarczy ?? jest 306KM, a różnica w cenie to ok 45 000 zł, range rover początkowo chciałem 4,4hse,- ale cena mnie dobiła, dlatego pozostały 2 opcje tańsze...., ale co tu zrobić ?? jeszcze różnica  pomiędzy volvo a bmw to ok 80 000 zł przy m50d, ale 30d to prawie to samo.... 

które auto waszym zdanie będzie najbardziej komfortowe i wyciszone - ponieważ to ma dla mnie spore wrażenie, a samą jazdą próbną tego nie ocenię.

Czy znacie koszty serwisów ?? bmw ponoć ma serwis wliczony w cenę....., więc to duzy plus,

• 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Faktycznie w Bawaria Motors BMW w Warszawie można kupić używane samochody BMW i to na fajnych warunkach. Co więcej jeżeli interesuje nas jakiś konkretny model, a akurat nie ma go w salonie, możemy zlecić jego wyszukanie. Przy tym generalnie w salonach tej marki wybór jest naprawdę duży, a co więcej jednak jakby nie patrzeć, BMW są niezawodne i prezentują się świetnie.

• 7 miesięcy temu...

witam serdecznie,

Panowie proszę o jakieś Wasze doświadczenia lub informacje.

Planuje na lipiec kupić auto...  volvo xc90, bmw x5 lub range rover sport.

Samochody oczywiście diesel

VOLVO XC 90 - 225KM - ok 340 000 zł

BMW 30d lub m50d - 375 000 zł lub 420 000zł

Range Rover 258KM TDV6 lub 292KM SDV6  - nie wiem jaka jest różnica pomiędzy TDV a SDV  ??  450 000zł lub 475 000 zł     - HSE Dynamic oba modele

spośród tych 3 modeli nie wiem czym się kierować, wiadomo cena to jedno: volvo najtańsze, range rover najdroższy.

Auto ma służyć do jazdy po ulicy, żadne dziury, lasy, błota - ale ma to być SUV, by wygodniej i łatwiej jechać, więc proszę mnie nie przekonywać na inne.

Zaznaczam, że mówię o nowych modelach. Volvo ma właściwie tylko jeden silnik, który mnie interesuje, ale bmw nie wiem m50d ma 381KM - fajnie jeździ, ale czy m30d nie wystarczy ?? jest 306KM, a różnica w cenie to ok 45 000 zł, range rover początkowo chciałem 4,4hse,- ale cena mnie dobiła, dlatego pozostały 2 opcje tańsze...., ale co tu zrobić ?? jeszcze różnica  pomiędzy volvo a bmw to ok 80 000 zł przy m50d, ale 30d to prawie to samo.... 

które auto waszym zdanie będzie najbardziej komfortowe i wyciszone - ponieważ to ma dla mnie spore wrażenie, a samą jazdą próbną tego nie ocenię.

Czy znacie koszty serwisów ?? bmw ponoć ma serwis wliczony w cenę....., więc to duzy plus,

Jakiś czas temu miałem podobny dylemat, tyle że range rovera nie brałem nigdy pod uwagę, z powodu średnich opinii na które natrafiłem. Oczywiście wybrałem BMW od dealera - bo w miarę nowe i w dobrej cenie ( kupna w salonie za bardzo nie rozumiem ) Kupiłem w BMW Zdunek sztukę z pewną historią i w stanie takim jak przystało na sprawdzonego dealera z najlepszym serwisem u boku i jestem zadowolony. Tyle mogę polecić 

• 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

O, widzę, że nie tylko my byliśmy aż tak zadowoleni z Bawaria Motors BMW, ale w innym mieście, bo w Warszawie. Tam również obsługa na najwyższym poziomie i po miesiącach jeżdżenia mogę pochwalić pomoc w wyborze, bo nie przypuszczałem, że tym modele będzie się aż tak dobrze jeździło.

• 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Ja jestem fanką mazd jednak. Już drugi samochód w ich salonie Klimczak w Częstochowie kupiliśmy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń ani do samochodów ani do samego salonu więc polecam jak chcecie coś nowego

• 2 lata później...

BMW to klasa sama w sobie. Te samochody mają świetną moc i design. Sam posiadam bawarkę i świetnie się prowadzi. Zaliczyłem tylko jedną usterkę elektroniki ale firma Car Connect szybko i sprawnie usunęła problem. Polecam ich usługi posiadaczom BMW.

• 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Jeżeli zależy komuś na niezawodności i w miarę niskich kosztach utrzymania to z tych trzech aut to Volvo. Range Rover to porażka, sąsiad ma i  tylko narzeka. Wygodny to jest nie powiem ale tyle dobrego. Psuje się na potęgę a ceny części spore. 

Naziemne zbiorniki na deszczówkę

• 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Dodaj nową pozycję...