Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Długi czynszowe, komornik + provident

długi czynsz komornik

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 corobic?

corobic?

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 10:47

Witam,

Dopiero założyłem tutaj konto,(zresztą nie tylko tu) i szukam pomocy.

Mam spore zadłużenie na czynszu, niestety jest już komornik, do tego mieszkanie przejąłem po dziadku(spadek)

tylko nie wiedziałem że on miał jakieś długi(nikt nie wiedział) a teraz się okazuje że dzwonią do mnie z providneta i innych chwilówek i żądają 40 tys zł. !!.

Co jaj mam z tym wszystkim robić?? jeste młodą osobą, pracuję tylko kilka lat, (często za najniższą krajową)

Mieszkanie jest warte 120 tys, jak mnie zlicytują to zostanie może z 40 tys zł, za to nawet kawalerki na jakimś zadupiu nie kupię :((

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 11:27

Jeśli przyjąłeś spadek po dziadku w postaci mieszkania, przyjąłeś także w formie spadku długi po dziadku. Nic nie da się zrobić, długi trzeba spłacić.Zawsze przed przyjęciem spadku warto sprawdzić, czy mieszkanie nie jest zadłużone. Gdybyś to zrobił, mógłbyś odrzucić spadek ( jest na to czas 6 miesięcy od śmierci spadkodawcy) lub przyjąć go z dobrodziejstwem inwentarza, czyli tylko do wysokości długów. 

#3 Guest_barabsz

Guest_barabsz
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 10:51

Fakt, długi trzeba spłaca. Miałem podobnie, przerosło mnie to, aż dług przejęło Get Back...no i tak naprawdę dobrze się stało - tak pewnie czekałbym na komornika teraz, a dzięki rozłożeniu długu na raty mogę go powoli spłacać.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 21:26

znalazłem taki ebook na internecie: ;jak wstrzymać egzekucję komornicza', ktoś to już czytał??

Co o tym wszystkim myślicie??

www.ebook.homerentier.net

#5 Guest_libicki

Guest_libicki
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 15:17

U mnie tez przejęło get back i jest ok teraz. Na początki chciałem olać, ale słusznie mnie zona namówiła - i teraz wychodzimy na prosta.

#6 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 18:15

można się takimi długami wkopać na całe życie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: długi, czynsz, komornik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych