Skocz do zawartości

język angielski w przedszkolu

wróć do serwisu Kadry 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 08:15

Jeżeli nauczyciel skończył studia mgr o kierunku pedagogika oraz studia podyplomowe o kierunku dydaktyka języka angielskiego w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym, to czy posiada kwalifikacje do nauczania j. angielskiego w przedszkolu? Proszę o odp.

#2 Guest_x

Guest_x
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 10:31

tak, posiada

#3 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 18:42

Tutaj https://langzie.pl/b...-w-przedszkolu/ jest ciekawy artykuł dotyczący tego jak naprawdę powinno wyglądać nauczenie języka obcego w przedszkolu. Jeśli żadna z tych metod nie jest stosowana, to nie ma co liczyć na efekty.

#4 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 24 październik 2016 - 21:58

Prawda jest taka, że zewnętrzy nauczyciel może dużo więcej osiągnąć aniżeli taki na etacie. Możliwości jest całkiem dużo, można napisać do jakiejś dobrej szkoły językowej, w której lektorzy mają sporo wolnego czasu szczególnie w porannych godzinach - http://www.luckyluke.edu.pl/swego czasu wiem, że bardzo chwalili szkołę Lucky Luke, można spróbować.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2003 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 08:53

Takie pytania najlepiej zadawać w przedszkolu. Nasze dziecko chodzi do językowej Sowy w Częstochowie. Nie wiem jakie papiery mają nauczyciele, ale z poziomu nauczania jesteśmy zadowoleni - nasze dziecko podobnie. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 czonka

czonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 17:48

Piszesz o Sowie w Częstochowie, tak? Pewnie, że świetne miejsce, pod każdym względem dopieszczone, godne uwagi.
Stanadard wysoki, ale przede wszystkim chodzi o dopilnowanie wszystkich elementów. Patrzcie na kadrę, program, własne podwórko, kuchnię i inne tematy.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2003 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 08:52

To akurat podstawy są - ale prawda jest  taka, że chyba każdy po wizycie w dobrym przedszkolu prywatnym, widzi jak ogromne są różnice w stosunku do publicznych. I chyba tutaj nie ma żadnego zaskoczenia. Polskie przedszkola publiczne nie mają kasy, nie ma środków na remonty, ich rozwijanie i tak naprawdę nigdy nie będą miały poziomu dobrych prywatnych.

#8 czonka

czonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:11

To akurat prawda. Pewnie sytuacja pod tym względem się poprawi, ale pewnie my niestety tego już nie dożyjemy...

#9 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2003 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 08:46

Nie ma to znaczenia. Moje dzieci i tak w publicznych przedszkolach się nie pojawią - po prostu skoro już prywatne, do będzie do końca, tym bardziej,  że po prostu widzimy duże różnice w poziomie pomiędzy publicznymi i prywatnymi. 

#10 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 13:26

A nie lepiej jest zapisać dziecko do przedszkola dwujęzykowego? Gdzie będzie miało zajęcia językowe w czasie przebywania w przedszkolu? Wiem,że wiele szkół ma zajęcia językowe dla najmłodszych jednak dowożenie dziecka na zajęcia kilka razy w tygodniu jest dość męczące. I dla rodzica i dla dziecka.

Jesli jesteście z Warszawy to przedszkole dwujęzykowe znajduej się na Bielanach , na Targówku oraz w dzielnicy Wawer:

#11 Guest_KRYSTYNA41

Guest_KRYSTYNA41
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:15

Ja również myślę podobnie, nasza córka chodzi do Royal International School - fajna placówka niedaleko Krakowa już w wielku przedszkolnym uczy się języka angielskiego. Jest to znaczenie lepsze rozwiązanie niż osobne zajęcia w poźniejszych godzinach.

#12 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17470 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:42

....i za reklamę płacą czy handel wymienny?

#13 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 12:30

Ja też jestem zadania, że naukę języka obcego dobrze jest rozpocząć właśnie w wieku przedszkolnym. Mój synek od września 2017 roku chodzi do Te Vizji w Gdańsku. To prywatne przedszkole z bardzo ciekawą ofertą edukacyjną. Poza zabawą dzieci mają tez czas na naukę języków, na ciekawe zajęcia dodatkowe. To co podoba mi się szczególnie to możliwość wykupienia dodatkowych pakietów np pakietu kulturalnego w ramach którego dzieci poznają ciekawe zawody czy biorą udział w wydarzeniach kulturalnych. 

#14 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 13:45

Ja też jestem zadania, że naukę języka obcego dobrze jest rozpocząć właśnie w wieku przedszkolnym. Mój synek od września 2017 roku chodzi do Te Vizji w Gdańsku. To prywatne przedszkole z bardzo ciekawą ofertą edukacyjną. Poza zabawą dzieci mają tez czas na naukę języków, na ciekawe zajęcia dodatkowe. To co podoba mi się szczególnie to możliwość wykupienia dodatkowych pakietów np pakietu kulturalnego w ramach którego dzieci poznają ciekawe zawody czy biorą udział w wydarzeniach kulturalnych. 

chyba mało dzieci mają skoro muszą się reklamować w taki sposób....ble...

#15 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 12:52

Mam pytanie do was. szukam prezentu dla pięciolatka czy taka książka Zniszcz ten dziennik będzie odpowiednia? 

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 13:01

Mam pytanie do was. szukam prezentu dla pięciolatka czy taka książka będzie odpowiednia? [/size][/font]

Pod książką masz 11 recenzji, więc po co tu jeszcze zadajesz bzdurne pytanie? Reklamujesz? Mała sprzedaż?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych