Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję dobrego biura rachunkowego w Kaliszu

biuro rachunkowe Kalisz

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sajana

Sajana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 11:58

Szukam dobrego biura rachubkowego w Kaliszu, które bedzie mia sprawnie działający system komunikacji z klientami. Nie lubię biegać co kilka dni do biura.

#2 KasiaGł

KasiaGł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 19:05

Sprawdź ofertę Centrum Rachunkowego "Twój Księgowy" w Kaliszu na ul.Górnośląska 69A ,to nowoczesne biuro, które niedawno wprowadziło internetową paltformę MK24 do komunikowania się z klientami. Przez zaszyfrowane łącze można przekazać dokumenty i sprawdzać konto księgowe.

#3 Guest_Urkasup

Guest_Urkasup
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 13:37

Wejdź sobie na mojebiuro24.pl. Tam masz wyszukiwarkę biur rachunkowych online. Po prostu zajrzyj, wyszukaj, przejrzyj ofertę i bądź szczęśliwym klientem tego biura smile.png Rób to z głową.

#4 Guest_Daniela

Guest_Daniela
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:27

Ja polecam Ci usługi usługi biura: modrzejewski-biuro.pl. Mimo, że nie posiada siedziby w Kaliszu, to obsługuje Klientów z każdego miasta w Polsce. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, mam z nimi stały kontakt, chociaż jestem z Warszawy. Więc jeżeli szukasz profesjonalnych usług postaw na Nich!  smile.png smile.png smile.png 

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 10:59

Też polecam to biuro ! Korzystam z ich usług od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona.

Sprawdź ofertę Centrum Rachunkowego "Twój Księgowy" w Kaliszu na ul.Górnośląska 69A ,to nowoczesne biuro, które niedawno wprowadziło internetową paltformę MK24 do komunikowania się z klientami. Przez zaszyfrowane łącze można przekazać dokumenty i sprawdzać konto księgowe.

#6 Guest_Arletta

Guest_Arletta
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 19:19

Ja mogę polecić tam, gdzie sama korzystam od dawna czyli w Tax Care. Robią za mnie całą księgowość, nic mnie nie interesuje i bez problemu przeszłam z nimi nawet kontrolę skarbową.

#7 bresal

bresal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 31 październik 2015 - 12:21

Wprawdzie to nie Kalisz, ale biuro zdecydowanie jest godne polecenia - BRR - usługi księgowe.

#8 avokado

avokado

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 22:49

Mnie rozlicza superksięgowa, wygodniejszym rozwiązaniem niż biura stacjonarne było wykupienie abonamentu w biurze rachunkowym online. Faktury i rachunki można wystawiać w zasadzie z każdego miejsca dzięki aplikacja mobilnej. Usługi zestandaryzowane, prowadzą książkę przychodów,  ZUS, VAT i wyślą dokumentację. W pakiecie mam opiekę księgowej, wygląda to tak, że otrzymałam bezpośredni numer do dedykowanej księgowej i w razie potrzeby konsultacji dzwonię. Ogólnie biura online są bezpieczne, mają certyfikaty i ubezpieczenia, jak biura stacjonarne.   

#9 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 16:04

Witam,

jesteśmy młdym biurem ale z wielkim doświadczeniem. Wejdź na naszą stronę internetową, a wszystko będzie jasne - www.kfrexpert.pl

Pozdrawiamy

Ewa i Ewa

#10 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 16:06

Witam,

jesteśmy młodym biurem ale z wielkim doświadczeniem. Wejdź na naszą stronę internetową, a wszystko będzie jasne - www.kfrexpert.pl

Pozdrawiamy

Ewa i Ewa

#11 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1058 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 grudzień 2015 - 18:57

Mimo, że nie mamy siedziby w Kaliszu, zapewniam, że nasz system komunikacji z klientami jest bardzo sprawny! Nie ma potrzeby biegania do nas, wszystkie sprawy rozwiążemy zdalnie i szybko, z pełną satysfakcją dla klienta. Przystępne ceny, zadowoleni klienci i reprezentacja w urzędach! Zapraszam do kontaktu: biuro@kraktax.pl

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#12 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 07:57

Mogę dobre słowo napisać o Sas Tax Polska Poznałem firmę, kiedy szukaliśmy kogoś dla naszej fundacji, kto by się podjął rozliczenia grantu. Okazało się wtedy, że sporo biur rachunkowych ma z tym problem. Dopiero oni się podjęli zlecenia i trzeba przyznać, że robili to fachowo, dokładnie i terminowo. Biuro jest Suchego Lasu, ale prowadzi też działalność zdalnie.

#13 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 12:12

poleca z poza komunikacja rewelacyjna i szczera oraz dają świetne bonusy powiedz jak coś że od Marzeny z Włocławka spolkagit.pl

#14 Guest_meifriii

Guest_meifriii
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 08:02

Ja od 2,5 roku prowadzę z żoną firmę i korzystam z pomocy biura rachunkowego Dakador. Dostałem do nich namiar od znajomego, który też ma własną firmę. Przy zakładaniu działalności mi we wszystkim pomogli, teraz ogarniają całe rozliczenia i robią to dokładnie i terminowo. Jak najbardziej więc mogę ich polecić.

#15 Guest_Iza B.

Guest_Iza B.
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 22:22

Na ul. Polnej masz Tax Care. Korzystam od ponad roku i jestem zadowolona i z usług i ceny.

#16 furni

furni

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 14:58

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady. Przydadzą mi się z całą pewnością :)

Pan Bóg naprawdę nie potrzebuje bólu naszego zęba, nowotworu, złamanej nogi by zbawić świat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych