Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje

wróć do serwisu Sektor Publiczny 116 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dzeni

Dzeni

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 18:34

Wakacje minęły może coś opowiecie o swoich wakacjach jak spędziliście? może tak  czy chcieliście tak spędzić wakacje czy raczej wam coś nie wypaliło?. Moje wakacje od A do Z były zaplanowane z najdrobniejszym szczegółem trochę tam nie pykło parę rzeczy ale to drobnostka :) Teraz planuje kolejne wakacje ale jeszcze do końca nie wiem gdzie a może jeszcze ferie zimowe z rodziną zobaczymy co czas pokaże. Zapomniałem wam napisać że byłem w chorwacji w lipcu naprawdę piękne Państwo! Polecam nie jest tam w cale drogo ale jak ciepło i pieknie :)

#22 Gderak

Gderak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 15:59

Do Grecji. Już się nie mogę doczekać.

Dlaczego człowiek zabija? Dla zdobycia pożywienia. Ale nie tylko, częściej przecież potrzebujemy napojów.

#23 Daria_93

Daria_93

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 18:57

Tylko w Polsce :P

Fotograf ślubny Jarosław, Rzeszów, woj. podkarpackie - Fotografia ślubna Rzeszów

Mieszkania, domy i działki do wynajęcia oraz na sprzedaż. Poznań i okolice: http://www.e-perfecthouse.pl

Kursy księgowe: http://akademiaksiegowa.pl

#24 matysek

matysek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 21:15

są tutaj jacys wielbiciele sportów zimowych? hmmm? ja bardzo lubie narty, a teraz zastanawiam sie nad nauką jazdy na snowboardzie

#25 kobirzok

kobirzok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 23:05

Wakacje będą o ile znajdę pracę. Na razie chętnie odwiedzę Czechy

Słowa niewypowiedziane są kwiatami ciszy.

#26 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 03 luty 2016 - 10:07

W tym roku planuje trochę Polskę pozwiedzać :) na pewno pojadę w góry, pewnie w Bieszczady, później Mazury i jeszcze jak zostanie trochę wolnego czasu to pojadę nad morze :)

#27 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 26 luty 2016 - 14:54

Ja już mam zaplanowane, ale co z tego wyjdzie to nie wiadomo.

Always look on the bright side of life!

#28 beenybenek

beenybenek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 22:11

Jeśli się tylko uda zawitam w Meksyku! Nie wiem co ja będę robić 12 h w samolocie tongue.png

Zanim zaczniesz poprawiać świat, przejdź się trzy razy przez swój własny dom.

#29 karina87

karina87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 19:39

Może gdzieś a granice, Barcelona, Madryt

#30 Ludwika22

Ludwika22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 14:59

Ja w tym roku w końcu wyjeżdżam do Chorwacji. Tyle lat chciałam tam pojechać i w końcu się udało. Oczywiście, nie zabraknie też polskiego morze.

#31 agatkor

agatkor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 29 marzec 2016 - 10:56

Mi marzy się Szwajcaria albo Francja, ogólnie raczej kraje chłodne albo o umiarkowanym klimacie, bo źle znoszę upały. 

Uwielbiam zwiedzać stare miasta, z mnóstwem zabytków, muzeów itd., dlatego wiele razy zdarzało mi się jeździć do naszego Krakowa albo Czech. 

Lubię spędzać wolne dni aktywnie, leżenie do góry brzuchem mi nie służy, dłuższe wypoczywanie w taki sposób niż jeden dzień doprowadza mnie do szału. 

A jeśli chodzi o typowo turystyczne ośrodki to tylko górskie ;)

#32 rtcars

rtcars

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 11:38

Nad morze :)

RTcars  wynajem auta wcale nie jest taki drogi- samochód zastępczy z oc sprawcy - bezgotówkowy wynajem

#33 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 02 maj 2016 - 22:09

Tradycyjnie, jak co roku - nad polskie morze

#34 Marcinex30

Marcinex30

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • Lokalizacjazamość

Napisano 15 maj 2016 - 15:48

morze ale nie polskie, południe europy jest w tej samej cenie :) 

Jeśli się zastanawiasz co jeść żeby mieć pełno energii seksualnej, to przeczytaj ten artykuł o składnikach diety http://www.erektopor...sc-na-potencje/

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 09:59

morze ale nie polskie, południe europy jest w tej samej cenie smile.png

He he he...biggrin.png Możesz podać jakiś konkretny przykład? Chyba 2 tygodnie w Polsce w luksusowym hotelu, a tydzień za granicą w brudzie i smrodzie, bo takie hotele też tam są, zwłaszcza dla Polaków.

#36 MartaDemi

MartaDemi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 18 maj 2016 - 13:55

Ja w tym roku odwiedzam Chorwację. tyle dobrego słyszałam, że muszę tam być :)

#37 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 705 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 10:18

My w tym roku jedziemy na wakacje nad morze. Były wprawdzie plany aby wybrac się za granicę jednak uznaliśmy ,że będzie na to czas w latach nastepnych kiedy wszystko się uspokoi. 

Zdecydowaliśmy się na Hel. Kto nie był to na stronie jest opis miejsca:

http://szerokiej-dro...l-wita-i-zegna/

Bardzo przyjemna część wybrzeża. NIe ma tylu turystów jak w innych większych miejscowościach turystycznych. Poza tym krajobrazy są niesamowite. hel-1.jpg

#38 lenartboski

lenartboski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 22 czerwiec 2016 - 11:07

dla mnie osobiście He; jest zwykle zbyt zatłoczony. W zeszłym roku z rodzina odkryliśmy masyw Śnieżnika, wielkie zaskoczenie- nieskażona przyroda tak blisko domu+ spokój. Tu jest rozpiska tras spacerowych: http://www.skiregionsnieznik.pl/o-regionie/czarna-gora

Pracownik kadrowy firmy, produkującej roboty sprzątające. Maniak nowych technologii i filmografii Tarkowskiego. W wolnych chwilach nadrabiam zaległości w literaturze południowoamerykańskiej, szczególnie w prozie Fuentesa i Vargasa LLosy.

#39 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 10:56

Ja jadę znowu na Jurę krakowsko-częstochowską. Jest piękna. A od kiedy załatwiam noclegi na Jurze poprzez bazę noclegową www.juratour.pl to w ogóle o nic się już nie martwię wink.png

#40 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 792 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 05:45

My jakiś czas temu wróciliśmy z wycieczki promem. Wybraliśmy się z Gdyni do Szwecji. Nie było tak drogo bo złapaliśmy last minute Polecam zaglądać sobie na stronę Stena Line:

http://www.stenaline.pl- jest tam sporo takich zniżkowych rejsów w rózne rejony.

Na początku lipca spędziliśmy tydzięń w Trójmieście. W tym właśnie czasie popłynęlismy na wspomniany rejs, który pomimo że nie był długi był przyjemny ( pogoda sie udała, żadne z nas nie miało choroby morskiej i Szwecję widzieliśmy po raz pierwszy).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych