Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy - koniec nauki teorii przez internet?

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49046 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 12:57

Według propozycji zmian do ustawy o kierujących pojazdami, prawo do zdalnego (za pośrednictwem internetu) odbycia kursu teoretycznego na prawo jazdy miałyby tylko osoby niepełnosprawne. Pozostali kandydaci na kierowców nie mogliby przygotowywać się do egzaminu teoretycznego przez internet. To absurd.

Powrót do artykułu: Prawo jazdy - koniec nauki teorii przez internet?

#2 Guest_michal562

Guest_michal562
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 12:57

Liczba osób które nie ma pojęcia jak jeździć zwiększy się kilkukrotnie. Testy teoretyczne można sprawdzić i poćwiczyć na stronie prawo-jazdy-360.pl sam robiłem dlatego polecam ale zdawanie tego w domu to jest poroniony pomysł.

#3 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 07:05

Nauka przez internet jest cały czas możliwa, a nawet prostsza niż wcześniej. Każda osoba sama wybiera czy chce się uczyć w domu czy chodzić na wykłady. Jak ktoś uczy się w domu polecam e-kurs oraz testy na prawo jazdy na zdamyto.com

#4 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 14:58

Ja również korzystałem z prawo-jazdy-360.pl i powiem szczerze że tam jest wszystko ładnie opisane i strona bardoz przejrzysta natomiast na zdam y to jest problem taki że ja poprostu tej strony nie ogarniam. 

#5 Guest_kuchareczka

Guest_kuchareczka
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 14:50

Czy ktoś korzystał z serwisy ltesty.pl ?  Właśnie przegląda, czytam i bardzo się mi ten serwis widzi. Rozwiązałam właśnie testy z wersji demo w której są 32 pytania z bazy egzaminacyjnej po zarejestrowaniu uzyskuje się dostęp do 300 bezpłatnych do wypróbowania.

#6 mattob

mattob

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 12:59

Jezeli chcecie zdac teorie tak jak ja za pierwszym razem to szczerze polecam serwis prawo-jazdy-360.pl na ktorym macie dostep do calej bazy pytan z wyjasnieniem oraz do aplikacji mobilnej. Najlepiej wydane 17 zl.

#7 karkon

karkon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 13:22

Potwierdzam komenatarz powyzej, jak uczyc sie do teorii to tylko na prawo-jazdy-360.pl Lepszej strony do nauki nie znajdziecie, a efekt jest taki ze egzamin zdany bez problemu z wynikiem 74/74 

#8 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 462 postów

Napisano 22 luty 2017 - 06:46

Nie no bez przesady. Na https://www.ltesty.pl/mają też dobry kurs na prawko - teoria.

Pytania są aktualne, bo przerabiałem. W sumie ponad 1500 podzielone na działy jak na stronie http://mib.gov.pl/2-Prawojazdy.htm

Cena bardzo podobna. No i plus za to że można uczyć się na urządzeniach mobilnych - tabletach czy smartfonach, przez aplikację. Np podczas drogi do pracy czy szkoły.

#9 marcinek.g

marcinek.g

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2017 - 11:04

Ja tez korzsytam z serwisu prawo-jazdy-360.pl Dodam jeszcze ze sa juz dostpne nowe pytania z nowej bazy. Warto się uczyc ze sprawdzonego zrodla. 

#10 kalina_k

kalina_k

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 11:14

Widze ze nie tylko ja przygtowowywalam sie z prawo-jazdy-360 Faktycznie nowe pytania pojawily sie na egzaminie w WORD wiec nic mnie nie zaskoczylo. Tylko dzieki nim zdalam na 74/74 :) 

#11 olej

olej

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 13:55

Potwierdzam info o nowych pytaniach. Pytania w serwisie prawo-jazdy-360 byly identyczne jak na egzaminie panstwowym w WORD. 

#12 elka06

elka06

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 12:40

www.prawo-jazdy-360.pl najlepsza pomoc w przygotowaniu do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kat. B. Polecam! :)

#13 abram

abram

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 10:10

Przejrzalem wiele stron z testami, ale na prawo-jazdy-360 maja najlepsza oferte. Na kategorie B sa wszystkie pytania, dostep do testow, podglad statystyk, duza pomoca jest rowniez podrecznik kursanta, a jadac do pracy pociagiem korzystalem z ich aplikacji mobilnej, ktora nie pobiera internetu. Zdecydowanie moge polecic te strone. 

#14 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 11:10

Jeżeli ktoś faktycznie chce się czegoś nauczyć przez internet to zdecydowanie polecam prawo-jazdy-360. Bardzo łatwa w obsłudze strona a pytania wszystkie identyczne jak w WORD.

#15 Guest_pop

Guest_pop
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 11:32

jak nauka przez internet to tylko z prawo-jazdy-360! maja pelna baze pytan egzaminacyjnych ktore sa identyczne jak te w WORD!

#16 Guest_moniczka

Guest_moniczka
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 08:55

Zdawanie teorii przez internet to absurd.. ale jak chodzi o nauke, rozwiazywanie testow w domu itd. to zdecydowanie polecam prawo-jazdy-360.pl

#17 Guest_kitka

Guest_kitka
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 08:07

zgadzam się z poprzednikami... i muszę dodać, że prawo-jazdy-360 jest najlepszą stroną, na której można przygotować się do egzaminu!

#18 Guest_kini92

Guest_kini92
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 17:22

Ja już dawno zdawałam na prawko, nie wiem jak jest teraz, ale teoria akurat nie sprawiała mi tak problemów jak praktyka. Wiadomo - stres, brak odpowiednich szkoleń, mogą potęgować problemy, dlatego warto już na samym początku zadbać o to, aby wybrać dobry ośrodek szkolenia kierowców. Ja trafiłam do cskrozped. pl i bardzo dobrze mnie przygotowali. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych