Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca zdalna

praca zdalna

wróć do serwisu Księgowość 29 odpowiedzi w tym temacie

#1 JoannaJejkiewicz

JoannaJejkiewicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:36

Witam prowadzę niedużą firmię , zatrudniam kilka osób na stałe na miejscu u mnie w firmie . Potrzbuję zatrudnić więcej osób jednak mam zbyt małe pomieszczenia aby pomieścic wiecej osób jak również nie stać mnie jak narazie na zatrudnienie większej liczby ludzi na umowę o pracę na pełny etat. Chciałbym zatrudnić kilka osób na umowe o dzieło, które wykonywały by pracę zdalnie. Czy zna ktos i może podpowiedzieć gdzie mógłbym zamieścic ogłoszenia o takiej wyłącznie zdalnej pracy?

#2 Katarzynagroniec

Katarzynagroniec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:56

Witam prowadzę niedużą firmię , zatrudniam kilka osób na stałe na miejscu u mnie w firmie . Potrzbuję zatrudnić więcej osób jednak mam zbyt małe pomieszczenia aby pomieścic wiecej osób jak również nie stać mnie jak narazie na zatrudnienie większej liczby ludzi na umowę o pracę na pełny etat. Chciałbym zatrudnić kilka osób na umowe o dzieło, które wykonywały by pracę zdalnie. Czy zna ktos i może podpowiedzieć gdzie mógłbym zamieścic ogłoszenia o takiej wyłącznie zdalnej pracy?

Ja zamieszczam swoje oferty na tej stronie http://szukamepracy.pl/  jest to strona zajmujaca się wyłacznie pracą zdalna, także łatwiej trafić do odpowiednich osób, które szukaja właśnie tego typu pracy a nie ogólnie każdej pracy jaka się trafi. :)

#3 boforek

boforek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 12:13

Bardzo dobrze, że powstała taka strona. W naszym kraju e-praca (jak i e-nauczanie) jest mało znana, a to nie dobrze. Byłoby to spore ułatwienie dla niepełnosprawnych, matek z dziećmi.

Dobrze, że takich ofert jest coraz więcej jednak czemu pracownik zdalny ma być pokrzywdzony i pracować dorywczo, o dzieło a pracownik wykonujący te same obowiązki tyle, że w biurze, pracuje na umowie o pracę. 

#4 Guest_Katarzynagroniec

Guest_Katarzynagroniec
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 13:23

Bardzo dobrze, że powstała taka strona. W naszym kraju e-praca (jak i e-nauczanie) jest mało znana, a to nie dobrze. Byłoby to spore ułatwienie dla niepełnosprawnych, matek z dziećmi.

Dobrze, że takich ofert jest coraz więcej jednak czemu pracownik zdalny ma być pokrzywdzony i pracować dorywczo, o dzieło a pracownik wykonujący te same obowiązki tyle, że w biurze, pracuje na umowie o pracę. 

Wiesz nikt nie musi sie zgadzać na takie warunki jakie oferuje pracodawca. Ja jakiś czas temu przebywałaqm na urlopie macierzyńskim , dorabiałam sobie zdalnia i miałam dodatkowa umowę o dzieło i bardzo mi to odpowiadało.

#5 boforek

boforek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 14:54

Wiesz nikt nie musi sie zgadzać na takie warunki jakie oferuje pracodawca. Ja jakiś czas temu przebywałaqm na urlopie macierzyńskim , dorabiałam sobie zdalnia i miałam dodatkowa umowę o dzieło i bardzo mi to odpowiadało.

A widzisz, dorabiałaś, czyli w tym przypadku było ok, bo nie było to Twoje główne źródło dochodów. Bo pewnie w swojej pracy, gdzie byłaś na umowę o pracę miałaś urlop macierzyński. 
Mnie natomiast chodziło bardziej o to, że praca zdalna rzadko kiedy jest pracą stałą na umowę o pracę. Ok, jeżeli ktoś sam postanowił, że będzie pracował np. na umowę o dzieło, ale dla niektórych praca zdalna jest jedynym i głównym źródłem dochodów, jest też jedyną możliwością spełnienia się osoby jako pracownika. Więc dlaczego pracownik zdalny nie może  mieć umowy o pracę? 
A co do zgody na warunki pracodawcy - czasem nie ma wyjścia i się zgodzić i negocjować poprawę warunków już w trakcie pracy.

#6 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:45

Czyli wychodzi na to, że praca zdalna jest gorsza? 

#7 boforek

boforek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 11:55

Wszystko zależy od potrzeb jakie ma człowiek względem swojej pracy. Niektórzy wolą stałą umowę o pracę, inny - jak freelancerzy - umowę o dzieło. Praca zdalna daje sporą swobodę organizacji czasu pracy (jeden woli pracować rano, inny wieczorem). Jak dla mnie jest ważne, aby mieć stałą umowę, a znalezienie takiej pracy zdalnej jest rzadkością.

#8 Zespół.Centrum.Pomocy.ePK

Zespół.Centrum.Pomocy.ePK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 14:59

Zamieszczenie ogłoszeń jest możliwe np. na serwisach społecznościowych, branżowych czy lokalnej gazecie

#9 GogLLo

GogLLo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 06 maj 2015 - 13:05

Praca zdalna nie jest gorsza, bo mamy możliwość pracy na odległość, za czym idzie oszczędność na dojazdach. Ja bym dodawał na tradycyjnych portalach ogłoszeniowych. 

#10 Monia88

Monia88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 maj 2015 - 12:48

Ja polecam oferię i grupy na facebooku.

Zapraszam na blog poświęcony finansom osobistym: www.opieniadzach.com.pl

#11 Guest_ŁySy

Guest_ŁySy
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 13:03

Polecam www.oferia.pl

#12 Kroel

Kroel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2015 - 10:43

Ja dodatkowo polecam poszukanie na FB grup dotyczących przedmiotu pracy, tam również łatwo znaleźć chętnych :)

#13 kozzanna85

kozzanna85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 maj 2015 - 10:02

Praca zdalna to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią same organizować sobie pracę. Ja bym tak bardzo chciała :) A ogłoszenia można zamieszczać wszędzie, naprawdę sporo jest portali ogłoszeniowych.

#14 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 14 maj 2015 - 09:37

Oferty pracy zdalnej możesz zamieszczać też na zwykłych portalach z ogłoszeniami o pracę na przykład olx.pl czy gumtree.pl, faktycznie ten rodzaj pracy staje się w naszym kraju coraz bardziej popularny i dobrze, bo jest to kolejny dobry sposób na zarabianie pieniędzy.

#15 Treiven

Treiven

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 maj 2015 - 17:21

Ja polecam http://olx.pl. Sam często tam wchodzę i patrze jakiś ciekawych ofert pracy.

Wulgarny język nie jest moją drugą naturą.

#16 StefaEmm

StefaEmm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaRacibórz

Napisano 15 maj 2015 - 21:53

praca zdalna w dzisiejszych czasach to norma, daj ogłoszenie w jakimś lokalnym portalu, no chyba, że szukasz specjalistów, to na portalu branżowym, ewentualnie taka oferia, czy wspomniany wyżej olx. pełno tego.

napisz jak ci idzie, bo temata bardzo ciekawy.

#17 cieszewska

cieszewska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 maj 2015 - 02:01

Praca zdalna staje się coraz bardziej popularną formą zatrudnienia, dla pracodawcy to mniejsze koszty, dla pracownika większy komfort.

#18 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 27 maj 2015 - 20:05

ale nie każdy nadaje się do pracy zdalnej, niektórzy wolą iśc na przykład do biura bo to ich bardziej motywuje

#19 Kamil_kk

Kamil_kk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 16:41

Praca zdalna - owszem, jeśli ktoś ma samodyscyplinę i inni traktują serio jego pracę, ja po 3 latach nie wyrobiłem i znalazłam zatrudnienie u kogoś..

#20 pimpek

pimpek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 22:31

ja mam taką sytuację, że w moim przypadku tylko w grę wchodzi praca zdalna (jestem na wózku), ale ciężko jest znaleźć naprawdę coś odpowiedniego...większość to konsultant telefoniczny albo klikanie w jakieś reklamy...

wysoką jakość i trwałe wykonanie dają przemysłowe maszyny do szycia

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca zdalna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych