Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Rozpoczął się nabór do policji

wróć do serwisu Kadry 29081 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_miś

Guest_miś
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 23:52

panienki w policji robią przynajmiej swoje a nie to co faceci..

#62 Guest_hizior

Guest_hizior
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 23:53

pozdro dla prewencji z limanowej od ziomala

#63 Guest_hel

Guest_hel
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 23:55

a jak człowiek potrafi sie zmienic jak wstapi do policji....oczywiscie na gorsze.

#64 Guest_helencia

Guest_helencia
  • Goście

Napisano 08 listopad 2008 - 20:09

pozdro dla joba z drogówki........dziekuje za piec minut uwagi

#65 Guest_hiiii

Guest_hiiii
  • Goście

Napisano 09 listopad 2008 - 21:14

pozdrowienia od dwóch najsłąwniejszych dj-ów czarnego i grabarza

#66 Guest_dddd

Guest_dddd
  • Goście

Napisano 09 listopad 2008 - 21:15

czarny i grabarz odwiedza wkrótce posterunek

#67 Guest_zosia

Guest_zosia
  • Goście

Napisano 17 listopad 2008 - 16:56

ma ktos testy z wiedzy ogólnej wyślijcie jak macie ja teraz próbuje ale bez pleców nie ma szans

#68 Guest_L.L

Guest_L.L
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 01:26

masz szansę Zosia bez żadnych pleców tylko uwierz w końcu w siebie, jak czytam te niektóre posty co tu ludzie piszą to aż chciałoby się powiedzieć do niektórych "wez koło i pie.... się w czoło" Mi się jakoś udało bez pleców i nie uważam,że to był łud szczęścia, dużo się napracowałam i dużo poświęciłam, aby zrealizować swoje marzenia, ale co tam będę "kopać się z koniem" i pisać na forum, gdzie niby temat typowo związany z policją a tym co się nie udało wydaje się że mogą wszystkich obrażać. To nie te czasy ,że znajomości pomagają a już napewno nie na egzaminach tj: test wiedzy,gdzie wszystko jest kodowane, test sprawności,gdzie wszyscy patrzą,że też o multiselekcie nie wspomnę. Może faktycznie dobrze byłoby takim formowiczom co to właśnie pojęcia o policji nie mają dostać się na szkółkę i dopiero tam zobaczyli by,że ze swoim podejściem nie byli by tam nawet tygodnia. Jeszcze potem się dziwią ,że nie zdali-śmieszne. Tam dopiero zaczyna się gonitwa,mało spania i full nauki,bo to co jest na egzaminach wstępnych w porównaniu z tym co jest póżniej to jest "małe piwo".Pozdrawiam wszystkich wytrwałych i życzę powodzenia.

#69 Guest_szeregowy

Guest_szeregowy
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2008 - 01:14

Gadałem z kumplami co są w Policji,przedewszystkim zdrowie ,dobry stan fizyczny ,i multiselekt to jest najwazniejsze,co do szkołek policji to kazdy mi mówi ze jest to do przejścia oni robili szczytno roczne i 3 letnie.Jakoś nienarzekają ,znajomości neitrzeba bo oni tez niemieli bo są z innych województw kazdy, to niby skad mieli je mieć. Albo ktoś się dostaje albonie każdego niemogą przyjąć niestety :) Selekcja jest ,jak komuś zależy bedzie poprawiał testy aż do skutku,tylko niewiem czy warto ,ja o tym myślałemi w sumie jak mam iść i utknąć na komisariacie w stopniu st. post to raczej im dziekuje , a takie są fakty pierw chodzenie z buta,potem może radiowóż a jak wdepnę raz w prewencje to już nie wyjdę z niej ,do tego wszystki zalezy od przełożonego.takie są realia jeden kumpel był w sierzantem dochodzeniowej i się zwolnił dla kasy,dużo ludzi odchodzi..Postanowiłem iśc do woja ,zresztą to mnie bardziej kręci ,mam magistra i prawko wszystkie kategorie więc mnei wezmą i niema muliselektu

#70 Guest_szeregowy

Guest_szeregowy
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2008 - 01:26

Co do emerytur to i tak przedłużą do 25 lat służby albo coś wymyślą , kasy niemaw budżecie ,pozatym w policji trzeba się wykazać czymś ,tym bardziej w kryminalce o czym tak mażycie wielce .ktoś musi robić czarną robotę ,nie jest tak kolorowo w tych czasach ,dobre czasy się skończyły...Dużo wymagają a w zamian średnai pensja

#71 Guest_nikala

Guest_nikala
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 01:14

ludzie...brak slow...to do tych co sie nie dostali..tak sie sklada ze ja przeszlam cala rekrutacje za 1 razem,nie mam zadnych znajomosci wiec jak widac mozna,lekko nie bylo,do sprawnosciowki musialam pocwiczyc zaledwie kilkanascie godzin,glownie rzucanie pilka,co do multiselektu no coz,moze faktycznie sie nie nadajecie,a zeby przejsc rozmowe z psychologiem i policjantami to sorry ale trzeba miec pewne doswiadczenia odpowiednie dla tej pracy a nie lac wode,bo ja do kazdego pytania musialam podawac przyklad z mojego zycia....a teraz do dziewczyn...ja waze bardzo malo a sprawnosciowke przeszlam jako 1 z 5 na 30 dziewczyn,a to ze jakas laska uciekla..no coz,nie kazdy sie nadaje...nie uogolniajcie...pensje?albo chcesz pomagac albo nie ,zdajac sobie sprawe z ryzyka,zastanowcie sie bo policjantow bez powolania i odwagi nie potrzeba

#72 Guest_ktosik

Guest_ktosik
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 19:39

i co tu sie dziwic ze niektorzy nie dostaja sie do policji, z takimi pogladami?!a ci co juz pracują i tak sie o kobietach wypowiadaja - szowinisci! coż za brak tolerancji

#73 Guest_agasuja

Guest_agasuja
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2008 - 16:37

8 stycznia mam wyjazd do Bydgoszczy na zebranie informujące. Może ktoś mi napisać o multiteście i rozmowie z psychologiem bo kompletnie nie wiem na co mam się nastawić. agasuja@wp.pl

#74 Guest_studentka

Guest_studentka
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 14:01

o kurcze..do tej pory tak bardzo chciałam isc na policjantke..poszłam nawet na kierunek z tym związany..a przeczytawszy to..zastanawiam się czy dobrze zroniłam????:)(( to że trzeba miec plecy to chyba jest prawda..a ja nie mam żadnej rodziny w policji;;Hehe:(Kobiety faktycznie są mniej silne i fizycznie i psychicznie od mężczyzn ALE NIE WSZYSTKIE!!jest wiele kobiet które bez trudu pokonają facetów.. jeżeli ktoś może to niech mi doradzi czy to odpowiedni zawód???

#75 Guest_triszi

Guest_triszi
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 16:41

W styczniu koncze studia informatyczno-techniczne, lecz od kilku lat chodzi mi po głowie Policja,od nowego roku nie ma poboru do wojska,wiec czy teraz tak od razu mozna bez odrobionego wojska sie starac? jakie sa realia dostania sie? no i do jakiego wieku biora , ja mam 25..pozdrawiam i dziekuje

#76 Guest_siwa

Guest_siwa
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2008 - 18:07

Pracuje w sklepie i pewnej nocy przyszlo do mni dwoch policjantow,rozmawialismy,zartowalismy az jeden z nich zaproponowal mi zebym przyszla do nich do pracy.ja od dawna nad tym sie zastanawiam ale nie wiem czy to dobry pomysl oni sa mna zaineresowani jako kobieta a jak bedzie sie nam razm pracowalo?co zrobic?

#77 Guest_szakal

Guest_szakal
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 12:17

ja tez bylem na psyhotestach niby wszystko okey a co sie okazalo przyszlo poczta,ze oblalem,bezsens

#78 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 18:20

Witam! Mam prośbe czy mógłby mi ktoś pomóc z jakich pytań składa się tak naprawdę MULTITEST ponieważ sama chciała bym spróbować ale nie wiem jak mam się do tego przygotować i z czego. z góry bardzo dziękuję:)

#79 Guest_instruktorek72

Guest_instruktorek72
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 18:52

Planuje ktoś jechać z okolic lublina w najblizszym czasie na egzamin do Szczytna?

#80 Guest_Dżastina

Guest_Dżastina
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2009 - 17:46

He hedobre sobie:)jak Ty chcesz sie przygotowac do multiselectu:)???te pytania dotyczą Twojej osobowości, cech charakteru, są też pytania na spostrzegawczość, zadania matematyczne(na poziome podstawówki:). Ja niestety zawaliłam:(ale co nas nie zabija to nas wzmocni:)we wrześniu pozdrawiam jeszcze raz:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych