Skocz do zawartości

Rozpoczął się nabór do policji

wróć do serwisu Kadry 29080 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_detektyw

Guest_detektyw
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2008 - 01:39

ludzie!!!!odpuśćcie sobie tę POLICJĘ.....poczytajcie sobie na WP jak nasza POLICJA robi w bambuko ludzi którym udało się przejść cały proces kwalifikacyjny od początku do końca.Sam test sprawności i wiedzy to bułka z masłem.Są tacy którzy mieli już szyte mundury,mieli wyznaczoną datę i miejsce stawienia się w konkretnej jednostce szkolenia a jednak pewnego dnia zadzwonił "głuchy telefon"i było po całej sprawie...Wiem coś na ten temat.Mnie brakowało już tylko sznurówek do butów.... :-[

#42 Guest_belf

Guest_belf
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2008 - 23:41

układy były zawsze i będą. I tak niestety ludzie do czegoś dochodzą. Zarówno kobiety jak i mężczyzni mogą pracować w policji byle by chcieli pomagać ludziom. A niestety z tego co wiem to większość z nich idzie po pewną państwową miche, mając oczywiście w perspektywie rychłą emeryturę.

#43 Guest_SYNEK

Guest_SYNEK
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2008 - 15:17

rocky ty jestej jakiś pojebany!!!!!!!! ja pracuje z kobietami w kryminalnym i są one bardo dobre policjantki

#44 Guest_123

Guest_123
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2008 - 15:39

Wcale nie potrzebują do POLICJI taka prawda... Kolega wszystko przeszedł i na samym końcu podpisał niby że jest zdolny do służy w POLICJI (oczywiście zdolny/nie zdolny, zaznaczali że jest zdolny) ale poprośli go aby wyszedł na chwile. Cieszył się że już na szkółkie pojedzie a jak go zawołali to mu podziękowali bo podpisał że jest nie zdolny do służby. A inny kolega się również starał do policji wszystko przeszedł tylko komisji lekarskiej nie ponieważ ma coś z sercem... Dziwne bo we wojsku był i te same badania miał robione i wszystko było dobrze... a na komsji ich niby że coś z sercem...Również trzeba mieć wtyki żeby tam się dostać, bo za to inny kolega się dostał do policji a niby patrzą na wzrost a małego przyjeli...Dziwne

#45 Guest_michael grant

Guest_michael grant
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2008 - 22:33

JASNE, ZE NIE POTZREBUJĄ, TYLKO SYNKÓW I CÓRECZKI POLICJANTÓW LUB POCIOTKI. A BABY W POLICJI TO KOMEDIA. OSTATNIO BYŁ TAKI NUMER, ŻE SAM NACZELINIK MUSIAŁ ZAWIJAĆ KOLESIA, BO PODESŁALI MU DWIE BABY HAHAH

#46 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2008 - 11:02

wypowiedzi niektórych policjantów niezbyt dobrze o nich świadczą, wygląda że jest to środowisko zdemoralizowane

#47 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 16:10

ja też zgodzę się z tym, że do policji dostają się ludzie po znajomości.. a jak sporządzają notatki służbowe to aż wstyd, mnóstwo błędów ortograficznych.. a Ci którzy nadają się zostają odrzuceni, bo np nie spodobał się pani psycholog, straszne ale prawdziwe, życie..

#48 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 16:15

w ogóle nie ma sprawiedliwości, śmieszne jest też to, że osoba z wyższym wykształceniem i np osoba po średnim w policji zaczynają od tego samego stopnia.. w Straży Granicznej osoba po studiach ma o kilka stopni więcej od takiej osoby po średniej, a wiąże się to z szybszym awansem.. Słusznie!!!

#49 Guest_Karolka

Guest_Karolka
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2008 - 19:00

Hej, moj chłopak chce isc za rok do policji, czy rzeczywisice sa te testy wszystkie takie trudne???Odpiszcie

#50 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2008 - 14:43

Pewnie kobiet do policji nie chcę prawie większość odlewa test sprawności fizycznej , nieliczne tylko zdają.ale aby tam się dostać tzreba mieć dobre plecy

#51 Guest_słonko

Guest_słonko
  • Goście

Napisano 06 październik 2008 - 21:39

mósze zgodzić się z niektórymi osobami multiselekt przechodzą osoby albo po znajomości albo (nie obrazając tych którzy dostali się) sporo fujar,same chłopy zmetra cięte których paluszkiem można położyć, z wadami wypowiedzi, chude to ze silniejszy podmuch zwiałby ich.przykro stwierdzić ale to ostatnio babki mają jaj w spodniach a nie faceci.kto zdaje u psychologa w Olsztynie uwaga babeczki bo nielubi kobiet no i potrafi być świrem że idzie w pięty.pozdro

#52 Guest_mazurka883

Guest_mazurka883
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 23:01

za kilka dni będę zdawała w Olsztynie i czy naprawdę nie lubią tam babek? Czy mam wogóle jakieś szanse?

#53 Guest_iskra

Guest_iskra
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 18:05

Polska policja to pomyłka.Właśnie jestem po egzaminie w Szczecinie w pierwszej wersji zadzwoniono do mnie że zdałem multitest i mam się stawić na badania do Koszalina, a kiedy to się umówiłem 3 dni przed wyjazdem na badania zadzwonił do mnie telefon i stwierdzono, że nastąpiła pomyłka i niestety nie zaliczyłem psychotestów choć bardzo niewiele mi zabrakło i proszą żebym spróbował ponownie za 11 miesięcy.Szczerze mówiąc to do dziś nic nie rozumiem i zgodzę się że pracują tam ludzie po układach lub bez kompetencji bo jak innaczej nazwać taką sytuację

#54 Guest_iskra

Guest_iskra
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 18:17

I jeszcze jedno multitest to parodia do końca to chyba nikt nie wie co on ma wykazać.Pani psycholog dopiero co studia skończyła a ja mam 31 lat dwójkę dzieci i ona mi mądrości o życiu prawi,a druga obserwuje moje zachowanie. Kapitalna selekcja przypomina oglądanie małpy w zoo

#55 Guest_lila

Guest_lila
  • Goście

Napisano 26 październik 2008 - 13:19

O...hoho! Po waszych wypowiedziach nie wiem co myśleć:)Panowie, jak można tak pisać o kobietach. W dzisiejszych czasach, to śmieszne! jacy wy jesteście niedojrzali!!!Ale jak kobita siedzi w chacie i przy garach to tak, to wszystko okej. Grubiańskie i samcze podejście do sprawy. Jeżeli daje się nam możliwość zostania policjantką, to czemu mamy nie skorzystać. Ja startuję w Gdańsku i jeżeli się nie uda, trudno świat się nie zawali. Zycie toczy się dalej.Trzymam kciuki za wszystkie kobitki:) Nie dajmy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#56 Guest_słonko

Guest_słonko
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 19:39

siemka mazurka 993, będę trzymała kciuki za ciebie, ja tez będę składać do policji 2 raz, nie zamierzam zrezygnować bo jakiemuś palantowi coś się nie widzi,co prawda tylko 8 osób przyjmą ale co tam, dostaną się tylko plecaki, głowa do góry poradzisz sobie.

#57 Guest_------ miki

Guest_------ miki
  • Goście

Napisano 30 październik 2008 - 11:42

jak były układy tak pozostały fakt że nie licznym się udaje co do psychologa to się zgodzę ma coś nie tak pod kopułą pozdro

#58 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 18:09

Trochę poczytałm to co piszecie..staram się wypośrodkować wasze opinie.Prawdą jest,że kobieta na interwencji z facetem wypada słabo(nie mówie,że zawsze),ale wasze podejście do nich jest bardzo staroświeckie...Popatrzmy na facetów chudych ja patyki,co to ledwo na nogach chodzą a do policji startują.A dostawanie się po znajomościach było jest i zawsze będzie...to dotyczy każdej dziedziny.Nie tylko policji,Na to nic nie poradzcie wiec szkoda o tym gadać.:);)Pozdrawiam:)

#59 Guest_benda

Guest_benda
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 22:16

Witajcie, czy ktoś ma przykładowe testy psychologiczne MS? z góry dziekuje

#60 Guest_heeee

Guest_heeee
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 23:50

policja to jedno wielkie.........panienki i w głowach.plotkuja gorzej niz baby.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych