Skocz do zawartości

Rozpoczął się nabór do policji

wróć do serwisu Kadry 29080 odpowiedzi w tym temacie

#29061 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 07:43

Hej, znalazłem stronę test-do-policji.pl, zakupiłem testy i odpowiedzi, wyglądają dobrze... jest to baza pytań tak/nie z odpowiedziami, czy to jest część multiselektu ?

#29062 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 18:07

osoby które same przed sobą,anonimowo tutaj nawet nie potrafią przyznać się do własnego błędu to rzeczywiście nie nadają się do Policji i nie bez powodu odpadają na psychologu Dołączona grafika pozdrawiam

#29063 Guest_bax

Guest_bax
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 20:03

może ktoś wie jakie materiały trzeba wziąść na szkółkę?chodzi o książki...czy można laptop mieć?jak warunki ?pozdrawiam dzięki

#29064 Guest_POps

Guest_POps
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 11:38

Hmm, ja bym mógł polecić wykonane testów predyspozycji zawodowych, które mogą dać wam pewną przewagę na starcie nad resztą konkurencji. Co do samych testów, możesz je znaleźć na stronie Tomastest.eu więc polecam od tego zacząćDołączona grafika

#29065 MonaLizak

MonaLizak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 styczeń 2013 - 23:33

Radzę się zastanowić nad pracą w policji. Praca niewdzięczna i wcale za niewysoką kaskę. Wolę już próbować gdzie indziej.

#29066 Guest_krys

Guest_krys
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 16:39

Do Gość:
Az trudno uwierzyć, że w KSP tak dobrze idzie. W Lublinie składasz papiery w czerwcu jednego roku, TSF i TWO masz w listopadzie (optymistyczna wersja), MS (jak dobrze pójdzie) zdajesz w maju kolejnego roku, potem to już szybko idzie - WZ masz tak mniej więcej w lipcu, ankietę składasz w we wrześniu, a na kilka tygodni przed naborem stajesz na WKL. Optymistyczna wersja to 1,5 roku - jak masz sporo punktów, poniżej 160 pkt może być ciężko. Ale warto poczekać Dołączona grafika

Więc wszytko trwa onad rok, w takim razie czy TSF i TWO mają jakąś ważność?

#29067 Guest_OZI

Guest_OZI
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 10:05

Witam wszystkich jest tu ktoś co jest na szkole w Sieradzu co tam słychać ciekawego kończyłem tą szkołę we wrześniu pozdrawiam wszystkich uczących się

#29068 Guest_Dadari

Guest_Dadari
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 12:06

Ja wszystkim, którzy chcą wybrać się do policji polecam testy predyspozycji zawodowych od firmy tomastest.eu

#29069 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:24

Hej, jak zdaję do Lublin to gdzie jest komisja lekarska?

#29070 Guest_ERYK

Guest_ERYK
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 17:28

jestem w kryminalnej i jest czadowo robie to co chcialem od dziecka i dostalem sie bez zadnych znajomosci

MASZ JAKIEŚ ZNAJOMOSCI ?? 

#29071 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 22:53

Czy ktoś ze skutkiem odwołał się od decyzji WKL ? chodzi mi o okulistę i brak widzenia stereoskopowego - chciałbym powtórzyć badanie, ze względu na niejasne wytłumaczenie i podejrzenie, że nie odbywało się ono w odpowiednich warunkach (ponieważ niektóre koła widziałem w 3d)

#29072 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:14

Gdzie można zaparkowć samochód w okolicy OPP bo na parking ponoć nie wpuszcają starzystów. Jeśli ktoś wie proszę o info.

#29073 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:16

Gdzie można zaparkowć samochód w okolicy OPP w Piasecznie bo na parking ponoć nie wpuszcają starzystów. Jeśli ktoś wie proszę o info.

#29074 Guest_Luki

Guest_Luki
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 00:12

siemka czy jest ktoś tu przewidziany na 17.07 do szkółki?

I jak było z Twoja biliruhina ??? Bo mam ten sam problem....:/

#29075 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 16:34

Witam mam pytanie gdzie najlepiej przeniesc dokumenty z lublina mam 153 punkty za mało na lubelskie. Wz miałam 29 stycznia czy jest ktos w podobnej syt

#29076 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 14:09

hop hop. jest tu jeszcze ktoś?

#29077 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 14:39

a co?

#29078 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 13:17

Ja także chcę startować.

#29079 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 marzec 2016 - 10:57

Ja także planuję w tym roku wziąć udział w postępowaniu kwalifikacyjnym do policji. Od zawsze chciałam pracować w tym zawodzie, dlatego mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Jeśli chodzi o etapy postępowania kwalifikacyjnego to najbardziej boję się bloku sportowego. Jestem ogólnie w dobrej kondycji fizycznej, ale niestety nie jestem na sto procent pewna czy podołam temu wyzwaniu. Ostatnio zainteresował mnie kurs przygotowawczy do pracy w służbach mundurowych organizowany przez UTH w Warszawie - http://www.uth.edu.pl/kursy-do-policji. Blok teoretyczno - psychologiczny obejmuje przygotowanie do testu wiedzy oraz testu psychologicznego. Natomiast blok sportowy zakłada cztery godzinne spotkania, w ramach których poznaje i pokonuje się tor przeszkód, a także uzyskuje się indywidualne wskazówki od trenera odnośnie możliwości poprawy oraz zalecanych ćwiczeń. Co o tym sądzicie? Może są tutaj osoby, które podobnie jak ja chcą zapisać się na wspomniany kurs? :)

#29080 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 16:53

itam,
Dziś byłem po wynik pzp na sandomierskiej.
Pani z rejestracji dała mi jakieś papierki dotyczące przebytych chorób itp i powiedziala ze mam czekać na lekarza z pokoju obok.Po chwili czekania wszedłem i pani tylko mówi ze daje mi kartę obiegowa i mam sie najpierw udać do psychiatry.Zapytalem sie czy Z czy N to mi powiedziała tylko ze mam problemy adaptacyjne.Udalem sie wiec na wołoską z tą obiegówka i muszę czekać 2 tygodnie.Na obiegówce mam zaznaczonego tylko jednego specjalistę(psychiatrę).
Co o tym myślec? Bardziej na Z czy raczej nie mieć juz złudzeń?
Czy ktoś miał taka sytuacje i jak sie odbywa taka wizyta. Czego mam sie spodziewać?Jakie pytania lub cokolwiek co może sie przydać
Pozdro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych