Skocz do zawartości

Rozpoczął się nabór do policji

wróć do serwisu Kadry 29080 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kaska:)

Guest_kaska:)
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 14:01

witam ja juz czekam prawie miesiac na telefon od zlozenia papierow do policji czekam az zadzwonia na to smieszne spotaknie i sprawnosiowe juz chce bo sie ostro przygotowuje a tulpa widze Dołączona grafika

#2 Kevin

Kevin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 05 marzec 2012 - 15:08

Mam nadzieje ze traficie na ten temat zeby sobie wzajemnie pomagać. Witam z tej strony Kevin KWP Kielce :)

#3 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516483 postów

Napisano 05 marzec 2012 - 15:18

Pojawi się kontynuacja tego tematu ze "starego" forum, więc proszę o chwilę cierpliwości. Trwają przenosiny ze "starego" forum.

#4 ...Pawel...

...Pawel...

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 05 marzec 2012 - 20:46

w koncu trafilem nie bylo latwo :) ...Pawel... kwp szczecin

#5 Guest_odrzucony

Guest_odrzucony
  • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 16:13

Nabór jest żenujący!nadal przyjmowani są ludzie po znajomosci, wiem o tym i mam na to dowody. ja nie zostałem niestety przyjęty, gdyż nie spodobałem się pani psycholog, któta na pewno też dostała się tam po znajomosci. Prawda jest taka, że lepiej isć do wojska , bo tam czekają z otwartymi rękami, na młodych, sprawnych fizycznie!

#6 Guest_wika

Guest_wika
  • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 16:21

Nie wierzę w to co piszesz. Służby mundurowe bardzo starannie dobierają kadrę. Jest to oczywiste. Szukaj pracy w innym resorcie. Powodzenia.

#7 Guest_dd

Guest_dd
  • Goście

Napisano 29 październik 2007 - 22:43

Bez znajomości też się da! Ale psycholog to rzeczywiście pan i władca

#8 Guest_XYZ

Guest_XYZ
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 09:07

do wojska!!???...BLEEEEEEEEEEEEEE

#9 Guest_rocky

Guest_rocky
  • Goście

Napisano 16 listopad 2007 - 11:27

jestescie pojebani to wszystko jest proste .jestescie slabi psychicznie

#10 Guest_rocky

Guest_rocky
  • Goście

Napisano 16 listopad 2007 - 11:29

jestem w kryminalnej i jest czadowo robie to co chcialem od dziecka i dostalem sie bez zadnych znajomosci

#11 Guest_rocky

Guest_rocky
  • Goście

Napisano 16 listopad 2007 - 11:31

a so do bab one sa tam nie potrzebne tylko ciagaja laski na sluzbach

#12 Guest_rocky

Guest_rocky
  • Goście

Napisano 16 listopad 2007 - 11:34

przez babe mozna dostac w lep nie dosyc ze musisz uwazac to jeszcze pilnuj jej

#13 Guest_rocky

Guest_rocky
  • Goście

Napisano 16 listopad 2007 - 11:36

znam przypadek jak dwie guly wyszly i zabrano im gnaty bron (kobieta oczywiscie)naprawde jest z nimi problem

#14 Guest_jason whoorhes

Guest_jason whoorhes
  • Goście

Napisano 29 listopad 2007 - 14:40

Co ty gadasz słaby psychicznie? po dwóch minutach rozmowy, ta baba wie czy jestem słaby??? Od 10 lat ternuję sporty silowe, 7 lat kolarstwo, 3 lata boks to chyba nie jestem gorszy od tych bab co piszesz!! Ale z babami to faktycznie masz rację!!! Pozdro!!!

#15 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2008 - 17:34

ale palanty z was!!!!kobieta może być równie dobrą policjantką jak facet!!!!a laski to widać sam ciągniesz albo twoja baba frajerze!!!!

#16 Guest_-k-

Guest_-k-
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 11:08

zaliczenie wszystkich egzaminów i psychologa zalezy od przypadku może się uda albo nie. Dla przykładu na sprawnościowym zaszybka byłam za szybka a egzaminator za woly(bo za szybko wstawałam) dlatego kazał mi powarzać i niezmieściłam się w czasie. Nie poddam sie i bede powarzać:)

#17 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 13:30

do policji na bank dostaja sie ludzie po znajomości. Innego wytłumaczenia nie ma, skoro odrzucają ludzi juz po złożeniu dokumentów, które w pełni odpowiadają wymaganiom.

#18 Guest_kolo

Guest_kolo
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 12:02

policja ma chory system naboru i kierowania ludzi do poszczegolnych sekcji. nie preferuje w ogole ludzi z wyksztalceniem. jaki jest sens zeby prawnik zasuwal na poczatku w prewencji. odp - zaden. a druga przypadlosc polega na wymogu uregulowanego stosunku do sluzby wojskowej. ja z checia poszedlbym do policji ale niestety wojsko mnie trzyma. i tak mnie nie wezma ale rok trzeba czekac.pzdr

#19 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 16:19

czytam to wszystko i sama nie wiem... jeszcze nigdy nie startowalam do policji ale chce sprobowac w przyszlym roku. Czy ktos moze mi napisać czego jeszcze moge sie spodziewac?? i jak to wszystko wyglada??

#20 Guest_tomas

Guest_tomas
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 16:15

to wszysko co piszecie to ma sens ja startowałem w zeszłym rou zaliczyłem wszystko ale oblali mnie na multiteście który jest nie do przejścia,bo to co oni na tym teście wymyślają to się w bani nie mieści

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych