Skocz do zawartości

Zdjęcie

podsłuch w telefonie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 teśka

teśka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 12:44

Jak rozpoznać,czy zainstalowany jest podsłuch/tzw.pluskwa/ w telefonie komórkowym?

gdzie wtedy można fakt taki zgłosić na policję,czy bezpośrednio do prokuratury?

#2 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 maj 2015 - 09:36

Teraz to wszystko jest tak zminimalizowane, że ciężko to w ogóle zauważyć. Tak samo jak aparaty słuchowe, które są aktualnie tak małe jak tu - aparaty słuchowe warszawa, a pamiętam jak jakiś czas temu zajmowały sporo więcej miejsca. 

#3 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 24 maj 2015 - 07:59

Realnie byś musiał rozebrać telefon i poszukać, no bo jak inaczej?

Zobacz to na przykład: http://multig.pl/316...luchiwanie.html

#4 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 10:50

hmm najlepiej zgłoś się do jakiegoś serwisu żeby Ci sprawdził, wątpie że laik jest w stanie gołym okiem to zweryfikować. Może bezpieczniej jest kupić telefon z innego źródła np. http://goophones.pl/ :)

#5 ZLublina

ZLublina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 10:17

Moim zdaniem trzeba by udać się do jakiegos specjalisty w dziedzinie podsłuchów albo zweryfikować obecność podśłuchu za pomocą jakiegoś urządzenia. Niby w necie można kupić wykrywacze podsłuchów: www.alfatronik.com.pl/wykrywacze-podsluchow-wykrywacze-podsluchow-c-39_113.html , ale jak to działa cholera wie.

#6 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 15:38

wykrywacz podsluchów można kupić nawet w necie: www.sklep-seko.pl/?pages=wykrywacze_p/kategoria są różne rodzaje a jak juz sie wykryje fakt nagrywania to chyba trzeb sie zgłosic na policje

#7 Guest_Bolo7

Guest_Bolo7
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 08:06

Racja, w grę wchodzi albo specjalista albo użycie wykrywacza, np.: www.spy-center.pl/wykrywacze-podsluchow-c-12_13.html Parę miesięcy temu nie wiedziałem że jest tyle sklepów z tego rodzaju urządzeniami, ale też zostałem zmuszony do użycia wykrywacza, więc siłą rzeczy dowiedziałem sie czegos i o samych wykrywaczach. Człowiek uczy się całe życie smile.png

#8 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 12:46

Kwestia podsłuchu w telefonie naprawdę nie jest prostą sprawą i według mnie najlepiej po prostu zwrócić się z tym do profesjonalistów. Na stronie: https://podsluchy24....sluch-telefonu/ znajdziesz konkretne informacje z tego tematu. Dodatkowo możesz zdecydować się na usługi tej firmy. Ja miałam okazję z nimi współpracować i naprawdę polecam. Wykrywanie podsłuchów to jedna z ich specjalności ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych