Skocz do zawartości

Zdjęcie

Designerskie i pachnące dekoracje do domu

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102233 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 18:18

Ładnie pachnące wnętrze jest przytulniejsze, a ponadto przebywanie w nim – pozwola na relaks i odprężenie. Rozwiązaniem są designerskie, pachnące dekoracje aranżacyjne. Designerskie odświeżacze powietrza zostały zaprojektowane w taki sposób, aby poza oddawaniem przyjemnego zapachu, wpasowywać się w wystrój wnętrza.

Powrót do artykułu: Designerskie i pachnące dekoracje do domu

#2 Guest_Angelika Halska

Guest_Angelika Halska
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 18:18

Ja przyznaję,że zdecydowanie zamiast odświeżaczy wole pachnące kwiaty. Ostatnio przeglądając wpisy na blogu A czemu nie, znalazłam taką bardzo ciekawą inspirację aczemunie.com.pl/jasmin-w-chinskiej-doniczce/ i mam ją już u siebie w mieszkaniu.

#3 coco-71

coco-71

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 10:47

W okresie wiosennym najlepiej postawić na ożywienie wnętrza i wprowadzenie świeżości, nowej energii. Zwłaszcza, że wystarczy np. przystroić dom świeżymi, pachnącymi kwiatami. Po więcej inspiracji zapraszam tutaj -> http://www.dopoznani...sna_w_domu.html

#4 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 16:11

Jeśli chodzi o dekoracje domu to stawiam na minimalizm. Zapach w domu powinien być świeży nie przytłaczający. Chcę kupić kwietnik na https://www.versanis...ietniki-rurkowei zasadzić jaśmin. W ten sposób w moim domu będzie pięknie pachnieć wiosną. 

#5 rutko

rutko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 17:38

Uwielbiam zapach lawendy w domu:)

#6 Konstanty

Konstanty

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 13:58

Świece to jedyna dekoracja jaką uznaję w mieszkaniu, nie trzeba ich odkurzać, ładnie wyglądają, pachną i są uniwersalne, przydatne przy każdej okazji 

#7 Lobotomia

Lobotomia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 14:24

nie rozumiem po co szprycować się chemikaliami. wszystkie te specyfiki odświeżające są przecież w jakimś stopniu trujące. szkoda zdrowia. wolę samemu zrobić susz z polnych kwiatów i nikomu nic nie płacę i nie wdycham trucizny. jak chcę coś fajnego do wystroju wnętrz to zainwestuję w fajną lampę, a nie odświeżacz...

#8 Guest_rudix

Guest_rudix
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 15:07

Świetną dekoracją domu są fotoobrazy. Wyglądają genialnie, zwłaszcza jeśli przedstawiają nasze dobre wspomnienia. Można je zamówić w Sweet Home Decor . Można na nich umieszczać dowolne zdjęcie lub kilka zdjęć. Do dyspozycji są gotowe szablony, które można swobodnie personalizować. Jest to też fantastyczny pomysł na prezent np. na nowe mieszkanie.

#9 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 31 maj 2016 - 17:00

Nieraz nawet przedmioty codziennego użytku mogą stanowić niesamowitą dekorację. Na tej stronie http://www.designer....ynkowe-185.html można zakupić piękne fotele o oryginalnych kształtach. Świetnie się prezentują i przyciągają uwagę.

#10 Guest_mirka

Guest_mirka
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 18:42

Fajne dodatki do aranżacji mieszkania znajdziesz na www.dwiesiostry.eu. Mnie się podobają zwłaszcza poduszki dekoracyjne.

#11 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 26 październik 2016 - 17:59

Moim zdaniem to dodatki do domu tworzą klimat mieszkania, ale nie można z nimi przesadzić. Na fajnedonice.pl znajdziecie duży wybór akcesoriów do domu, donice ogrodowe, donice ogrodowe, wazony. W sieci zawsze jest taniej i jest większy wybór.

#12 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 14:57

Również lubimy ładne zapachy w domu. Co jakiś czas zapalimy sobie świecę zapachową,aczkolwiek nie robimy tego zbyt często z uwagi na to,że takie świece nie są koniecznie takie dobre. Zawierają w sobie duże zawartości parafiny i przez to w dużych ilościach mogą być szkodliwe dla zdrowia. 

Jeśli dobrze poszukacie to dekoracje zamówicie w sieci w baardzo niskich cenach. Mogę polecić na przykład sklep Fedkolor:

https://fedkolor.pl/

W którym jest bardzo duży wybór obrazów drukowanych na płótnie. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#13 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 15:19

To prawda - tak naprawdę, to dodatki tworzą klimat mieszkania i nadają mu niepowtarzalny styl. Ich odpowiedni dobór jest naprawdę ważny. Najlepiej zaopatrywać się w nie w miejscach, które posiadają sporą ofertę. Jedno z nich można odnaleźć pod adresem SzklanaTorebka.pl - robiłem w nim zakupy kilkukrotnie i za każdym razem były na czas!

#14 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 16:00

A co zastosować jako trwały odświeżacz?

#15 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 16 październik 2017 - 10:20

Mam kilka świec Yankee Candle. Są cudowne, bardzo ładnie wyglądają i pięknie pachną ale.... Są tak drogie,że szkoda mi je palić. I jak na razie pełnią w domu funkcję jedynie dekoracyjną :D

Oczywiscie nie stopuje mnie to przed zakupem kolejnych świec....

http://feszyn.com/za...ly-dekoracyjne/

Podobają mi się również takie świetne geometryczne dywany:

nowoczesne-wnetrze.jpg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy