Skocz do zawartości

Zdjęcie

Procedura sądowa dochodzenia odszkodowania

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102333 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 10:32

Ile trwa postępowanie? Jak wysokie są koszty sądowe? Jakie są koszty strony przeciwnej? Czy warto iść do sądu po odszkodowanie? Odpowiadamy na te pytania.

Powrót do artykułu: Procedura sądowa dochodzenia odszkodowania

#2 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 10:32

Polecam wszystkim kontakt z Kancelarią Odszkodowawczą CITO w celu dochodzenia odszkodowania z OC sprawcy. Pomagają uzyskać uczciwe odszkodowanie/zadośćuczynienie.

#3 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 09:54

Czy warto iść do Sądu po odszkodowanie? Osobiście uważam że jak najbardziej. 

Moja sytuacja była dośc skomplikowana, chodziło o wywłaszczenie. A dokładnie nie zgadzałem się z opinią starosty odnośnie wysokości odszkodowania za wywłaszczenie. Na początku trochę się wahałem, osobiście nie znam się na tych "kruczkach prawnych" dlatego też poprosiłem o pomoc kancelarie odszkodowawczą Guarda. Zespół naprawde szybko i skutecznie działał,, a wysokośc odszkodowania za wywłaszczenie była wręcz zadowalająca.

Polecam!

#4 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 22:07

NIE polecam radcy prawnego P. Marianny Adamczyk z łodzi . W sprawie cywilnejo odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej z oc sprawcy (gdzie sprawca już skazany w sprawie karnej 1 instanci) -więc sprawa uproszczona. Kobieta roztrzepana, kompletnie nieprzygotowana do spraw ,gubiąca przekazane jej dokumenty ,ciągle coś szukająca w torbie .na sprawie mówi tylko dzień dobry wysoki sądzie.i do widzenia.w terminie nie złożyła wniosku o odsetki w wyniku czego po 2 latach 0 -zero odsetek.sam prowadziłem konwersacje z biegłym motoryzacyjnym .- sprawę wygrałem sam .jedno co potrafi to wyciągać pieniądze tzw " NA RUCHY " Przed sprwą miła i sympatyczna mówiła mamy wygraną w garsci po sprawie jak sie upomniałem o oddanie pieniędzy zwyzywała mnie i naubliżała nie odbiera nawet tel -bo sobie jeszcze przytuliła moje pieniądze z firmy ubezpieczeniowej opłate od pozwu i za biegłego a.W życiu nie potraktowałbym tak i nie okradł człowieka który mnie zatrudnia i daje mi zarobić Nie ładnie Pani Marianno .

#5 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 11:21

ponawiam temat, ktoś coś poleca :)? interesuje mnie odszkodowanie (wypadek komunikacyjny)

#6 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 11:22

ponawiam temat, ktoś coś poleca :)? interesuje mnie odszkodowanie (wypadek komunikacyjny)

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 16912 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 08 marzec 2017 - 11:54

ponawiam temat, ktoś coś poleca smile.png? interesuje mnie odszkodowanie (wypadek komunikacyjny)

chcesz wrzucić jakąś reklamę pod innym nickiem?

#8 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 09:56

eh potrzebuję pomocy przy wypadku który miałam dokładnie 6 miesięcy temu za granicą, czy w ogóle jest taka opcja żeby ktoś się tym zajął? jest to ważne więc wolę kogoś sprawdzonego , nie każdy jest zdesperowany na wrzucanie głupich reklam, ale dzięki

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 08:56

Pani Agnieszko, proszę zadzwonić na nr. 730881606, Pomogę Pani w sprawie

#10 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 17:24

witam zostalam potracona przez 12 letnie dziecko ktorejechalo na rowerze i rodzice nie maja ubezpieczenia oc co robić>> Prosze o pomoc

#11 Guest_NoName

Guest_NoName
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 10:53

Zostałem nie słusznie wskazany przez gminę w tym wypadku przez straż miejską winny popełnionego wykroczenia, wskazany przez właściciela pojazdu i Sąd za osobę, która popełniła wykroczenie mimo że padłem ofiarą błędnego wskazania sprawcy. Po prostu nie ja jechałem i nie przebywałem w tym czasie w miejscu popełnionego wykroczenia !!!. Sprawę wygrałem odwołując się od decyzji Sądu i składając odwołanie i sprzeciw od decyzji Sądu !. Co robić czy walczyć Sądownie o odszkodowanie za pomyłkę ?? Czy opłaca się ?? Proszę o pomoc! Pozdrawiam!!!

#12 Guest_Natalia Kuźmierczak

Guest_Natalia Kuźmierczak
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 08:12

W sądzie w sprawach o odzyskanie odszkodowania niezawodna jest kancelaria odszkodowawcza Advoco. Pomogli mi wygrać sprawę z firmą, która zaproponowała mi grosze za miesiące leczenia, cierpieć fizycznych i psychicznych. Polecam z całego serca! Dziękuję Wam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych