Skocz do zawartości

Zdjęcie

Procedura sądowa dochodzenia odszkodowania

wróć do serwisu Moja Firma 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103156 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 10:32

Ile trwa postępowanie? Jak wysokie są koszty sądowe? Jakie są koszty strony przeciwnej? Czy warto iść do sądu po odszkodowanie? Odpowiadamy na te pytania.

Powrót do artykułu: Procedura sądowa dochodzenia odszkodowania

#2 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 10:32

Polecam wszystkim kontakt z Kancelarią Odszkodowawczą CITO w celu dochodzenia odszkodowania z OC sprawcy. Pomagają uzyskać uczciwe odszkodowanie/zadośćuczynienie.

#3 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 09:54

Czy warto iść do Sądu po odszkodowanie? Osobiście uważam że jak najbardziej. 

Moja sytuacja była dośc skomplikowana, chodziło o wywłaszczenie. A dokładnie nie zgadzałem się z opinią starosty odnośnie wysokości odszkodowania za wywłaszczenie. Na początku trochę się wahałem, osobiście nie znam się na tych "kruczkach prawnych" dlatego też poprosiłem o pomoc kancelarie odszkodowawczą Guarda. Zespół naprawde szybko i skutecznie działał,, a wysokośc odszkodowania za wywłaszczenie była wręcz zadowalająca.

Polecam!

#4 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 22:07

NIE polecam radcy prawnego P. Marianny Adamczyk z łodzi . W sprawie cywilnejo odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej z oc sprawcy (gdzie sprawca już skazany w sprawie karnej 1 instanci) -więc sprawa uproszczona. Kobieta roztrzepana, kompletnie nieprzygotowana do spraw ,gubiąca przekazane jej dokumenty ,ciągle coś szukająca w torbie .na sprawie mówi tylko dzień dobry wysoki sądzie.i do widzenia.w terminie nie złożyła wniosku o odsetki w wyniku czego po 2 latach 0 -zero odsetek.sam prowadziłem konwersacje z biegłym motoryzacyjnym .- sprawę wygrałem sam .jedno co potrafi to wyciągać pieniądze tzw " NA RUCHY " Przed sprwą miła i sympatyczna mówiła mamy wygraną w garsci po sprawie jak sie upomniałem o oddanie pieniędzy zwyzywała mnie i naubliżała nie odbiera nawet tel -bo sobie jeszcze przytuliła moje pieniądze z firmy ubezpieczeniowej opłate od pozwu i za biegłego a.W życiu nie potraktowałbym tak i nie okradł człowieka który mnie zatrudnia i daje mi zarobić Nie ładnie Pani Marianno .

#5 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 11:21

ponawiam temat, ktoś coś poleca :)? interesuje mnie odszkodowanie (wypadek komunikacyjny)

#6 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 11:22

ponawiam temat, ktoś coś poleca :)? interesuje mnie odszkodowanie (wypadek komunikacyjny)

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21143 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 08 marzec 2017 - 11:54

ponawiam temat, ktoś coś poleca smile.png? interesuje mnie odszkodowanie (wypadek komunikacyjny)

chcesz wrzucić jakąś reklamę pod innym nickiem?

#8 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 09:56

eh potrzebuję pomocy przy wypadku który miałam dokładnie 6 miesięcy temu za granicą, czy w ogóle jest taka opcja żeby ktoś się tym zajął? jest to ważne więc wolę kogoś sprawdzonego , nie każdy jest zdesperowany na wrzucanie głupich reklam, ale dzięki

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 08:56

Pani Agnieszko, proszę zadzwonić na nr. 730881606, Pomogę Pani w sprawie

#10 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 17:24

witam zostalam potracona przez 12 letnie dziecko ktorejechalo na rowerze i rodzice nie maja ubezpieczenia oc co robić>> Prosze o pomoc

#11 Guest_NoName

Guest_NoName
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 10:53

Zostałem nie słusznie wskazany przez gminę w tym wypadku przez straż miejską winny popełnionego wykroczenia, wskazany przez właściciela pojazdu i Sąd za osobę, która popełniła wykroczenie mimo że padłem ofiarą błędnego wskazania sprawcy. Po prostu nie ja jechałem i nie przebywałem w tym czasie w miejscu popełnionego wykroczenia !!!. Sprawę wygrałem odwołując się od decyzji Sądu i składając odwołanie i sprzeciw od decyzji Sądu !. Co robić czy walczyć Sądownie o odszkodowanie za pomyłkę ?? Czy opłaca się ?? Proszę o pomoc! Pozdrawiam!!!

#12 Guest_Natalia Kuźmierczak

Guest_Natalia Kuźmierczak
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 08:12

W sądzie w sprawach o odzyskanie odszkodowania niezawodna jest kancelaria odszkodowawcza Advoco. Pomogli mi wygrać sprawę z firmą, która zaproponowała mi grosze za miesiące leczenia, cierpieć fizycznych i psychicznych. Polecam z całego serca! Dziękuję Wam!

#13 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 12:05

Ale czy ktoś zrobi coś za darmo…?

#14 Guest_LP36

Guest_LP36
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:42

Oczywiście że to kasa za wynajęcie usług kancelarii prawnej ale ja korzystałam z kancelarii partner z krakowa i dzięki nim uzyskałam wyższe odszkodowanie

#15 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:23

Potwierdzam kancelarie są w stanie uzyskać wyższe kwoty niż my bylibyśmy w stanie i opłaca się zapłacić.

#16 krevio

krevio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 24 maj 2019 - 10:32

Zgadzam się z poprzednikami. Ja po śmierci ojca skorzystałem z usług firmy https://voxveritas.p...osobie-zmarlej/ bo gdybym miał na własną rękę się tym zająć to pewnie straciłbym dużo czasu, a przede wszystkim nerwów.... Polecam, bo otrzymałem dokładnie tyle ile chciałem :)

#17 Guest_monnanna

Guest_monnanna
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 20:40

Jeżeli faktycznie chcecie cokolwiek ugrać, to warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego adwokata. Całe szczęście, ja już to wszystko mam za sobą. Dostałam namiary od znajomych na Annę Legieć, która to pomogła mi przebrnąć przez cały proces. Pani adwokat podeszła do tematu w pełni profesjonalnie i rzetelnie, za co jestem wdzięczna do dziś.

#18 Guest_Michał 39

Guest_Michał 39
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 19:24

Zanim pójdziemy do sądu warto dowiedzieć się czy nam się to opłaca i czy mamy szansę wygrać. Polecam skorzystać ze wsparcia firmy odszkodowawczej takiej jak Advoco. Sam się do nich zgłosiłem, kiedy zastanawiałem się czy warto walczyć o odszkodowanie. Okazało się, że tak. W Advoco pomogli mi wywalczyć co moje ;)

#19 Guest_Mariusz36

Guest_Mariusz36
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2021 - 20:05

Zawsze w takiej sytuacji dobrze jest się skonsultować z firmą odszkodowawczą. Ja polecam Advoco, mają fachowe podejście do klienta i indywidulanie podchodzą do każdej sprawy. Faktycznie widać, że zależy im na dobru klienta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych