Kategorie
Skocz do zawartości

czy szkolenia są obowiązkowe?

Gość Justyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 9 miesięcy temu...

Szkolenia biznesowe organizowane w pracy to dobra okazja, aby podnieść swoje kompetencje i to bez własnego wkładu finansowego, także moim zdaniem nie tyle trzeba, co warto w nich uczestniczyć. Ponieważ połowa sukcesu to reklama, w firmach duży nacisk kładzie się obecnie na marketing oraz sprawną obsługę klienta, mogą w tym pomóc szkolenia tego typu http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/profesjonalna-obsluga-trudnego-klienta-2016-05-23-poznan.html- takie szkolenie przekłada się na lepszą opinię klientów.

• 5 miesięcy temu...
Gość Viooola88

A czemu nie chcesz brać udzialu? ja pracuje w stefczyk finanse i mamy okresowe szkolenia i wg mnie dużo daja spotkania ze specjalistami, ja polecam. u nas w oddziale chętnie bierzemy udział :>

• 2 lata później...

Nie są, ale oczywiście warto z nich korzystać. Przykładowo sprawdźmy stronę https://leadership-center.pl/2018/07/agile-manifesto/ W klasycznym podejściu zgodność z procesem lub narzędziem jest często celem samym w sobie i jest postrzegana jako kryterium sukcesu projektu. Proces zwykle jest bardzo sztywny i trudny do zmiany. Zauważalną tendencją jest również bezkrytyczne wdrażanie procesu w danym projekcie, nawet jeżeli nie adresuje on jego potrzeb. Dodatkowo, w klasycznym podejściu do wytwarzania oprogramowania, komunikacja jest bardzo sformalizowana i odbywa się poprzez dokumenty lub systemy.

• 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...