Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Księgowość online – kto może z niej korzystać oraz czy trzeba się jej obawiać?


wróć do serwisu INFOR.pl 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

  Nowy użytkownik

 • Administratorzy forów
 • 0 postów

Napisano 29 marzec 2015 - 09:18

Księgowość online staje się coraz bardziej popularna – i to nie tylko wśród jednoosobowych działalności gospodarczych, ale również w spółkach kapitałowych. Dla kogo księgowość online jest przeznaczona? Czy nasze obawy przed skorzystaniem z tej usługi są uzasadnione?

Powrót do artykułu: Księgowość online – kto może z niej korzystać oraz czy trzeba się jej obawiać?

#2 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
 • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 09:18

Można samemu prowadzić ksęgowość, ale z perspektywy uważam, że lepiej powierzyć to specjalistycznej firmie. Ja akurat korzystam z Tax Care i jestem bardzo zadowolony. Nie muszę się niczym martwić, a oni mi prowadzą księgowość. W razie kontroli czy problemów zawsze mi pomagają, a podgląd wszystkiego mam online.

#3 Guest_Adameek

Guest_Adameek
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 09:08

księgowanie samemu to świetna opcja dla niewielkich firm, gdzie prowadzi się niepełną księgowość, przedsiębiorca na starcie oszczędza, bo pakiety roczne oprogramowania wpomagającego np. w wFirmie są dużo tańsze niż usługi biura rachunkowego, ale jeżeli firma się rozwija to i tak najprawdopodobniej przerzuci się na biuro rachunkowe, bo z nim księgowość zajmuje po prostu mniej czasu#4 Guest_Majecki

Guest_Majecki
 • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 12:57

Można samemu prowadzić ksęgowość, ale z perspektywy uważam, że lepiej powierzyć to specjalistycznej firmie. Ja akurat korzystam z Tax Care i jestem bardzo zadowolony. Nie muszę się niczym martwić, a oni mi prowadzą księgowość. W razie kontroli czy problemów zawsze mi pomagają, a podgląd wszystkiego mam online.

 

A dużo płacisz za takie usługi księgowe?#5 Guest_Wierka

Guest_Wierka
 • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 09:46

Jestem w Tax Care od 8 miesięcy i uważam, że to najlepsza oferta usług księgowych online. W ramach abonamentu na usługi księgowe mam m.in. dedykowaną księgową, optymalizację podatkową czy też comiesięczny bilans firmy. Mam nadzieję, że współpraca dalej będzie układać się wzorowo, tak jak to było do tej pory.

#6 ML Global Effective

ML Global Effective

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 3 postów

Napisano 13 październik 2015 - 23:52

Sprawdź http://innowacyjna-ksiegowosc.pl i sam wybierz czy chcesz skorzystać z księgowości online czy z tradycyjnej a może chcesz wystawiać faktury a księgowa ma zrobić resztę. 

Księgowość online - wprowadzasz faktury a księgowa robi resztę (nie trzeba znać się na podatkach, księgowości)

Księgowość tradycyjna - odbiorą od Ciebie dokumenty z każdego miejsca w Polsce (kompleksowa usługa)

 

Podatki na czas, wszystko w serwisie i na e-mailu. Cena... cena świetna - nie zrezygnowaliśmy z usług księgowej. Można zadzwonić i porozmawiać z księgową. 

 

Pozdrawiam i nie bać się. Jest prościej i wygodniej taniej i szybciej niż w zwykłych biurach  :)#7 Guest_Dominika

Guest_Dominika
 • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 14:04

Ja 3 miesiące korzystałam z księgowości online, ale to wystarczyło żeby się zrazić do tego typu rozwiązania. Nie mówię że wszystkie takie firmy są złe, ja chyba miałam pecha i źle trafiłam. Dość fajne rozwiązanie ma Symfonia Start dla ludzi, u których w firmach prowadzona jest uproszczona księgowość. Co prawda dopiero pół roku testuję, ale jestem bardzo zadowolona. Człowiek uczy się całe życie.

#8 Tyburek

Tyburek

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 12:27

Co kto woli takie moje zdanie. Jak masz trochę czasu, komputery nie są ci obce to online świetnie się sprawdzi, mam na myśli program księgowy online, bo biuro księgowe online to dla mnie tyle samo co biuro stacjonarne, czyli niby ktoś załatwia wszystko za Ciebie, ale Twoja rola i możliwości są bardzo ograniczone. Ja lubie trzymać rękę na pulsie, w firmie i obracam grubymi milionami, nie satrudniam tysiaca ludzi i ze wszystkim bez oporów sobie radze. Sprawdź programy, dostosuj funkcje jakie potrzebujesz i próbuj, bez tego się nie dowiesz czy dla Ciebie to dobre (ja z kilku testowanych wybrałem MKsiegowa bo dla mnie funkcjonalnie najlepszy). #9 Guest_szymon33

Guest_szymon33
 • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 13:39

Ja może jestem staroświecki ale wolę korzystać z usług sprawdzonego biura rachunkowego jakim jest Gama Grabowskich w Warszawie,#10 Guest_Turis

Guest_Turis
 • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 19:53

Biuro księgowe to ważna sprawa, trzeba mieć porządek w papierach i rozliczeniach. Dlatego zakładając własną działalność podjąłem też współpracę z biurem rachunkowym GAMA Grabowskich, którzy wszystko za mnie obliczają i pilnuja moich cyferek.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych