Skocz do zawartości

Zdjęcie

Likwidacja szkody komunikacyjnej - gotówkowa lub bezgotówkowa

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198802 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 13:22

Chyba każdy posiadacz samochodu, jeżdżący nim na co dzień lub od święta, doznał chociaż raz szkody w pojeździe i zlikwidował ją dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej sprawcy.

Powrót do artykułu: Likwidacja szkody komunikacyjnej - gotówkowa lub bezgotówkowa

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 13:22

Krótki czas likwidacji szkody w wariancie bezgotówkowym? Za to, co często proponuje ubezpieczyciel w kosztorysach nie da się naprawić samochodu i trzeba się szarpać z odwołaniami. Polecam skontaktować się z profesjonalistami, bo czasem i sprawa musi do sądu trafić, żeby odzyskać to co się należy. Mnie w podobnej sytuacji pomogła Kancelaria Odszkodowawcza CITO Kraków.

#3 orzeszek

orzeszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 maj 2015 - 21:28

Masz takie złe doświadczenia?

#4 Guest_Rafao

Guest_Rafao
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 13:32

dobrze wiedziec, chociaz sam zglosilem się w sprawie likwidacji szkody do kancelari wss z gdańska. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony dzialaniem prawnika i jego sprawnoscia w prowadzeniu tych dzialan. Spodziewalem się dluzszej sprawy, ale wszystko potoczylo się po mojej mysli.

#5 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 791 postów

Napisano 23 luty 2017 - 23:05

No a sprawdzaliście już ofertę EuCOcar ? Tutaj http://www.eucocar.pl można się z nią zapoznać. Dają auto zastępcze z oc sprawcy wypadku, transportują i naprawiają samochód. Czego chcieć więcej? :)

#6 orzeszek

orzeszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 01:30

I dlatego lepiej dać warsztatowi naprawiającemu auto całą dokumentację i niech oni zajmują się likwidacją szkody. Mają doświadczenie, wiedzą jak gadać z ubezpieczycielem, nie ma sensu samemu się wkurzać. Kiedyś zleciłem taką likwidację serwisowi http:/www.sztukalakierowania.pl/ i oni szybko i bezproblemowo załatwili formalności i naprawili wóz.

#7 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 06 marzec 2021 - 05:36

Jeśli Pani Anna Mosiej ma takie pojęcie o likwidacji szkód, to aż współczuję jej przyszłym klientom. Tyle w temacie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych