Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wycena przedsiębiorstwa


wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 198390 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 13:22

Wycena przedsiębiorstwa nie została dotychczas uregulowana ujednoliconym aktem prawnym. Ustawa o rachunkowości implementuje jedynie zasady wyceny aktywów i pasywów, wśród których wyróżnia się między innymi kapitały własne jednostki. Z kolei Kodeks spółek handlowych zawiera wytyczne wyceny akcji oraz udziałów umarzanych lub w przypadku przeprowadzania procesów transformacyjnych przedsiębiorstw.

Powrót do artykułu: Wycena przedsiębiorstwa

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 13:22

Szukasz firmy, która zajmie się księgowością w Twojej firmie? Zapraszam do kontaktu z nami www.ecagroup.pl. Obsługujemy klientów z całej Polski. Od lat działami na rynku usług księgowych, doradztwa podatkowego i giełdowego, audytów oraz szkoleń. Profesjonalnie zajmiemy się księgowością Twojej firmy.

#3 Guest_Pietrzykowski

Guest_Pietrzykowski
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:23

Nie tylko wyceną, ale i księgowością twojej firmy kompleksowo zajmą się ludzie z www.businessmind.pl z Gdańska. Znają się tam na rzeczy a sam możesz wszystko na bieżąco sprawdzać online i trzymać rękę na pulsie.

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 23:11

Profesjonalistą w temacie wyceny przedsiębiorstw jest firma Dsc-Advisory. Kompleksowa realizacja projektów z zakresu wyceny przedsiębiorstw w dobrej cenie. Współpraca na dobrych warunkach w miłej atmosferze.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych