Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak skutecznie zarządzać czasem pracy?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102656 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 09:26

Istnieją odpowiednie techniki, które mogą nam pomóc w lepszej organizacji czasu pracy. Jednak nawet najdoskonalsze metody na niewiele się zdadzą, jeśli będziemy działali w zgodzie ze starymi, nieefektywnymi przekonaniami i przyzwyczajeniami.

Powrót do artykułu: Jak skutecznie zarządzać czasem pracy?

#2 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 09:26

Statystyki wskazują, że znacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.

#3 Guest_Mirian

Guest_Mirian
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 23:05

Na www.sklejbiznes.pl przeczytałem także o ciekawym narzędziu jakim jest macierz Eisenhowera, kluczowe pojęcia w niej to ważność oraz pilność. Więcej o skutecznym zarządzaniu czasem można poczytać na blogu:)

#4 Guest_Miłka

Guest_Miłka
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 13:46

Zawsze miałam problem z zarządzaniem czasem pracy i pracownikami. Kilka szkoleń, kilka książek, w tym ostatnia - "Szef w roli coacha" Roberta Zycha i Wojciecha Badury, która pozwoliła mi spojrzeć na temat kierowania zespołem w zupełnie inny sposób. Wymagać, ale jednocześnie dawać przykład i pracować więcej, niż wszyscy razem!

#5 Guest_Endriuu

Guest_Endriuu
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 20:55

Zawsze miałam problem z zarządzaniem czasem pracy i pracownikami. Kilka szkoleń, kilka książek, w tym ostatnia - "Szef w roli coacha" Roberta Zycha i Wojciecha Badury, która pozwoliła mi spojrzeć na temat kierowania zespołem w zupełnie inny sposób. Wymagać, ale jednocześnie dawać przykład i pracować więcej, niż wszyscy razem!

Dzięki za polecenie!
Szukałem książki, która nie będzie napisana przez czołowych polskich coachów, którzy nic do powiedzenia nie mają. Kojarzę Pana Roberta z działalności szkoleniowej i wiem, że funkcjonuje z powodzeniem na rynku od kilkunastu lat. 

#6 Guest_J.J.

Guest_J.J.
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 18:54

Dzięki za polecenie!
Szukałem książki, która nie będzie napisana przez czołowych polskich coachów, którzy nic do powiedzenia nie mają. Kojarzę Pana Roberta z działalności szkoleniowej i wiem, że funkcjonuje z powodzeniem na rynku od kilkunastu lat. 

Dostałam książkę "Szef w roli coacha" od koleżanki. Sceptycznie podchodzę do tego typu publikacji, ale ta mnie wciągnęła, pokazując inną perspektywę zarządzania i działań związanych z codziennym funkcjonowaniem formy oraz zespołu sprzedażowego. :-) Dzięki!

#7 Guest_K.Olczak

Guest_K.Olczak
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 13:49

Ja od dłuższego czasu skupiam się na optymalizacji mojego czasu i najbardziej mi pomogło używanie programu firmao.pl/register do zarządzania moim czasem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych