Skocz do zawartości

Jak ocenić oferty szybkiej chwilówki?

wróć do serwisu Księgowość 59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 13:27

Chce zaciągnąć chwilówkę na dowolny cel. Nie mam żadnych kredytów czy długów w firmach pożyczkowych ale mem umowę o pracę na czas, który nie daje mi możliwości na kredyt. Potrzebuje 1000zł na 30 dni. Ofert w internecie jest wiele ale nie potrafię dokonać oceny oferty. Jeśli jedna oferta jest tańsza, to jest jakiś haczyk, a jak druga jest drożna to umową bardziej korzystna. Zaproponowano mi pożyczkę w Daiglob.eu i z tego co widzę to jest tania jak na chwilówkę ale chciałbym poznać jakieś opinie lub propozycje osób, które miały do czynienia z chwilówkami. 

#2 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 10:33

jeśli chcesz pożyczyć tanio znajdz prywatnego inwesotora szybkigrosz.pl pośredniczy w udzielaniu pożyczek od osób prywatnych polecam sprawdzić ich oferte

#3 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 16:00

ja też pożyczałam przez szybkigrosz a właściwie to oni pomogli mi znaleźć inwestora który to pożyczki mi udzielił

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 626 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 16:10

Jak ocenić? Porównać ilość pożyczonych złotówek z sumą do oddania. :)

#5 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 19:20

prywatne pożyczki wychodzą najtaniej a na szybkigrosz.pl można negocjować warunki nie ma już zadnych innych ukrytych kosztów

#6 Guest_irek

Guest_irek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 11:25

trzeba pamiętać ze w niektórych oferach są ukryte koszty które wychodzą dopiero potem na szybkigrosz.pl nie ma zadnych ukrytych kosztów umawiasz się z inwestorem na konkretny procent i tyle cię kosztuje cała pożyczka

#7 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 14:40

ja również brałam na szybkigrosz.pl i faktycznie nie jest taniej niż gdzie indziej

#8 PaniWalczewska

PaniWalczewska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 15:09

Ja jakoś sceptycznie podchodzę do chwilówek, ale jak nie ma innego rozwiązania i sytuacja nagła, to co innego.

#9 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 16:12

ja właśnie taką nagłą sytuacje miałam trafiłam na ofertę szybkigrosz.pl i skorzystałam w sumie dobre warunki szybka pożyczka polecam

#10 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:40

Gdzie dostępna jest najtańsza pożyczka chwilówka? Macie jakieś doświadczenie z szybkimi pożyczkami, lub wiecie gdzie można sprawdzić opinie o pożyczkach?

#11 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 18:04

na szybkigrosz.pl możesz znaleźć prywatnewgo inwestora krtóry udzieli ci pożyczki procent i warunki można negocjować wychodzi taniej

#12 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:43

Sprawdź czy nie są wysokie odsetki. 

#13 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 17:53

na szybkigrosz.pl można negocjować warunki pożyczki  i odsetki wcale nie wychodzą duże

#14 moris900

moris900

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 00:24

Chce zaciągnąć chwilówkę na dowolny cel. Nie mam żadnych kredytów czy długów w firmach pożyczkowych ale mem umowę o pracę na czas, który nie daje mi możliwości na kredyt. Potrzebuje 1000zł na 30 dni. Ofert w internecie jest wiele ale nie potrafię dokonać oceny oferty. Jeśli jedna oferta jest tańsza, to jest jakiś haczyk, a jak druga jest drożna to umową bardziej korzystna. Zaproponowano mi pożyczkę w Daiglob.eu i z tego co widzę to jest tania jak na chwilówkę ale chciałbym poznać jakieś opinie lub propozycje osób, które miały do czynienia z chwilówkami. 

Nigdy nie ufałem specjalnie takim środkom wzbogacenia, później 2 razy się traci :(

As he read, I fell in love the way you fall asleep: slowly, and then all at once.

#15 Guest_tomi

Guest_tomi
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 17:49

z doświadczenia mogę polecić ofertę szbkigrosz.pl pożyczki pochodzą od prywatnych inwestorów i wychodzi taniej niż w innych mijescach

#16 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 12:09

Moim zdaniem chwilówki czy pożyczki pozabankowe nie są takie złe (poza tymi oczywiście z mega oprocentowaniem poprzez które ludzie popadają w długi). Sam swego czasu miałem sytuację kiedy pomimo pracy na etat i ze stałą pensją (choć z najniższą krajową) nie mogłem w żadnym banku dostać kredytu bo miałem zbyt niską zdolność kredytową. Wtedy slorzystałem z usług firmy pożyczkowej, na moje szczęście sprawdzonej i można rzec uczciwej. Zaciągnięta pożyczkę po jakims czasie spłaciłem i później już nie miałem potrzeb by pożyczac pozabankowo. Mj przykłąd więc pokazuje że pożyczki pozabankowe są potzreben tylko trzeba z nich korzystać z główą a przede wszystkim spłacać raty terminowo co pozwoli nam uniknąć nie potrzebnych problemów. Trzeba też korzystać z wyłącznie sprawdznych ofert i takie które od dawna są w sieci jak choćby zgromadzone na http://www.nachwilke.com

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#17 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 16:15

jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe to mogę polecić ofertę szybkigrosz.pl

#18 Guest_gość_michał

Guest_gość_michał
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 17:08

ja polecam finansowo.pl oraz kokos.pl

#19 munio

munio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 15:24

Porownaj oferty i wybierz ta ktora ci odpowiada najbardziej.

#20 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 14:03

trzeba czytać umowy ze zrozumieniem często w takich ofertach pojawiają się ukryte koszty ja ostatnio pozyczałam na szybkigrosz.pl i nic takiego nie miało miejsca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych