Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie wykupić OC

98 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ubea

Ubea

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 10:19

No właśnie  mi taką opcję w cuk zaproponowano.Dla młodego kierowcy to dobre rozwiązanie moim zdaniem.

Dla młodego kierowcy współwłasność auta jest zdecydowanie bardzo dobrym rozwiązaniem. Tu rozwiewaliśmy wszelkie wątpliwości związane ze współwłasnością i OC

Jedyna wada takiego rozwiązania? Jeżeli młody kierowca spowoduje szkodę, to drugi współwłaściciel także traci część zniżek. Dlatego warto pomyśleć nad wykupieniem ochrony zniżek

#42 milosz43

milosz43

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 22:17

Kiedyś z tą szkodą współwłasności było o wiele lepiej i współwłaściciel nie tracił zniżek.

SOS and UH and FCC

#43 Guest_Staszek

Guest_Staszek
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 11:05

dobre warunki są w Idea FairPlay, ubezpieczenie można online zamówić a przy okazji część tej kwoty oni przekazują na wsparcie jakiejs organizacji wink.png

#44 Ubea

Ubea

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 13:00

Kiedyś z tą szkodą współwłasności było o wiele lepiej

Jest jak jest i na to nic nie zrobimy - ważne jednak by obie strony były świadome, z jakim ryzykiem wiąże się taka współwłasność. A jak ktoś nie chce ryzykować, zawsze można wykupić ochronę zniżek albo skorzystać z innych sposobów na tanie OC dla młodych

#45 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 22:09

Najprostsze rozwiązanie to wejść sobie - https://superpolisa.pl/porównać oferty wszystkich firm i wybrać tą która jest najtańsza. Przypominam Państwu jesli zapomnieliście, że ubezpieczenie OC to coś obowiązkowego co musimy płacić chcąc nie chcąc i z tego ubezpieczenia pokrywana jest szkoda którą zrobimy my. Jakie jest rozwiązanie? Wykupić najtańsze bo i tak jesteśmy ubezpieczeni i tak. Innego rozwiązania po prostu nie widzę jak mam być szczery.

#46 Guest_fersaa

Guest_fersaa
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 11:12

Poszczęściło mi się i płacę wyjątkowo małe OC, dzięki temu że szukałem oferty przez porównywarkę. Ja akurat szukałem przez stronę rankomat.pl. Dużo ofert, łatwa obsługa, można w prostych kilku krokach wykupić sobie polisę online. Na pewno duża wygoda.

#47 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 11:20

Jasne warunki jeśli chodzi o porównywarki ma Rankomat. Warto sobie tutaj wyszukać polisy – OC, czy AC. Szybki kontakt ze strony ubezpieczyciela, można było dopytać o szczegóły, porównać sobie z tym ile biorą inne firmy, także krótko mówiąc, porównywarka pomaga, żeby podjąć decyzję w pełni świadomie, a nie na zasadzie – kupuję kota w worku.

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 12:00

Ja liczyłam na kilku porównywarkach,najtaniej mi kalkulator cuk wyliczył.

#49 Guest_agens

Guest_agens
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 22:04

Jeżeli chcesz znaleść najlepsze ubezpieczenie - to najlepiej mieć duży wybór: www.agens.pl - tutaj mozesz byc w jednej chwili widoczny dla wielu agentow ubezpieczeniowych i mieć przegląd wielu ubezpieczeń, do wyboru do koloru :)

Najlepsze jest że jeszcze oferują dodatkową kasę za polecenie klienta 

#50 gregoryogl

gregoryogl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 22:14

Witam,

Jeżeli ktoś poszukuje i chce znaleść najlepsze ubezpieczenie - to najlepiej mieć duży wybór: www.agens.pl - tutaj mozesz byc w jednej chwili widoczny dla wielu agentow ubezpieczeniowych i mieć przegląd wielu ubezpieczeń, do wyboru do koloru smile.png

Najlepsze jest że jeszcze oferują dodatkową kasę za polecenie klienta 

#51 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 20:11

Ja liczyłam na kilku porównywarkach,najtaniej mi kalkulator cuk wyliczył.

Mimo  że mam mały staż za kółkiem, nawet całkiem sensowe OC I AC mi wyszukał.

#52 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 09:31

Mnie się dobrze korzystało z kalkulatora OC na stronie najtaniejuagenta.pl. Szybki sposób na to, żeby dobrać ofertę dla siebie i nie przepłacać. Jednak trzeba wiedzieć że spora część ubezpieczycieli bazuje na tym, że ludziom się nie chce sprawdzać, porównywać i wyszukiwać i przez to naciągają na dodatkowe, niepotrzebne koszty. Więc warto te parę minut na takie rankingi przeznaczyć moim zdaniem.

#53 Guest_oritisss

Guest_oritisss
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 09:57

Porównywarek OC nie brakuje, ale też trzeba być ostrożnym jeśli o nie chodzi. Na pewno warto patrzeć ile ofert takie strony rzeczywiście porównują. Im więcej tym moim zdaniem lepiej. Ja będę kupował OC prawdopodobnie przez serwis ubezpieczamy-auto.pl. Już mi tutaj podliczyli i nigdzie na żadnej innej stronie tańszej oferty niż tutaj nie znalazłem.

#54 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 10 luty 2017 - 22:41

Korzystaliście może z aplikacji https://play.google....benefia24&hl=pl? Za pośrednictwem Benefia 24 można wybrać sobie ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego oraz od razu ją kupić. To dobre rozwiązanie, jeśli zależy nam na czasie, poza tym tak będzie najwygodniej.

#55 Felcia12

Felcia12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 16 luty 2017 - 18:38

A sprawdzaliście oferty tutaj http://www.kalkulato...ng-ubezpieczen/ ?

#56 Guest_mar

Guest_mar
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 14:22

Najlepiej na kilku sprawdzić np. cuk ma niezły kalkulator do szukania najtańszego OC

#57 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 398 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 10:19

Jest wiele ofert i każda z nich warta jest rozważenia. Niedawno powstała nawet aplikacja, dzięki której można wykupić ubezpieczenie zupełnie za darmo (skanując wcześniej kod z dowodu rejestracyjnego). Można ją znaleźć pod tym linkiem: https://play.google....benefia24&hl=pl

#58 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:58

Tylko jak jesteś u agenta ciężko stwierdzić czy warunki są dobre czy ni.

#59 Mateusz667

Mateusz667

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:29

Tam gdzie maja prawie najtaniej ;)

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 12:43

Najlepiej na kilku sprawdzić np. cuk ma niezły kalkulator do szukania najtańszego OC

To chyba najbardziej skuteczna metoda.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych