Skocz do zawartości

Zdjęcie

Organizacja imprez okolicznościowych - gdzie?

180 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_Natalka

Guest_Natalka
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 16:00

Organizacje imprez okolicznościowych, catering, drinki, oprawę muzyczną i wiele innych atrakcji zapewnia The Carbar z Grodziska Mazowieckiego. Samochody mega fajnie przerobione i odrestaurowane. Ludzie z głowami pełnymi pomysłów. 

#142 adka

adka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 15 październik 2018 - 14:38

Godnym polecenia miejscem na różnego rodzaju imprezy jest zdecydowanie Ośrodek Wiktorowo, jeśli okolice Bydgoszczy są komuś po drodze. Nam tam firma zorganizowała super weekend. Najpierw było spotkanie służbowe z właścicielem naszej firmy, raporty, podsumowania itp. a potem ta część bardziej luźna, czyli imprezka nad jeziorem, z ogniskiem, muzyką, zabawami. Bardzo fajnie było, wszystko dopracowane, miejsce rewelacja, jedzonko też pyszne. W takie miejsce zawsze chętnie się wybiorę.

#143 Bartosz1199

Bartosz1199

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 październik 2018 - 15:28

Moim zdaniem dość ciekawą ofertę ma ten hotel http://hotelbrochow.pl/Dojazd z centrum Wrocławia jest bardzo dobry a położenie gwarantuje ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta.

#144 Guest_Kornellia

Guest_Kornellia
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 09:36

Też bym polecała Hotel Brochów. byłam tam na kilkudniowej konferencji i byłam bardzo zadowolona, zarówno z miejsca jak i obsługi.

#145 Guest_Adam12

Guest_Adam12
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 08:44

Jakbym miał wybierać hotel w okolicach Wrocławia to też bym polecił Brochów.

#146 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 13:22

z własnego doświadczenia mogę polecić Speedfly w Mirosławicach. razem z kierownikiem zorganizowaliśmy tam imprezę i było super. lot  w tunelu aerodynamicznym to uczucie nie do opisania. Speedfly zapewnił też dobry catering i wszyscy świetnie się bawili

#147 Guest_Kalinka

Guest_Kalinka
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 11:47

Ostatnia imprezę firmową mieliśmy w Niemczy w restauracji z hotelikiem Austeria. Powiem wam,że wypas! Jedzenie bardzo dobre, fantazyjnie podane. Mogliśmy popróbować wielu win, wytańczyliśmy się i pozwiedzaliśmy piękną okolicę. Pokoje w hoteliku czekały na nas już gotowe i czyste. Super miejsce.

#148 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 19:57

Mogę Ci polecić Restaurację U Hanysa w Miłocinie. Organizowałem tam urodziny mojej żony. Wszystko świetnie przygotowali. Moja żona dla której była to niespodzianka była zachwycona. Do tego smaczne jedzenie i fajna obsługa. Spokojnie mogę ich polecić 

#149 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 550 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 23:02

Moim zdaniem miejsce  na imprezę powinno być dostosowane do tematu imprezy :) My z mężem robiliśmy rocznicę śluby w stylu średniowiecznym, więc wybraliśmy salę w stylu "loft", wzorowaną na stary zamek. Do tego zamówiliśmy na https://medieval-market.com/mnóstwo akcesoriów średniowiecznych dzięki czemu udało nam się osiągnąć niesamowity klimat!

#150 Baska74

Baska74

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 grudzień 2018 - 14:11

Ja na komunię córki wynajęłam namiot plenerowy w firmie http://namioty-imprezowe.pl/. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Ze względu na niepewną pogodę, udało nam się uchronić przed drobnym deszczykiem. Cenowo bardzo korzystnie.

#151 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:15

Gdzie organizować takie imprezy w Krakowie?

#152 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 17:27

Ciężko wybrać jak każdy poleca coś innego. Może lepiej wejść na https://kolacjafirmowa.pl/i tak wyszukać? to same pewniaki gdzie odbyła się już nie jedna impreza z zadowoleniem obu stron. Bo szczególnie te firmowe eventy zgrywa się dość ciężko, każda pomoc się przyda.

#153 Guest_Wera

Guest_Wera
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 11:15

W Warszawie czy w Grodzisku tylko The Carbar. Zjedli zęby na organizacji wszelakich imprez z weselami czy firmówkami włącznie. Imprezę uświetniają odrestaurowane samochody "ogórki", a każdy z nich pełni inną rolę (food truck, event car, drink car etc.). Polecam

#154 waldekwaldi

waldekwaldi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:36

My przy organizacji imprez korzystamy z pomocy http://3tech.eu/nagłośnienie itp

#155 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 16:21

Chyba z http://3tech.pl/? My z tej firmy właśnie wypożyczamy nagłośnienie, sprzęt AV. Super obsługa i duże zaplecze najnowszych rozwiązań, jeśli chodzi o sprzęt na konferencje. 

#156 Guest_Irenka

Guest_Irenka
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 12:15

Organizacje imprez okolicznościowych, catering, drinki, oprawę muzyczną i wiele innych atrakcji zapewnia The Carbar z Grodziska Mazowieckiego. Samochody mega fajnie przerobione i odrestaurowane. Ludzie z głowami pełnymi pomysłów. 

Widziałam tylko zielony samochód fotobudkę, ale zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie. Niby ta sama atrakcja, a schowana we wnętrzu pięknego samochodu. 

#157 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 02:46

Polecam usługi Pracowni Artis z Krakowa, organizowali imprezę integracyjną w mojej firmie i chyba na lepszej nie byłam

#158 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:02

Regularnie urodziny córki organizujemy w formie pikniku rodzinnego przez https://raki.pl/ i to się sprawdza. Wyżywienie na miejscu, mnóstwo animacji, dorośli też mają, co robić. Puszczaliśmy duże bańki mydlane, graliśmy w nietypowe rzutki. Mnóstwo aktywności do wyboru. Nawet, jak nie masz specjalnie pomysłu to oni na pewno ogarną, rozpoznają potrzeby i coś fajnego zaproponują.

#159 torpeda30

torpeda30

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:20

Pewnie, że tak. Lokalizacja jest całkiem ciekawa i prezentuje się dobrze.

Rzeczywistość nie zawsze jest tym, czym się wydaje.

#160 Guest_ALA

Guest_ALA
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 09:38

Bardzo fajną imprezę można zorganizować w restauracji U Hanysa.Organizowałam tam komunię córki i swoje czterdzieste urodziny. I zawsze było w jak najlepszym porządku. Właścicielka Pani Kasia bardzo miła osoba, chętnie pomoże przy organizacji i doradzi co i jak ma wyglądać. Świetnie gotują i mają pierwszorzędna obsługę. Lokal ładny i dobrze utrzymany 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych