Skocz do zawartości

Zdjęcie

Organizacja imprez okolicznościowych - gdzie?

104 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Mariczka

Guest_Mariczka
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 14:17

Najlepszym miejscem na różnego rodzaju Imprezy Okolicznościowe jest Hotel Słowik w Województwie Lubelskim, położony jest nad zalewem poniatowskim. Hotel ma wyjście na taras z pięknym widokiem na staw. Mieszkamy niedaleko Hotelu a okolica jest przepiękna. Byliśmy z mężem tam kilka razy i za każdym razem wychodziliśmy bardzo zadowoleni. Hotel szczyci się eleganckim wystrojem oraz profesjonalną i miłą obsługą. Hotel ma atrakcyjne ceny :-) Restauracja ma gustownie urządzone wnętrza oraz znakomite urozmaicone potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej.

#42 Guest_fantom

Guest_fantom
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 13:42

My z kolegami urządziliśmy sobie wieczór kawalerski w neworleans.pl najlepsza zabawa ever!

#43 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 22:29

Warto szukać takich nietuzinkowych miejsc, szczególnie na wesele, które powinno być jedyne w swoim rodzaju i nie zapomniane co powiecie na salę w http://www.hotelfajkier.pl/wesela , to okolice Jury Krakowsko Częstochowskiej :)

#44 Stytus

Stytus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 listopad 2016 - 14:05

warto w tym temacie skorzystać z jakieś firmy, która oprócz poczęstunku zorganizuje zabawy, bądź nakręci film itp. 

#45 Guest_JoannaP

Guest_JoannaP
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 18:27

Jeśli chodzi o organizację imprezy to przydadzą się namiary na firmę, która specjalizuje się w dostarczaniu potrzebnego sprzętu. My wszystko wypożyczaliśmy od warszawskiej Gastro4Rent. Sprzęty kuchenne, ale też stoły, krzesła, fontannę do czekolady czy fotobudkę. 

#46 Guest_Tytka159

Guest_Tytka159
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 21:57

Moja koleżanka była ostatnio na imprezie integracyjnej w Zajeździe u Przemka w Zgierzu. Jeśli chodzi o miejsce to podobno super. Dobre jedzenie i elegancko.  Powiedziała, że strzałem w dziesiątkę był wodzirej, który rozkręcił cała imprezę. 

#47 Kjarek

Kjarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 12:15

Hej wszystkim smile.png Szukam jakiegoś fajnego miejsca, w którym można by zorganizować imprezę okolicznością w Lublinie. Możecie coś polecić? Czy np http://www.restauracja-oranzeria.pl/ jest Waszym zdaniem dobrym pomysłem?

a mogą być obrzeża miasta?

#48 Guest_oloo

Guest_oloo
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 14:36

Koło Lublina to najlepiej w Hetmanie w Łuszczowie. Pyszne jedzenie – to ich główna zaleta – ale też miła obsługa, elegancka sala. Ogólnie mamy stamtąd bardzo dobre wspomnienia ze ślubu kuzynki.

#49 Dameron

Dameron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 grudzień 2016 - 11:48

Dla lata temu byliśmy w Zajeździe Jurajskim w Kroczycach niedaleko Zawiercia ( http://zajazdjurajski.pl/). Świetna sprawa, bo to jest cały wielki kompleks wypoczynkowy, na terenie którego znajdują się nie tylko pokoje noclegowe, ale też jest restauracja, boiska sportowe, tor do jeżdżenia quadami, ścianki wspinaczkowe. Ogólnie miejsce idealne na tego rodzaju wyjazdy firmowe.

My bawiliśmy się świetnie i wiemy, że jeżeli jeszcze kiedyś będzie okazja to tylko w takim miejscu. Zabawa była świetna, a duża w tym zasługa właśnie samego ośrodka wypoczynkowego, który nie pozwolił nam się nudzić.

#50 Guest_tortsss

Guest_tortsss
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 12:33

Podpowiadałabym ze swojego doświadczenia firmę Waldek i Jacek -waldekijacek.pl. Dobra obsługa. Wiem, że na pewno pracują w Poznaniu i też w Poznaniu właśnie organizowali dla mnie nagłośnienie i oświetlenie przy jednej z gal mody. Kompleksowo podchodzą do sprawy, mają doświadczenie i też trzeba im oddać, że bazują na lepszej jakości sprzętu. Całe wydarzenie było pod zadaszeniem, więc się bałam, że głos będzie jakoś podbijał i wyjdzie niewyraźnie, ale nie było żadnego pogłosu.

#51 Guest_ida990

Guest_ida990
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:44

Ja z takich miejsc mogę polecić Pałac Akropol. Byłam tam na przyjęciu z okazji chrztu siostrzeńca i wszystko zostało bardzo dobrze zorganizowane. Ładny wystrój, pyszne jedzenie (z kaczką na czele) i obsługa na poziomie. Z tego co pamiętam to chyba nie wyszło to ogólnie jakoś drogo. Moja znajoma miała tam organizowane wesele i też pod tym kątem super. 

#52 Guest_Arkid

Guest_Arkid
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 13:40

jeżeli potrzebujecie sprzętu na takie wydarzenia i nie chcecie brać kilku różnych firm, bo ta ma meble, ta nagłośnienie a ta jeszcze coś innego - sprawdźcie sobie imperial art. Wszystko macie w jednym miejscu :P 

#53 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 11:04

Wszystko tak naprawdę zależy jaki rodzaj imprezy chcecie zorganizować. Wszyscy mówią o raczej kameralnych imprezach typu wesele. Co jednak z organizacją dużych imprez masowych, koncertów, festiwalów itd? W takim przypadku mogę polecić tylko jedna firmę, z którą współpracowałem dwukrotnie: http://fmpro.pl/ Bardzo profesjonalna, ma imponujące portfolio i zajmuje się też produkcją filmów dla telewizji - jest więc konkret.

#54 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 08:56

Jeśli nie macie doświadczenia w organizacji własnie takich imprez to polecam skontaktować się z firmą, ktora zorganizuje coś takiego dla Was. Może się okazać,że będzie to o wiele tańsze. Taka firma ma kontakty w wielu miejscach, tak wiec może zaproponować lepsze ceny na miejsce organizacji imprezy, jedzenie czy inne atrakcje. Poza tym zaoszczędzicie sporo czasu i będziecie mieli pewność, że impreza będzie udana. Wśród  firm polecam szczególnie:

http://happyevent4you.pl/

Mają spore doświadczenie. 

#55 Guest_Ksymka

Guest_Ksymka
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 21:22

Moja koleżanka była ostatnio na imprezie integracyjnej w Zajeździe u Przemka w Zgierzu. Jeśli chodzi o miejsce to podobno super. Dobre jedzenie i elegancko.  Powiedziała, że strzałem w dziesiątkę był wodzirej, który rozkręcił cała imprezę. 

Bardzo fajne miejsce. Warto zapoznać się z ich ofertą.

#56 Sugar55

Sugar55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 luty 2017 - 18:59

Na całe szczęście są specjaliści od takich prac :)

Często nie my wpływamy na słowa, lecz słowa, których często używamy wpływają na nas.

#57 Guest_Broni

Guest_Broni
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 23:32

A co myślicie o tym, żeby zorganizować taką imprezę (chodzi konkretnie o imprezę integracyjną z pracy) na ściance wspinaczkowej? Wiem, że organizują tego typu imprezy na ściankach Fortecy w Krakowie (na Ludowej i Racławickiej), sama kilka razy u nich byłam i wiem, że jest fajnie, ale ciekawi mnie, czy ktoś z Was brał może udział w takiej imprezie?smile.png W Fortecy widziałam akurat jak zorganizowane są urodzinki dla dzieci i to na plus, ale wiadomo, że my liczymy na więcej 'adrenaliny' wink.png

#58 Guest_arnika

Guest_arnika
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 12:43

Nie wiem czy już masz kogoś od techniki scenicznej, oprawy oświetleniowej, itp. Bo znam kogoś dobrego, co to mógłby tobie kompleksowo przy takiej imprezie pomóc. Polecam www.estradawolomin.pl mają kompleksowe usługi w tym zakresie, są niezastąpieni

#59 Guest_Ewelineska

Guest_Ewelineska
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 16:01

Jeżeli chodzi o jedzenie, o które tak pytacie to widzę, że dużą popularnością cieszą się soki i owoce, które dostarcza Take a Fruit. Ostatnio byłam na dwóch konferencjach w Warszawie, które obsługiwali i właśnie nie mogłam się powstrzymać od zajadania się owocami J

#60 Guest_Betty

Guest_Betty
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 21:17

Jeżeli chodzi o jedzenie, o które tak pytacie to widzę, że dużą popularnością cieszą się soki i owoce, które dostarcza Take a Fruit. Ostatnio byłam na dwóch konferencjach w Warszawie, które obsługiwali i właśnie nie mogłam się powstrzymać od zajadania się owocami J

Takie soki i owoce faktycznie wypierają normalne ciężkie jedzenie. Raz, że ładnie to wygląda na stole, dwa jest zdrowe, trzy ludzie szukają czegoś innego niż paluszki, słodkości itd.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych