Skocz do zawartości

Zdjęcie

Organizacja imprez okolicznościowych - gdzie?

180 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 styczeń 2016 - 10:01

A jeśli chodzi o instrumenty muzyczne, to znajdziecie je w http://sklep-muzyczn...nstrumenty.html. Warto zajrzeć sobie do sklepu, jeśli szukacie dobrego i taniego sprzętu muzycznego. Wybór według mnie jest naprawdę spory. 

#22 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 11:59

Przy imprezach w plenerze albo na dużej sali to warto pomyśleć o temacie jakim jest nagłośnienie imprez. To kluczowe w sumie, bo bez tego to zabawa średnia. Na http://www.estrada.r...ta/naglosnienie widziałam opcje i ofertę wynajmu nagłośnienia. Można zerknąć. 

#23 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 16:24

ja to się nie orientuję w tych sprawach...

#24 Guest_Pappoll

Guest_Pappoll
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 22:45

Jeśli chodzi właśnie o Lublin i okolice to ostatnio urządzaliśmy chrzciny dziecka w Poniatowej w Hotelu Słowik. Pyszne maja jedzenie, blisko staw i piekny taras. Jestem bardzo zadowolona z organizacji, udekorowali nam pieknie sale wg tego co chciałamJ

#25 Guest_Kuba31

Guest_Kuba31
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 12:17

Bardzo fajne imprezy dla firm i nie tylko organizuje krokodyl-imprezy.pl - byliśmy bardzo zadowoleni z ich usług!

#26 Guest_jawor

Guest_jawor
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 08:14

w Hotelu Delfin w Białej Podlaskiej mozna zorganizowac praktycznie kazdy event, od wesela po konferencje, bardzo fajne miejsce dobry dojazd, maja tez miłą obsługę i dobry catering

#27 anetazz

anetazz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:29

Zależy od obszaru. Na pewno trzeba dokładnie sprawdzić opinie, bo mimo konkurencji łatwo się naciąć.

#28 janka256

janka256

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 14:15

Znam jedna z najlepszych w te klocki, jest to znana firma z Wrocławia http://www.najlepszaimpreza.pl/organizują min: imprezy fabularyzowane, okolicznosciowe, regionalne, sportowe, integracyjne i wiele, wiele innych. Możecie wejść na ich stronę i się zapoznajcie z całą ich ofertą.

#29 Guest_Zuzanna9543

Guest_Zuzanna9543
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 12:27

Ja mogę polecić  ustudio - robią świetne imprezy plenerowe. Tematyczne, albo klasyczne, do wyboru. Plusem jest to, że mają też swój catering, także wszystko razem można załatwić. Organizowali imprezę integracyjną dla firmy w której pracuje i wyszła bardzo fajnie. 

#30 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 13:19

my mieliśmy imprezę integracyjną na terenie ruin Zamku Ogrodzieniec,  wszystko świetnie zorganizowane a zabawa naprawdę znakomita.

#31 janka256

janka256

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 21:15

;)

#32 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 20:55

Ostatnio byłam na 25- leciu ślubu. Impreza była zorganizowana w bardzo klimatycznej restauracji http://restauracjaokrasa.pl/ nieopodal starego rynku we Wrocławiu. Serwowane były pyszne potrawy z polskiej kuchni. Chętnie tam jeszcze wrócę podczas kolejnej wizyty we Wrocławiu.

#33 Guest_AldonaM.

Guest_AldonaM.
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 11:07

Jak chcesz zorganizować imprezę firmową to polecam Ci zgłosić sie do agencji eventowej. Sama korzystałam z pomocy agencji trygon z Poznania i byłam bardzo zadowolona, bo jako organizator duzej imprezy masz chwile odpoczynku. Jest to duże odciążenie, a dobra firma dopnie wszystko na ostatni guzik i unikniesz niepotrzebnego stresu ;)

#34 Guest_AldonaM.

Guest_AldonaM.
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 11:15

Po za tym taka firma wybiera Ci wtedy miejsce i tworzy kosztorys cały 

#35 Guest_Bożena44

Guest_Bożena44
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 09:28

Zależy jeszcze od rodzaju imprezy. Co innego impreza integracyjna a co innego jakaś rodzinna uroczystość. My na zjazd rodzinny zleciliśmy catering firmie uStudio i byliśmy bardzo zadowoleni. Na tyle, że poleciłam ich w firmie na imprezę integracyjną – zorganizowali nam całym piknik, z jedzeniem i różnymi atrakcjami (w ofercie mają nawet nurkowanie, rejsy jachtem etc.) także jest w czym wybierać. 

#36 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 21:49

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju imprezy dla dzieci, to warto wynająć specjalistyczną firmę, która zajmuje się organizacją urodzin czy też innych imprez. Warto skorzystać z takich usług, ponieważ  w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu.

#37 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 15:25

to wszystko zależy od rozmiaru imprezy, ilości gości itp.

#38 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:24

My wyprawialiśmy chrzciny w zajeździe Hetman pod Lublinem.Wyszło fajnie, tak jak chcieliśmy. Miejsce było przyjemne, eleganckie, bardzo dobre menu, rodzina była zadowolona.

#39 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:05

wszystko zależy od rozmiaru imprezy, ilu ludzi się przewiduje, w jakim wieku i jakie atrakcje.

#40 Guest_anetaR

Guest_anetaR
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 12:09

Jeśli o oprawę muzyczna imprezy chodzi to wszystko chyba jest w stanie załatwić agencja Art-Margot z Warszawy. Mega profesjonalnie i terminowo. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych