Skocz do zawartości

Zdjęcie

Organizacja imprez okolicznościowych - gdzie?

111 odpowiedzi w tym temacie

#1 McBeal

McBeal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 22:44

Hej wszystkim smile.png Szukam jakiegoś fajnego miejsca, w którym można by zorganizować imprezę okolicznością w Lublinie. Możecie coś polecić? Czy np http://www.restauracja-oranzeria.pl/ jest Waszym zdaniem dobrym pomysłem?

Emocje są jak dzikie konie i potrzeba wielkiej mądrości, by je okiełznać.

#2 Guest_Kidsplanet

Guest_Kidsplanet
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 12:29

Kids Planet jest liderem w organizacji imprez o specjalizacji rodzinnej. 
Jesteśmy najdłużej działającą agencją eventową w województwie mazowieckim. 
Zajmujemy się organizacją imprez w całej Polsce. Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. 
Na rynku działamy od 2005 roku. Przez ten okres zdobyliśmy duże doświadczenie realizując dziesiątki imprez każdego typu. 

Zapewniamy: 
• Oryginalne scenariusze tematyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta 
• Innowacyjne programy artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych 
• Profesjonalnych animatorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy realizacji eventów dla naszej firmy 
• Oprawę konferansjerską 
• Pokazy artystyczne klaunów, iluzjonistów, Mikołaja, Szczudlarzy, mimów, fireshow, naukowe, baniek mydlanych, robotyki 
• Urządzenia rozrywkowe m.in. dmuchańce, wielkie zjeżdżalnie, trampoliny, kule zorbingowe 
• Bazę miejsc do organizacji (hotele, sale konferencyjne, sale balowe, muzea, miejsca plenerowe, pola golfowe, lodowiska, miejsca zabytkowe) 
• Paczki i kosze okolicznościowe – podarunki dla pracowników oraz dzieci 
• Dekoracje - scenografie oraz rzeźby balonowe, dekoracje światłem dopasowane specjalnie do charakteru imprezy 

#3 Guest_Muddy

Guest_Muddy
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 13:09

Jeśli chodzi o organizowanie imprez to ja zawsze wole zdać się na ludzi, którzy się na tym znają. Zaproponują kilka miejsc, wybierzesz, które najbardziej Tobie odpowiada. smile.png Do tego wynegocjują lepszą cenę i wszystkim się zajmą. Kiedyś skorzystałem z fun-events.pl i teraz współpracuję tylko z nimi i polecam ich każdemu.

#4 Guest_Met Bud

Guest_Met Bud
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 12:53

Zachęcamy do zapoznaniasięz nasza ofertą.
MET-BUD jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali.
Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług.
Zakres naszej działalności obejmuje:
konstrukcje halowe,
sprzedaż hal namiotowych,
wynajem hal namiotowych,
wynajem podnośników koszowych.
Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej.

#5 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 12 maj 2015 - 21:46

Witam,

Ja polecam również okolice Jury-Krakowsko Częstochowskiej i hotel fajkier - http://www.hotelfajk...zy-integracyjne mają bardzo wiele ciekawych propozycji na różnego rodzaju imprezy i eventy :) 

#6 Guest_oczkoś

Guest_oczkoś
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 22:58

Polecam na takich imprezach zorganizować zabawy z bum bum rurkami. Wszyscy będą się świetnie bawić i nawet jak jedzenie, albo muzyka będą nie takie jakby wszyscy sobie tego życzyli to nikt nie zauważy. 

#7 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 14:09

Hotel Sułkowski koło Leszna - http://www.hotelsulk....pl/konferencje jedno z lepszych miejsc jeśli chodzi stricte o zaplecze do różnego rodzaju eventów outdoor jak również konferencji czy szkoleń indoor. Przy hotelu duży parking miejsc noclegowych na kilkaset osób. Jezioro i plaża także naprawdę jeśli chodzi o miejsce to myślę, że prawie, że wzór. 

#8 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 08:45

Jak szukasz w Lublinie to polecam Insomnię.

Always look on the bright side of life!

#9 Guest_margo

Guest_margo
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 16:30

My mieliśmy wesele w Hotelu Sułkowskim. Naprawdę znakomite miejsce. Jedzenie przepyszne, a obsługa cudowna. Zero jakichkolwiek problemów. Poza tym sam hotel położony jest nad jeziorem, co też jest ogromnym plusem.

#10 Malwinkaa

Malwinkaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:00

Jak potrzebujecie zrobić jakąś tematyczną imprezę to polecam firmę http://www.imprezy.com.pl

#11 Guest_kasztanka

Guest_kasztanka
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 21:08

Na wszelkich imprezach sprawdzają się świetnie bum bum rurki. Nie wiem czy ktoś ogarnia temat, ale dzięki temu ludzie się nie nudzą.

#12 jokulkos

jokulkos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 lipiec 2015 - 00:17

W Lublinie jest mnóstwo klimatycznych miejsc na starym mieście. Za jedno z lepszych miejsc uważam "u św. Michała" to lokla na placu przy farze, bardzo dobre jedzenie i miła obsługa.

#13 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 21:30

Jeszcze jakby ktoś jednak nie chciał wyjeżdżać po za miasto to we Wrocławiu ostatnio miałem okazję uczestniczyć w takiej dość dużej imprezie firmowej, co prawda nie od początku, ale bardziej na dostawkę, ale to pozwoliło mi trzeźwym okiem obejrzeć dobrze miejsce i mogę na pewno, dla osób z Wrocławia dać pozytywną rekomendacje. Lokal Glamour tutaj ich www - http://glamour-wroclaw.pl/ fajne miejsce, które można urządzić spokojnie zarówno na bardzo biznesowy sposób jak i też stworzyć luźniejszą atmosferę. W zależności od okoliczności. 

#14 Kolagen

Kolagen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 13:19

Radzę zwrócić uwagę na renomę i doświadczenie firmy, która będzie Wam to organizowała. Bo niekiedy ze wspaniałej imprezy może wyjść jedna wielka kicha.

Możesz również sam zorganizować sobie taką imprezę - chociaż pytanie czy chce Ci się to robić i czy masz na to czas.

#15 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 11:11

Najlepiej wybrać jakieś dobre okoliczne restauracje.

#16 turkow

turkow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2015 - 19:54

Sprawdziłem Centrum Konferencyjne, ich główne zadanie to organizacja eventów  
spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń lub imprez integracyjnych. U sługi oferowane na wysokim poziomie.

#17 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 14:42

Do tego rzeczywiście najlepiej wynająć firmę.

#18 Guest_Liliana

Guest_Liliana
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 10:10

Do tego rzeczywiście najlepiej wynająć firmę.

Niekoniecznie firmę, przecież istnieje tyle lokali, sal, które zajmują się organizowaniem wesela od a do z. Dla przykładu, warszawski hotel Holiday Park organizuje wesela na najwyższym poziomie, wystarczy tylko nakreślić pewne ustalenia. Ale w okresie świątecznym to nie wiem czy jest szansa na wesele, gdyż tam odbywa się przyjęcie świątęczne, przy oprawie muzycznej, z kolędami i obowiązkową wizytą Mikołaja wink.png

#19 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 17:30

Organizacja eventów na pewno wymaga fachowej ręki, dlatego warto ją powierzyć firmie, która się tym zajmuje na co dzień. Przynajmniej wiadomo, że wszystko będzie dopracowane. Niedawno korzystałam z usług http://axialus.pl/ poleconej przez mojego znajomego i naprawdę wszyscy byli zadowoleni z imprezy. 

#20 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 09:34

ja ostatnio robiłem  imprezę niespodziankę dla żony w Hotelu u Witaszka w Czosnowie,  pracownicy z pełnym zaangażowaniem wszystko świetnie zorganizowali. Niespodzianka udała się w 100 procentach. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych