Skocz do zawartości

FIRMA W UK DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

firma uk anglia wielka brytania

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Radosław

Guest_Radosław
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 15:37

Witam jestem tutaj świeży także z góry przepraszam za jakieś moje błędy.

Otóż ten temat jest wielokrotnie poruszany ale nie dowiedziałem się do końca jak to jest.

Posiadam warsztat naprawiam samochody, ciągniki, motory i myślę aby założyć firmę ponieważ chce spróbować czegoś nowego. Myślę o założeniu firmy przez internet w UK a działalność prowadzić w Polsce. niby wszystko pięknie ale chce się dowiedzieć czy prowadzenie takiej fikcyjnej firmy w Anglii nie jest w jakiś sposób karane w Polsce? albo jak to zrobić by to miało ręce i nogi. Interesuje mnie też temat z legalizacją takiej firmy. 

#2 Guest_DAEEEfd

Guest_DAEEEfd
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 13:26

Ja korzystałem z usług firmy. Na stronie www.rejestracjaspolkionline.co.uk możesz wszystko znaleźć. Na ich stronie zostało opisane krok po kroku – jakie rozwiązania spółkowe możesz wybrać w UK. Potem, z poziomu tej samej strony sprawdzasz dostępność nazwy, wypełniasz wymagane dokumenty. A firma już sprawnie zajmuje się całą resztą. Ty nie musisz się martwić praktycznie niczym.

#3 Guest_aas

Guest_aas
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 12:37

Zobacz tu: Drozd.biz Współpracują z najlepszymi biurami rachunkowymi i kancelariami prawnymi na terenie Wielkiej Brytanii oraz Polski. Pomagają swoim klientów legalnie zmniejszyć obciążenia ubezpieczeniowo-podatkowe.

#4 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 18:28

Można prowadzić działalnosc w Polsce i zarejestrowac firme w UK nie majac tam zameldowania?

#5 Guest_Krystian55

Guest_Krystian55
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 20:54

Można być dyrektorem w spółce limited, spółka płaci podatki w UK, poczytaj więcej tutaj polskie-biuro-ksiegowe.co.uk - a ty jako dyrektor spółki pobierasz wynagrodzenie co miesiąc.

#6 Guest_Ksiegowa

Guest_Ksiegowa
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 21:53

W UK nie ma pojecia zameldowania. Mozna prowadzic dzialalnosc w Polsce przez sama spolke Ltd lub przez spolka Ltd z oddzialem w Polsce. Obie opcje sa bardzo oplacalne. W razie pytan zapraszam do kontaktu office@sussexbusinessconsulting.co.uk

#7 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 11:28

Warto moim zdaniem zdecydować się na swój biznes w Anglii. Warunki do zarabiania pieniędzy są tutaj dużo lepsze, już za sam fakt że zarabiasz nie musisz płacić kary zwanej podatkiem dochodowym...tutaj ten próg kwoty wolnej od podatku jest bodaj 17 razy wyższy niż w Polsce gdzie nawet jak zarobisz parę groszy to musisz i tak się jeszcze tym podzielić z fiskusem. Swoją firmę w Uk zakładałem przez stronę  https://rejestracjaspolkionline.co.uk. Polecam – szybko, bezbłędnie, wygodnei.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: firma, uk, anglia, wielka brytania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych