Skocz do zawartości

Wyjazd na wakacje za granice?

wyjazd na wakacje wyjazd za ganice wakacje za granicą wyjazd na wakacje za granicę

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_asg

Guest_asg
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 16:50

j

#42 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 13:09

Natomiast jeśli chcecie spędzić udany urlop nad polskim morzem to polecam odwiedzić Dziwnów http://www.morskachatka.pl/ to jedno z piękniejszych miejsc w którym spędzaliśmy z mężem wspólnie urlop i to za nieduże pieniądze, a przygotowanie domków naprawdę świetne

#43 kasiakowa06

kasiakowa06

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:06

Nas w tym roku czekają wyczekane sardynia wakacje 2019 :D Już odliczamy dni do wylotu. Na pewno będzie cudownie! :D

#44 AquaCity_Poprad

AquaCity_Poprad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 14:29

Wyjazd za granicę nie musi być drogi! Zapraszamy do naszego parku wodnego AquaCity w Popradzie, obecnie trwa na naszym fanpage'u prosty konkurs, w którym każdy może zgarnąć 20% rabatu na wstęp ;) https://www.facebook...oprad.slowacja/

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:21

czesc. szukam opinii na temat parkingu parkinga1pyrzowice.pl, ktoś, coś wie na ten temat?

#46 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:41

Jeśli lubicie niestandardowe wycieczki i nietuzinkowe rozwiązania, polecam https://morskie.pl/ Organizują podróże morskie pierwszą klasą. To naprawdę niezła przygoda! Ich zespół składa się z samych profesjonalistów, którzy dokładnie słuchają i proponują oferty, które odpowiadają oczekiwaniom klientów. Świadczą usługi na najwyższym poziomie. 

#47 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 298 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:17

Mnie jakoś nie ciągnie za granicę. Uwielbiam za to zwiedzać Polskę. W sierpniu byłam z mężem nad morzem. Zatrzymaliśmy się w ośrodku wczasowym www.polonia.ta.pl w Rewalu. Trafiliśmy na fantastyczną pogodę. Na plaży nie było wielu turystów, a sama miejscowość ma wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia. W przyszłym roku planujemy wyjazd w góry.

#48 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów

Napisano 03 grudzień 2019 - 09:58

Wakacje są świetną szansą na relaks i poznanie nowych, pięknych miejsc. Ja najbardziej lubię Włochy - ten kraj ma coś w sobie! Jeżeli przykładowo jeszcze nie byliście w uroczym Cinque Terre to polecam się zainteresować. Na stronie: https://tasteandtrav...zego-wejrzenia/ znajdziecie konkretny wpis dotyczący zwiedzania tego właśnie rejonu - mi bardzo się on przydał :)

#49 gruszkabarbara

gruszkabarbara

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 luty 2020 - 12:55

Dobrze powiedziane.

#50 Guest_JUla

Guest_JUla
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 15:54

My skorzystaliśmy z pomocy madeira dreams podczas wyjazdu na Maderę i wyprawa udała się bajecznie, szczerze polecam przewodniczkę Sonię

#51 abi ubu

abi ubu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 08 maj 2020 - 16:26

No teraz to będzie bardzo problematyczne, zorganizowanie takiego wyjazdu. Ale chodzi nie tylko o zagrożenie epidemiologiczne. To także coraz większe ryzyko polityczne i gospodarcze. Wykluwa nam się bowiem nowy świat dwubiegunowy, w którym geopolityka jest determinowana przez rywalizację USA i Chin. Choć może się wydawać, że będzie to bez znaczenia dla zwykłych obywateli, to jednak w praktyce zaburzy m.in. możliwość wyjazdów wakacyjnych.

#52 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 15 maj 2020 - 06:32

W tym roku chyba nici z egzotycznych podrózy.

Always look on the bright side of life!

#53 mariuszgronek

mariuszgronek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 20 maj 2020 - 11:49

Niestety ale masz racje.

#54 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 25 maj 2020 - 11:45

Ciekawe, jakie będa ceny wakacji, jak w końcu otworzą granice...

#55 Guest_Gaja

Guest_Gaja
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 14:57

ja planowałam powtórzyć Maderę, gdzie byłam jesienią, nawet umawałam się już wstępnie z poznaną tam polską przewodniczką z madeira dreams i cóż trzeba czekać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych