Skocz do zawartości

Wyjazd na wakacje za granice?

wyjazd na wakacje wyjazd za ganice wakacje za granicą wyjazd na wakacje za granicę

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Łobuz

Guest_Łobuz
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 11:29

Hej zastanawiam się ile może kosztować wyjazd za granicę z dziewczyną. Rozważałem też różnice finansowe między wyjazdem samochodem, a lotem samolotem. Nie wiem co się będzie będzie bardziej opłacać. A może wyjazd na wakacje za granice się nie opłaca i lepiej zostać w kraju?

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 08:44

W Polsce jest o wiele taniej. Nie mam nawet wątpliwości. Poza tym u nas również są bardo fajne miejsca, w których można dobrze wypocząć. Na przykład w Białce Tatrzańskiej.Świetna miejscowość w górach. Bardzo dobry standard.

Noclegi wynajmiesz w dobrej cenie.

Na miejscu znajdują się termy: http://www.termabialka.pl/- tutaj masz stronę.Jest to bardzo duzy ośrodek , w którym są przeróżne baseny, sauny.Dziewczynie na pewno będzie się tam podobało. No i nie wydacie tyle co na wakacjach za granicą. 

#3 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 08:54

wcale ze nie sa tansze w Polsce...

#4 borkotek123

borkotek123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 01:46

sdfsdfsdfsdfsdfsdf dfsfsdfsdf dsfsdfdsfs

#5 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:25

Powiem Wam,że wiele zależy od organizacji. Jesli odpowiednio sobie zorganizujemy taki wakacyjny wyjazd to wcale nie musi być to aż tak wysoki koszt. Jest bardzo wiele ciekawych kierunków wakacyjnych, które z biurem podróży są bardzo drogie ale zorganizowane samodzielnie nie są aż takim wysokim wydatkiem. Obecnie zimą jest bardzo dobra pora na wycieczki egzotyczne. W takich krajach jest bardzo ciepło oraz tanio. W Tajlandii czy w Indiach.

Zerknijcie sobie na ceny linii KLM:

http://klmf.ly/1zjSJuk

Oferują tam wiele tanich lotów własnie w te kierunki ! 

sisi

#6 alcybiades

alcybiades

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 25 luty 2016 - 21:11

Ja uważam inaczej bo według mnie biuro podróży ma większe możliwości i taka rezerwacja jest bezpieczniejsza bo biura raczej nikt nie oszuka. Znalazłem ofertę "No Limits" i wyjazd na Surfing kosztuje coś koło 3 tysi. Jak chciałem sam zorganizować taki wypad to koszt wyniósł 3,5 tys.

#7 grazyna1

grazyna1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 09:07

Wszystko zależy na co się zdecydujesz. Ale zazwyczaj urlopy w Polsce wychodzą nieco taniej. 

Chętnie byłby tchórzem, tylko boi się.

#8 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 16 maj 2016 - 11:53

Oczywiście,że taniej. 

#9 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 329 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:59

Jest taniej i dlatego my również wypoczywamy w Polsce.Podliczyłam sobie koszt wakacji naszą 4 osobową rodzinką za granicą i wyszły nam bardzo wysokie kwoty.Polska jest również piękna, szkoda ,że wiele osób tego nie widzi....

Jedziemy do Łeby. Wypoczywaliśmy tam rok temu , podobało nam sie tak więc teraz wracamy. Można tam znaleźć porządne noclegi już od 30 zł:

http://www.e-wczasy.pl/noclegi,leba

Zobaczcie sobie sami. Atrakcji na miejscu jest sporo.Nawet jak pogoda nie dopisuje to w okolicy jest tak dużo ciekawych  miejsc, że można sobie zorganizować czas. 

#10 aśkaa

aśkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2016 - 18:28

Fakt, w Polsce jest taniej, ale jeśli marzysz o wyjeździe za granice to warto się wybrac :)

#11 Zuzanka

Zuzanka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 29 maj 2016 - 21:49

Ja przeplatam wyjazdy zagraniczne z wyjazdami w Polskę. Czy wyjazdy zagraniczne dużo kosztują? To zależy od naszych wyborów jakich dokonujemy przy rezerwacji. Mam namyśli wybór środka transportu, hotelu, opcję wyżywienia itp. Ja przeważnie jadę na wycieczkę objazdową, zazwyczaj autokarową z Wytwórnią Wypraw. W tym roku za kierunek wyjazdu wybrałam piętnastodniową wycieczkę na Bałkany (Albania, Czarnogóra itp.). Cenowo jak za tyle dni bardzo atrakcyjna oferta. Program wyjazdu bogaty i komfortowo zaplanowany z możliwością złapania oddechu nad morzem w Ulcinj.

#12 aga23

aga23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 czerwiec 2016 - 22:18

Sama chciałabym wyjechać na jakiś czas :) Może Włochy? :)

#13 richy

richy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 20:24

Samolotem jest taniej, ale problem jest na miejscu gdyż trzeba dużo płacić za wszelkie dojazdy. Także to tak naprawdę kwestia waszego gustu, cenowo wychodzi podobnie. Chyba, że nie planujecie nigdzie wyjeżdżać tylko na przykład przebywać większość czasu na plaży itp. Pamiętaj jednak o ubezpieczeniu turystycznym skoro planujesz wyjazd zagranicę. Są osoby, które o nim zapominają albo celowo nie wykupują myśląc, że im się przecież i tak nic nie stanie. Lepiej jednak dmuchać na zimno jak to mówią "przykazania na drogę" https://blog.axa.pl/...ykazan-na-droge i lepiej się zabezpieczyć. W razie wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia skutki finansowe mogą być opłakane. Także lepiej nie ryzykować

#14 Guest_karla

Guest_karla
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 22:22

Nie zawsze u nas jets tak tanio, nad morzem lekko wydasz tysiaka, gdzie dokładając jeszcze torche mozna znaleźć oferty ciekawsze za granicą. Różne są opcje, jeśli chcecie zaoszczędzić więcej i gdzieś pojechac to polecam, bo warto, sama w tamtym roku odkładałam i polecałam. Uprzedzam tylko przed pożyczkami szybkimi, na sekretypozyczek.pl przeczytajcie zanim coś weźmiecie, to taki poradnik, szybko sie czyta,a  wiem, ze dużo osób bieze właśnie takie pożyczki na wakacyjne wyjazdy.

#15 Guest_uxur

Guest_uxur
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 18:47

Czy ktoś jechał za granicę z częstochowskim biurem bpwesley.pl? Proszę szybko o opinie, bo zastanawiam się nad jedną ofertą.

#16 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1854 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 10:46

Wakacje zagraniczne są droższe, jeśli lecisz samolotem. Autokarem można wyjechać o wiele taniej. Ale też nie przesadzajmy. Na początku czerwca fajną Grecję znajdziesz za 1500 zł ze wszystkim w cenie. W maju wypasioną Turcję zrobisz za 1200 zł. Kwestia ustalenia kierunku. A najlepiej to już obserwuj od listopada Travelplanet. Wtedy zacznie się pojawiać first minute, najlepsze stawki, tylko kupcie ubezpieczenie na wypadek rezygnacji z wyjazdu. No i w Travel planet dadzą wam ubezpieczenie od bankructwa BP w cenie wyjazdu. Najbezpieczniejszy pakiet.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#17 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 07:39

Polska ma swój urok owszem.  Tylko czemu podrózować cały czas po Polsce....Sam bywam na wycieczkach w Polsce na weekendy kilka razy w roku. Raz w roku za to kupuję sobie jakieś fajne all inclusive za granicą aby się wygrzac. Skorzystac ze słónca ( takiego słonca jak na południu w Polsce nie ma). Zjeść coś ze smacznej miejscowej kuchni...
Jeśli zapolujecie na last minute, ewentualnie skorzystacie z first minute to cena wyjazdu nie będzie taka wysoka. Ze swojej strony polecam południowe rejony Krety:
http://www.swiatwypo...etra-i-plakias/- Iapetrę oraz Plakias. 
11.jpg

sisi

#18 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 879 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 październik 2016 - 12:56

Może interesują was oferty pracy za granicą? Znajdziecie je na portalu MARVEL, na który polecam wam zajrzeć. Ofert dostępnych jest tutaj naprawę sporo i to na różnych stanowiskach. 

#19 Monika8000

Monika8000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 20:37

W Polsce jest taniej, ale przecież nie można ciągle siedzieć w jednym kraju :D

Poczytajcie na Wakacje123 gdzie można pojechać.

#20 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:04

Jeśli chcecie już koniecznie wybrać się na wakacje za granicę to proponowałabym bezpieczne miejsca.... Osobiście uważam,że nie ma sensu jechać tam gdize zdarzały się jakieś ataki terrorystyczne. Jest to proszenie się o kłopoty samodzielnie...

Pięknie jest w Chorwacji. Nie ma tam równiez zagrożenia

Jeśli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem to proponowałabym zajrzeć sobie tutaj:

https://www.blueapart.pl/

Na stronie w dobrej cenie można wynająć sobie apartament w dobrym standardzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych