Skocz do zawartości

Ile kosztuje kupno mieszkania?

kupno mieszkania ile kosztuje kupno mieszkania

143 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_Oli65

Guest_Oli65
  • Goście

Napisano 25 maj 2020 - 20:16

Zależy od mieszkania i jego lokalizacji – ja dobre ceny znalazłam w biurze Góralczyk Nieruchomości, które działa w mojej Łomży (ale też w Giżycku i od czerwca w Ostrołęce).

#142 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 04 sierpień 2020 - 12:56

Kiedyś doceniało sie bardziej centrum miasta, jednak z wiekiem jak czlowiek robi sie coraz starszy, bardziej rozgląda sie za spokojem. Proponuje zastanowić się raczej nad budową domu w jakiejś okolicy na przedmieściach
budowa domu czesto kosztuje podobnie, co mieszkanie w bloku
mamy satysfakcje, że stworzylismy coś nowego
nowy dom to nowsze technologie, stare domy dość trudno dostosować pod kątem energooszczedności
spora działka jak również spora powierzchnia mieszkalna

Czasami warto jest zastanowić się nad wybudowaniem domu specjalnie dla siebie https://arkada.com.pl/dom-na-miare/ Z indywidualnego projektu. 

#143 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 22 sierpień 2020 - 19:31

Bardzo ciekawy temat. Ja również zastanawiam się nad zakupem nieruchomości i zbieram wszystkie dostępne informacje. Z mężem rozważam zakup domu jednorodzinnego nieopodal Piaseczna od dewelopera www.bg-development.pl. Wielkim plusem tej inwestycji jest bardzo dobra lokalizacja oraz atrakcyjna cena.

#144 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 21 październik 2020 - 21:17

My ostatnio kupowaliśmy mieszanie dla córki, także doświadczenia z wyborem lokum mamy świeżo za sobą. Jeśli szukacie agencji nieruchomości działającej na terenie Knurowa, Gliwic, Zabrza i w okolicach to zachęcam was do sprawdzenia sobie agencji Optima www.mfoptima.pl Solidni, profesjonalni, z dobrym podejściem do klienta i wyczuciem jego preferencji co do mieszkania. Dzięki nim szybko znaleźliśmy mieszkanie, bo zaledwie wciągu dwóch miesięcy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno, mieszkania, ile kosztuje kupno mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych