Skocz do zawartości

Ile kosztuje kupno mieszkania?

kupno mieszkania ile kosztuje kupno mieszkania

137 odpowiedzi w tym temacie

#101 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 07:34

Kosztuje tyle ile kosztuje mieszkanie, a ceny są różne w zależności od miejsca.

#102 Guest_ryszardpp

Guest_ryszardpp
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 10:33

Dokładnie, miejsce, standard, wszystko ma znaczenie, trudno o ogólniki. Za to co do dobrego notariusza mogę podac namiar na kancelarię pani Doroty Szuman-Krzych ze Szczecina. Fachowo, szybko, uprzejmie, taksa nie najwyższa, z mojej strony pełne zadowolenie.

#103 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 16:15

Na osiedlu Stacja Nowy Ursus w Warszawie teraz 2 pokoje można już mieć za 321 tys. zł. To dobra cena, biorąc pod uwagę jak mocno się Ursus teraz rozwija. Nawet rozważają aby metro dochodziło aż tam.

#104 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 21 maj 2018 - 13:36

Oczywiście, że przyda się  też dobry notariusz, w końcu taksy są różne, stąd warto porównać cenniki kancelarii. Rodzice ostatnio korzystali z kancelarii notarialnej Jolanty Klauzińskiej http://notariusznysa.pl/ Mieści się w Nysie przy ulicy  Biskupa Jarosława 1. Na pewno  to kancelaria warta uwagi, bo i cennik przyzwoity i usługi na wysokim poziomie.

#105 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 20:52

To zależy czego szukasz. Ja na początku próbowałem sam znaleźć mieszkanie w Krakowie, ale ciężko było znlaźć coś, co podobało mi się w 100%. Zdecydowałem się na współpracę z biurem nieruchomości Abc Dom - to była dobra decyzja bo znaleźli dla mnie świetną ofertę, która spełniała wszystkie moje oczekiwania.

#106 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 23 maj 2018 - 11:03

Widziałam ostatnio post na facebooku - na Osiedlu Życzliwa praga od 252 tys zl z garażem. Warto się zainteresować, w najbliższy weekend są dni otwarte w tej inwestycji.

#107 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 23 maj 2018 - 21:49

ceny to są różne i uzależnione od wielu czynników. jeśli chodzi o Warszawę to wystarczy przedzwonić do Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624 i zapytać jak to wygląda. ten człowiek działa w nieruchomościach od wielu lat i doskonale zdaje sobie sprawę jakie panują ceny na rynku takie realne (nie ile sobie właściciele życzą)

#108 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 14:27

A np taka Wola z odbiorem w tym roku, ceny od 7500zł/m2: https://www.facebook...?type=3

#109 Mateusz667

Mateusz667

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 15:11

Zdecydowanie zbyt duzo...

#110 Guest_sowa

Guest_sowa
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 19:27

No obecnie za mieszkanie w Warszawie swoje trzeba wydać. Rozwiązań oczywiście jest parę, zaczynając od kredytu a kończąc na, moim zdaniem rozsądniejszej opcji, czyli szukaniu czegoś spoza stolicy. Osobiście mogę śmiało polecić to co polecili mi znajomi, a więc Dom Marzeń w Piasecznie. Lokalizacja naprawdę wygodna i ceny naprawdę bardzo rozsądne.

#111 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 12:44

Sporo ciekawych inwestycji jest realizowanych teraz w Wawie i okolicach. My ostatnio z mężem tylko jeździmy i oglądamy...ostatnio byliśmy w Willi Międzylesie -willa-miedzylesie.pl. Świetne rejony kiedyś w Wawrze mieszkałam więc znam. Mieszkania mają tutaj duże, nawet 82 metry, ale do tego dochodzi jeszcze ogródek 150 m2 na parterze albo poddasze 70 m2 na piętrze także tak naprawdę człowiek kupując mieszkanie to kupuje tutaj po trochu dom.

#112 Sobiecha77

Sobiecha77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 13:41

Hej, to zależy smile.png czy będziesz kupować mieszkanie z rynku wtórnego czy bezpośrednio od dewelopera? jaka forma własności (własność, mieszkanie spółdzielcze z księgą wieczystą czy bez)?

Dokładnie, jak poprzednik. Dużo jest wytycznych, za dużo. Oprócz ceny mieszkania musisz doliczyć doradców, adwokata no i umeblowanie, remont itd. 

___

Pięknie mieszkam w pięknym mieście

https://www.dobryadr...kania/szczecin/

#113 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 23:05

Wszystko zależy od tego, gdzie takie mieszkanie chcemy kupić oraz jaki metraż wybierzemy. Ciekawa inwestycja znajduje się tutaj https://www.eurostyl...iedlemezzo.html . Warto ją sobie sprawdzić. Nowe mieszkania w Gdańsk Przymorze naprawdę świetnie się prezentuje. Termin realizacji to III kwartał 2020 roku. 

#114 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 00:06

Nie ma tak naprawdę jednej ceny, którą można wskazać. Nawet w tej samej miejscowość cena za metr jest różna. Tutaj http://front-park.pl jest namiar na apartamenty nad Motławą . Wysoki standard, świetna lokalizacja. Myślę, że właśnie należy patrzeć na jakość i umiejscowienie, bo to jest podstawa. 

#115 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 02 październik 2018 - 14:25

Mieszkanie kupiłam miesiąc temu, dzięki pomocy https://www.homescanner.pl Biuro nieruchomości składało mi beznadziejne propozycje zakupu, więc szukałam sama. Bałam się, że ktoś mnie oszuka, więc zamówiłam dodatkowo raport w serwisie. Przygotowali dla mnie informacje o stanie prawnym mieszkania, okolicy – gdzie są sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, gdzie można dojechać. Pogadali nawet z sąsiadami z piętra. Dzięki nim kupiłam super mieszkanie i mam przystojnego sąsiada bez dziewczyny! :)

#116 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 22 październik 2018 - 00:29

Cena zależy przede wszystkim od miasta, lokalizacji, wielkosci i standardu. Ja akurat jestem na bieżąco w cenach nieruchomości w Gdańsku i powiem Wam, że tutaj trzeba liczyć m.in. 6tyś za m2 mieszkania, a jesli chcemy mieszkać w przystępnej lokalizacji i w mieszkaniu o dobrym standardzie to ceny zaczynają się od 8tyś za m2 nieruchomosci. Aktualnie rozważam kupienie apartamentu z tej oferty 

https://www.russjan....owo,480,pl.html , ale muszę go jeszcze zobaczyć i omówić kwestie umowy.

#117 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 21:16

Zgadzam się, przyda się namiar na dobrego notariusza. Kilka razy korzystaliśmy z usług kancelarii http://notariuszchwialkowski.pl/ Łaziennej w Toruniu i dobrze ich oceniamy. Obsługa kancelarii jest bardzo profesjonalna, sprawy załatwiają szybko i solidnie, w miłej atmosferze i do tego mają korzystna taksę.

#118 Guest_e3dddi

Guest_e3dddi
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 11:02

Bardzo dobra, sprawdzona notariusz  z Krakowa to pani Anna Karczewska. Korzystałem z usług jej kancelarii dwa razy, przy sprzedaży działki i kupnie mieszkania i za każdym razem wszystko było załatwione szybko, konkretnie i dobrze wytłumaczone.

#119 Guest_agnes

Guest_agnes
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 10:38

Korzystanie z pomocy biura nieruchomości przy  zakupie  nieruchomości  to dobry pomysł bo dzięki pani Joannie z biura Lebiedź Nieruchomości mam własny dom który kupiłam w cenie mieszkania, sama w życiu nie trafiłabym na tak korzystną ofertę

#120 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 08:52

Cena zależeć może tak naprawdę od wszystkiego :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno, mieszkania, ile kosztuje kupno mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych