Skocz do zawartości

Remont - od czego zacząć?

remont od czego zacząć remont od czego zacząć

146 odpowiedzi w tym temacie

#141 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 22 wrzesień 2020 - 13:16

Remont raczej zaczynam od zaplanowania prac jakie chcemy wykonać. Dodatkowo należy znaleźć ekipę która taki remont nam wykona. Np. jeśli chcemy zlecić malowanie elewacji, warto w wyszukiwarkę wpisać np. malowanie elewacji wrocław, to chyba najlepszy sposób na poszukiwanie fachowców. 

#142 Guest_jarecki

Guest_jarecki
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 21:26

zależy jaki remont, wymieniałem w tym roku panele w 2 pokojach, niby robota wcale nie taka ciężka ale bylo trochę zabawy, przydała się wyrzynarka ryobi one+, jak coś trzeba było dociąć to szło to szybciej, a wiadomo jak to jest ze ścianami nigdy nie ma idealnie równo

#143 Guest_oksana

Guest_oksana
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 12:33

Oczywiście jaki by nie był to trzeba go sobie zaplanować i dopiero zaczynać. U nas była to kuchnia ale na szczęście jest już po, a że była to generalka to trwała prawie dwa miesiące. Niestety ale konieczna była nowa hydraulika. Teraz już tylko została przyjemniejsza część czyli dekorowanie i takie tam. Wczoraj udało mi się w superwnetrze.pl kupić kilka rzeczy w tym fajny kosz na śmieci z pedałem i jeszcze zaoszczędziłam na nim, bo jest akurat promocja.

#144 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 747 postów

Napisano 28 wrzesień 2020 - 16:39

Generalnie, to w pierwszej kolejności należy zacząć od poszukania firmy, która taki remont przeprowadzi. Jeśli chodzi o remont biura, to najlepiej zdecydować się na realizację fit out. Tutaj https://totalsec.pl sobie zerknijcie. Oni bowiem oferują tego typu rozwiązania. 

#145 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 845 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 10:35

Fajne i nie drogie fototapety na ścianę możecie kupić w sklepie https://uwalls.pl/są one bardzo ładne i jest ich spory wybór. Ja od nich mam fototapetę w dwóch sypialniach i prezentują się naprawdę super.

#146 Hedwig

Hedwig

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 grudzień 2020 - 19:26

Myślę, że przed remontem przyda się jakiś rzeczoznawca budowlany, który będzie w stanie ocenić budynek, czy w ogóle nadaje się on do czegokolwiek. Budynki niestety bywają sprzedawane w przeróżnym stanie, przez co czasami trudno jest kupić coś odpowiedniego.

#147 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 06 styczeń 2021 - 16:24

Tutaj jest wyjaśnione krok po kroku https://remont.biz.p...ont-mieszkania/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, od czego zacząć, remont od czego zacząć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych