Skocz do zawartości


Kiedy należy przejść szkolenie BHP?

szkolenie BHP praca BHP

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 12:49

Czy szkolenie BHP musi odbyć się przed rozpoczęciem pracy? Czy istnieje termin, który określa jak szybko od zatrudnienia pracownik musi je odbyć?



#2 Witch

Witch

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8743 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 13:07

wstepne przed dopuszczeniem do pracy;

Pierwsze szkolenie okresowe osób będących pracodawcami i innych osób kierujących pracownikami przeprowadza się do 6 miesięcy, a pozostałych - do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy na tych stanowiskach.



#3 tadeusz8

tadeusz8

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2015 - 08:49

"wstepne przed dopuszczeniem do pracy"

- art.237,3 Kp

- § 10 - 12 Rozporz. w spr. szkol. w dziedzinie bhp (Dz.U. z dn.18 sierpnia 2004)  

smile.png wink.png ph34r.png 

 

 



#4 andrzejek

andrzejek

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2015 - 10:47

A co powinno zawierać takie szkolenie wstępne? I czy musi je przeprowadzać specjalista od BHP czy inny pracownik wystarczy?



#5 tadeusz8

tadeusz8

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2015 - 11:11

- § 10 - 12 Rozporz. w spr. szkol. w dziedzinie bhp (Dz.U. z dn.18 sierpnia 2004)  

smile.png wink.png ph34r.png 


Jak wyżej, znajdziesz to co Cię interesuje - chyba bhp-owcem nie jesteś ph34r.png


#6 Szymon507

Szymon507

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 05:12

A nie wystarczy takiego kursu bhp www.szkoleniebhp.com.pl/oferta/szkolenia-bhp/ przejść?

#7 Mazer

Mazer

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 30 maj 2016 - 09:45

Wszystko zależy od stanowiska pracy, ale podobno takie szkolenie przy rozpoczynaniu pracy w danej firmie powinno odbyć się najpóźniej w dniu jego rozpoczęcia.





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie BHP, praca, BHP

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych