Skocz do zawartości

Promocja a budżet

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Pan Jurek

Guest_Pan Jurek
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 11:44

Szanowni,

Wiadomo że poszczególne jednostki samorządu terytorialnego przeznaczają jakieś środki finansowe na promocję własną, własnego terytorium itd. Jest mi znane, iż samorząd dysponuje środkami z dochodów własnych, jak i subwencji państwowych zapenianych przez państwo na zadania własne (publiczne) - przez państwo powierzone, oraz na zadania zlecone, których wykonywalność zależy w głównej mierze od tego, czy zostają sfinansowane przez zleceniodawce. Pytanie brzmi, czy samorząd na promocję własną bierze pieniądze z subwencji, czy z dochodów własnych? W jakim charakterze występuje promocja? Czy należy do zadań własnych czy zleconych?

Proszę o rychłą odpowiedź.

Pozdrawiam.

#2 Celinka152

Celinka152

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 12:09

Odsyłam do zamkniętych katalogów zawartych w ustawie o finansach publicznych

#3 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 09:07

Myślę, że na początku  warto zainwestować w nazwę firmy i w to żeby ją zarejestrować http://tworzenienazw...ac-nazwe-firmy/

#4 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 09:19

Na promocję wcale nie trzeba mieć wielkiego budżetu. Ja na przykład reklamuję swoj sklep w social mediach oraz wysylam newslettery do klientow. Korzystam z bardzo fajnej platformy do wysyłania maili jaką jest Emu Mail. Nie płacę za to dużo, mają nalepsze ceny na rynku. Zatem taka promocja nie musi byc droga.

#5 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 12:44

Wszystko zależy o jaką konkretnie branżę chodzi, bo nie we wszystkim miejscach sprawdzą się doskonale niektóre formy reklamy.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#6 RenataKr

RenataKr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 19:44

Według mnie warto zainwestować w usługi kreatywnej agencji marketingowej. Te pieniądze się zwrócą. Kreowanie marki jest w obecnych czasach niezwykle ważne. We Wrocławiu jest całkiem niezła kreatywna agencja reklamowa, zachęcam do skorzystania z ich usług.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych