Skocz do zawartości

spadek adwokat warszawa

spadek adwokat spadek warszawa adwokat warszawa adwokat prawnik spadek prawnik

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 17:14

Nam sprawę prowadził Pan Mecenas Wiesław Dembowski z Warszawy. Choć rodzina była bardzo skłócona, nikt nie chciał ustąpić i myśleliśmy, że będziemy się sądzić jeszcze przez wiele lat dzięki pomocy i negocjacjom Pana Mecenasa w miarę ugodowo i szybko zakończyliśmy sprawę za co niezmiernie dziękujemy. Pan Mecenas jest bardzo kompetentnym człowiekiem i cechuje się niezwykłą wyrozumiałością i cierpliwością do starszych ludzi. Bardzo kompetentnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wyjaśnił nam wszystkie nurtujące nas kwestie. Z szacunkiem polecamy Pana Mecenasa. Chcielibyśmy, aby na świecie było więcej takich ludzi. Telefon do niego to 792-180-679.

#2 Guest_jolka

Guest_jolka
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 09:54

Ja cenie adwokatów, którzy urzędują w jednym miejscu, ale można korzystac z ich wiedzy i doświadczenia na terenie całego kraju. Miala taka sprawe spadkowa, że jedziliśmy do świadków do innych miast. Niekiedy sprawy są skomplikowane i tak właśnie jest. Miałam przy sobie adwokata Bałagę – złoty człowiek, z ogromną wiedząJmoże komuś pomogę tą informację, pozdrawiam

#3 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 07:41

W tym przypadku doświadczenie i dokładność prawnika jest bardzo ważna. To on pośrednio decyduje o naszej przyszłości. Dlatego bardzo dokładnie szukałam prawnika do prowadzenia mojej sprawy. Najlepszy wydawał się pan Łukasz Domański. Pierwsze kilka spotkań utwierdziło mnie w tym przekonaniu, a sprawa została rozwiązana na moją korzyść.

#4 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 14 styczeń 2018 - 21:35

Przy tego typu sprawach jest ważne nie tylko doświadczenie, ale również podejście do sprawy. Można czasem się dogadać, a czasem sprawa musi trafić do sądu. Warto mieć w takim przypadku profesjonalnego pełnomocnika, który nam wszystko dokładnie wytłumaczy i pomoże. Tutaj https://adwokat-cichocka.pl jest kontakt do adwokatki, która jest specjalistą w prawie spadkowym. Kancelarię ma właśnie w Warszawie.

#5 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 grudzień 2018 - 18:51

Może Kancelaria Baraniewski & Kawa będzie w stanie pomóc, jak szukacie specjalistów od prawa spadkowego. Oni mają do tego odpowiednie kompetencje i doświadczenie, także warto ich wziąć pod uwagę. Kancelaria znajduje się przy ul. Śniadeckich 10 w Warszawie. 

#6 Guest_Trynacja

Guest_Trynacja
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 11:31

Idz i sprawdz na konsultacje przede wszystkim. Zobaczysz czy ktos Ci pasuje i czy to jest ktos godzien zaufania. Ja polecam Michala Krawczyka bo u mnie okazal sie pomocny i niezawodny. Wyprowadzil mnie z b.ciezkiej sytuacji.

#7 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:08

Godna polecenia jest Kancelaria Dariusza Erwina Kotłowskiego. Ma kancelarię na Towarowej. Korzystałam. Polecam z czystym sumieniem !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spadek adwokat, spadek warszawa, adwokat warszawa, adwokat, prawnik, spadek prawnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych