Kategorie
Skocz do zawartości

z jakim bankiem się związać

piotrekbe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 rok później...

od początku mojej firmy jestem związany z bankiem Idea http://www.ideabank.pl/ cenię sobie ich nie tylko za dobre oferty produktów dla firm - kredyty, konta itp ale przede wszysatkim za obsługe - zawsze roziwązują wszystkie problemy od ręki i są mega pomocni

POtwierdzam, mega, mega spoko bank i mega dobre oferty mają. Jestem z  nimi od dłuższego czasu i sobie go chwale. Polecam wejść na ich stronę i ogarnąć sobie, co oferują:  https://www.ideabank.pl/

• 1 rok później...

jaki bank jest odpowiedni dla firmy stawiającej pierwsze kroki na rynku? zastanawiam się gdzie ulokować firmowe pieniądze ale na razie mam za duzo pomysłów :) więc liczę na rady bardziej doświadczonych 

Tak, Idea Bank jest dobrym wyborem - w przypadku konta firmowego można nawet zyskać dodatkowe pieniądze

Drugie w moim rankingu jest iKonto Biznes Alior Banku - daje ono możliwość zyskania nawet 1500 zł premii dla firm za założenie konta i normalną aktywność na rachunku.

Trzecie, na którym zyskamy premię charakteryzuje się ogromną prostotą spełnienia warunku otrzymania wspomnianej 100 zł premii - to Konto firmowe mBiznes Standard mBanku.

We wszystkich trzech powyższych przypadkach utrzymanie konta firmowego nie powinno nas nic kosztować - przy normalnej aktywności.

Nie zaszkodzi również prześledzić inne konta firmowe 

Przy okazji warto też spojrzeć na inne produkty bankowe, żeby wybrać świadomie i najlepiej jak można, czy to przy poszukiwaniu dobrych lokatkont oszczędnościowych, czy konta osobistego ROR dla osoby fizycznej.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...