Skocz do zawartości

Zdjęcie

zadłużenie, komornik a getback

get back zadłużenie komornik

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 izasafka

izasafka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 14:16

Witam, mam taki problem - mam zajęcie komornicze a mimo to bank sprzedał moje zadłużenie do getback. Dzwonią do mnie co drugi dzień i informują że mam wpłacić - mówią nawet że sa w stanie umorzyć komornika. To prawda? Nie ukrywam ze było by mi to na ręke po komornik mi już dośc sporo zabrał a zadłużenie zmniejsza się powoli

#2 arkogarczarko

arkogarczarko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 marzec 2015 - 17:56

Rozłożą Ci te raty. Tak teraz działają te największe firmy windykacyjne. Nie wiem jak ten getbek.

#3 izasafka

izasafka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 14:43

rzeczywiscie, rozlozyli mi raty, w sumie nawet calkiem sie do mnie dopasowali jesli chodzi o mozliwosci ich wysokosci... czekam tylko jeszcze co z tym komornikiem

#4 Guest_Harlou

Guest_Harlou
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 13:51

rzeczywiscie, rozlozyli mi raty, w sumie nawet calkiem sie do mnie dopasowali jesli chodzi o mozliwosci ich wysokosci... czekam tylko jeszcze co z tym komornikiem

a długo się czeka na takie rozłożenie na raty? trzeba  spełnić jakieś szczególne warunki?

#5 Guest_Alka-Pralka

Guest_Alka-Pralka
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 13:08

no i jak to zrobić, żeby rozłożyli na raty? po prostu wystarczy, że się z nimi skontaktuję czy muszę zrobić jakąś pierwszą większą wpłatę?

#6 Guest_Smakoshh

Guest_Smakoshh
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 13:48

Najpierw sie skontaktuj - wtedy na pewno Ci wszystko powiedzą i zaproponują rozwiązanie.

#7 izasafka

izasafka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 10:46

jesli chodzi o raty to najpierw getback zapytal, jak wyobrazam sobie splate i na podstawie tego zaproponowali mi taki harmonogram splat, ktory jestem w stanie udzwignac :)

#8 Guest_alfred3

Guest_alfred3
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 15:25

Dokładnie, z nimi na szczęście można się spokojnie dogadać - ja na początku bałam się trochę, ale potem się okazało, ze niepotrzebnie. Tak naprawdę to dobrze, ze się do mnie zgłosili, dało mi to nową nadzieję.

#9 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 17 maj 2015 - 18:53

Witam chciała bym odświeżyć nieco temat. Dostałam list od getback i teraz pytanie naprawdę da sie z nimi dogadać? Z wypowiedzi kilku osób tak wnioskuję ale prosiła bym jeszcze o jakieś inne opinie

#10 Guest_Kupswojdlug

Guest_Kupswojdlug
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 14:25

Witam, da się a jak najbardziej trzeba, zapraszam na kupswojdlug.pl , Nasi doradcy pomogą w rozwiązaniu problemu a także wynegocjują najbardziej korzystne rozwiązanie. Nie czekaj , dług z dnia na dzień rośnie.

#11 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 11:32

Ja miałem w rodzinie delikwenta co się doigrał i wpadł w spiralę długów. W końcu się do niego poodzywali, Get Back też. Z tego co wiem, to jego żona go przycisnęła trochę i poszedł na ugodę. To wyglądało tak, że na początku spłacił jakąś większą kwotę, a potem w ratach co miesiąc ustaloną sumę. No jak się pożycza to trzeba oddać. Niestety...

#12 Guest_ecco

Guest_ecco
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 13:24

No niestety tak już to jest że jak się pożyczy to trzeba oddać no i już. Się nic na to nie poradzi. A jak chcą iść na ugode to można skorzystać moim zdaniem. Najpierw zadzwonić do tego Get Back i się zapytać jaką mają propozycję....

#13 AndreIryno

AndreIryno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPobiedziska

Napisano 08 czerwiec 2015 - 09:01

dogadać się da o ile chcesz oddać kasę, mogą ci trochę przedłużyć, ale liczy się dobra wola i pieniądze

co to jest NLP?

#14 Guest_debcia

Guest_debcia
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 11:22

tak ugoda to u nich jest słowo klucz - i jest to dobre rozwiązanie.  Get Back nie gryzie także da sie z nimi dogadać

#15 Guest_sylwek

Guest_sylwek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 15:09

Słuchaj i tak już niewiele możesz teraz zrobić prócz tej ugody z nimi. No bo co innego zostaje? Chyba komornik tylko. No i dolicz sobie odsetki za każdy dzień zwłoki. Twoje zycie Twoja decyzja, ale jak masz możliwość pojść na ugodę to się nie ma co zastanawiać chyba...

#16 Guest_Kostuch

Guest_Kostuch
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 15:04

Zgadzam się z sylwikiem. każdy dług trzeba prędzej czy później spłacić, nie da się inaczej.

#17 Guest_uszi

Guest_uszi
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 17:12

i co? dało się z nimi dogadać? o ja mam dług, wlasnie dostałem pismo od getbacku i zastanawiam się czy idzie się z nimi jakoś dogadać! mam nadzieję bo jednak przez głupotę nie chcę narobić sobie szkód!

#18 Guest_j

Guest_j
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 19:59

zawsze, przy każdej wysokości długu możesz albo z wierzycielem bezsposrednio, albo z firmą windykacyjną która prowadzi sprawy banków zaproponować ugodę. Duzo zalezy od tego ile wynosi dlug, jesli jest mały to zapewne rozloza na mało rat, a jesli duzy dlug to wiadomo, ze im tez zalezy aby ludzi wplacali i wtedy mozna bardziej negocjowac. Jak sprawa jest juz u komornika to nie mozna zapominac ze odsetki z dnia na dzien rosną i dochodzą koszty postepowania egzekcyjnego ktore obciazają dluznika. Warto spytac sie firmy windykacyjnej czy jest mozliwosc zawieszenia postepowania egzekucyjnego wraz z pierwszą inicjującą wplata ( jesli zawarta bedzie ugoda )

#19 Guest_kocjam

Guest_kocjam
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 08:31

zawsze, przy każdej wysokości długu możesz albo z wierzycielem bezsposrednio, albo z firmą windykacyjną która prowadzi sprawy banków zaproponować ugodę. Duzo zalezy od tego ile wynosi dlug, jesli jest mały to zapewne rozloza na mało rat, a jesli duzy dlug to wiadomo, ze im tez zalezy aby ludzi wplacali i wtedy mozna bardziej negocjowac. Jak sprawa jest juz u komornika to nie mozna zapominac ze odsetki z dnia na dzien rosną i dochodzą koszty postepowania egzekcyjnego ktore obciazają dluznika. Warto spytac sie firmy windykacyjnej czy jest mozliwosc zawieszenia postepowania egzekucyjnego wraz z pierwszą inicjującą wplata ( jesli zawarta bedzie ugoda )

Dziękuję bardzo za podpowiedź. To ważna dla mnie informacja. Zapomniałem o tym że jeszcze odsetki. Trzeba się wziąć za siebie i ratować to co zostało. Jak pierwszy raz dostałem  list  ot get back to spanikowałem ale im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej jestem skory do skorzystania z ugody.... Chciałbym mieć to już za sobą

#20 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 08:44

Mnie wzywają do zapłaty, a nie mam żadnych długów... Naciągacze.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: get back, zadłużenie, komornik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych