Kategorie
Skocz do zawartości

Dobry pomysł to tylko połowa sukcesu start-upu


Rekomendowane odpowiedzi

Liczba start-upów w Polsce rośnie lawinowo. Według danych REGON, w połowie ubiegłego roku zarejestrowanych zostało ponad trzy miliony tego typu działalności. Wzrasta zwłaszcza liczba firm związanych z branżą IT, czyli tzw. start-upów. Mimo zwiększającego się zapotrzebowania na nowoczesne usługi, Polska znajduje się jednak w europejskim ogonie innowacyjności – za nami są jedynie Łotwa, Rumunia i Bułgaria. Co stoi na przeszkodzie firmom, które swoją działalność opierają na rozwiązaniach technologicznych?

 

Powrót do artykułu: Dobry pomysł to tylko połowa sukcesu start-upu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Super Księgi
Jeśli szukasz finansowania swojego biznesu zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego Super Księgi superksiegi.pl. W naszej ofercie znajdują się pożyczki hipoteczne dla firm, kredyty dla Start Up'ów czy darmowe konta bankowe. Dodatkowo możemy zapewnić obsługę Wirtualnego Biura w tym adres do rejestracji i korespondencji, nielimitowaną obsługę korespondencji, skanowanie i przysłanie mailem. Zapraszamy, pomożemy rozkręcić Twój biznes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...