Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zarządzać finansami małej firmy

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102826 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 11:22

Osoby prowadzące własną firmę powinny odpowiednio zarządzać jej płynnością finansową. Mają do dyspozycji różne narzędzia, które poprawią efekty zarządzania firmą. Najczęściej stosuje się monitoring płatności. Jakie są jeszcze sposoby na skuteczne zarządzanie finansami małej firmy?

Powrót do artykułu: Jak zarządzać finansami małej firmy

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 11:22

Państwa firma potrzebuje profesjonalnej obsługi księgowej? Zapraszam do kontaktu z Grupą Kapitałową ECA. Pomagamy małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w sprawach księgowych takich jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, kadry, sprawozdania i raporty księgowe. Nasze doświadczenie doceniają wydawcy takich tytułów jak Rzeczpospolita czy Dzienniki GP gdzie można znaleźć artykuły naszych pracowników. Kontakt: biuro@ecagroup.pl.

#3 Guest_Super Księgi

Guest_Super Księgi
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 12:32

Biuro Rachunkowe Super Księgi superksiegi.pl oferuje kompleksową obsługę księgowości m.in. ewidencję PKPiR, rozliczenia z ZUS, obsługę kadrową i płacową czy miękką windykację. Dzięki naszej pomocy usprawnisz działania swojej firmy, zaoszczędzisz czas oraz zyskasz gwarancję profesjonalnego obsłużenia Twojego biznesu.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 12:22

Ja oddałem sprawy finansów do biura rachunkowego m-a z łodzi www.biuro-m-a.pl. Od tego czasu nie mam problemów z rozliczaniem i wszystko idzie bardzo elegancko.

#5 Guest_Błażej

Guest_Błażej
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 11:27

Prowadzę na razie mała firme i początki były trudne. Sam nie wiedziałem do końca w co dokładnie inwestować, jak rozporzadzac swoimi pieniędzmi. Przyjaciel polecił mi usługi conselion.pl i korzystam z nich do teraz i sprawdzają się supe. Zawsze profesjonalne podejście do klienta, kompleksowa obsługa i przede wszystkim skutecznośc! pozdrawiam

#6 Guest_malkolik

Guest_malkolik
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2017 - 11:56

Niby można to wszystko samemu ogarnąć ale to trudno, ponieważ lepiej skupić się na innych ważnych rzeczach. Ja korzystałem z pomocy specjalnej firmy doradczej w zakresie wdrażania systemu zarządzania itp. Dlatego każdemu, kto ma ogrom spraw na głowie polecam kontakt z synergiagroup.eu bo ogromną pomoc mogą wnieść do waszej firmy :) Pozdrawiam

#7 Guest_User

Guest_User
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 13:14

Kiedy chcesz łatwo i prosto zarządzać całym swoim biznesem, wybierz do firmy oprogramowanie które w prosty sposób Ci na to pozwoli oraz będzie cały czas rozwijane i wspierane. Sprawdź jakie możliwości może dać Ci Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu, pierwsze 14 dni jest za darmo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy