Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jaki uchwyt do samochodu - na hak czy na dach?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 853 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 08:17

Nie mam doświadczenia w tym temacie. Opinie na ten temat są różne - jak wam się wydaje, jaki uchwyt będzie lepszy do auta - chodzi o Volvo S40 kombi.

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 14:52

Nie lubię żadnych żadnych efekciarskich uchwytów. Najlepsze są takie które nie przysłaniają widoku komórki, ekranu nawigacji, z możliwością szybkiego sięgnięcia gdy zadzwoni telefon.

Polecam Ci coś takiego http://www.marka.com...lefon-typ-h.htm z elastycznym wysięgnikiem. Możesz sobie go dowolnie ustawić. Pasuje zarówno do tych mniejszych jak i większych aut.

#3 Rossi

Rossi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 18 marzec 2015 - 21:40

Nie mam doświadczenia w tym temacie. Opinie na ten temat są różne - jak wam się wydaje, jaki uchwyt będzie lepszy do auta - chodzi o Volvo S40 kombi.

Sądzę, ze to zależy co chcesz przewozić ... jeżeli narty do zdecydowanie polecam bagaznik na dach. Jeżeli rowery to zdecydowanie mocowanie z tyłu na hak. Co prawda jest wtedy problem z rejestracją, bo jest niewidoczna, a zgdonie z polskim prawem nie można jej umieścic w innym miejscu.

#4 dwoset

dwoset

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 19:17

Jesli rowery to hak z tył.

Foteliki i nosidełka samochodowe dla dzieci na https://edzidzius.pl/17-foteliki w najlepszych cenach

#5 hinduss44

hinduss44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:48

Według mnie rowery wygodniej będzie przewozić na dachu, bo nie będą zasłaniać tylniej rejestracji samochodu.

#6 TadeuszWysz

TadeuszWysz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 13:24

Kiedys znajomi mieli na dachu rowery i zapomnieli i chcieli z nimi wjechac do galerii, niestety dobrze sie to nie skonczylo, bo rowery zniszczyly auto. Ja preferuje jednak z tylu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy