Skocz do zawartości

Jakie wypożyczalnie aut polecacie?

#wypożyczanie #auta

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:19

Polecam Wam wypożyczalnię samochodów dostawczych BZIUK. Ma w swojej ofercie szeroki wybór aut, nowych i zadbanych, pełen profesjonalizm i komfort podczas jazdy. Sam skorzystałem z ich oferty i byłem mega zadowolony. Ja akurat wypożyczyłem auto na kilka godzin ale jest również opcja wynajmu długoterminowego. Polecam.

#22 janicka88

janicka88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 17:32

jaka wypozyczalnie aut wwarszawie na 3 dni polecacie? interesuje mnie auto powyzej 100tys

#23 Guest_Dariusz Kus

Guest_Dariusz Kus
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 11:53

Zdecydowanie mogę Ci polecić Panek. Mają w klasie premium nieco samochodów do wyboru. Rzuć okiem na ich stronkę, pewnie znajdziesz coś dla siebie. 

#24 Guest_misiak1234

Guest_misiak1234
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 20:42

jaka wypozyczalnie aut wwarszawie na 3 dni polecacie? interesuje mnie auto powyzej 100tys

Osobowe czy dostawcze potrzebujesz? My jak robiliśmy przeprowadzkę i trzeba było przewieźć meble to wzięliśmy busa z wypożyczalni BZIUK. Z osobowymi nie pomogę.

#25 Guest_jankowaty66

Guest_jankowaty66
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 22:25

w Warszawie na Matuszewskiej możesz wynająć samochody klasy premium w Wynajmie Aut Premium. Mają tam u siebie same najlepsze marki, zresztą wystarczy wejść do nich na stronę i zobaczyć samemu. A co do ceny to przyznam, że naprawdę są całkiem przystępne. Personel w salonie też jest spoko, możesz liczyć na ich doradztwo

#26 Guest_roberttt

Guest_roberttt
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 13:52

Często do Krakowa latam i z lotniska załatwiam sobie samochód od DD Partner. Trzymają flotę w dobrej kondycji odkąd pamiętam, nie obniżają lotów jeśli chodzi o standard samochodów, a czasami tak jest z wypożyczalniami że po dobrym początku działalności potem zaczynają dziadostwo odwalać.

#27 rebeka-m

rebeka-m

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 10:37

Mam sprawdzoną wypożyczalnię i jest to wypożyczalnia https://ipanek.pl. Mają bardzo fajną ofertę, tyle samochodów, że każdy coś dla siebie znajdzie. Wypożyczałam auto na kilka dni i cenowo byłam zadowolona. 

#28 Stefan_Kościelny

Stefan_Kościelny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 12:54

Póki co nie polecam konkretnej wypożyczalni bo na forum padały nazwy różnych firm. Mogę polecić artykuły którymi warto się kierować przy wyborze tej jedynej konkretnej wypożyczalni. Nie ma znaczenia czy wypożyczamy auto na podróż czy na co dzień ma znaczenie u kogo to robimy. Polecam blog http://motociekawostki.blox.pl. Warto śledzić blogi. I czytać opnie o wypożyczalniach samochodów.

#29 osoba21

osoba21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 15:38

Panek to bardzo profesjonalna firma. Wypożyczałam Seata - bardzo komfortowe auto i zadbane. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

#30 theter

theter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 08 październik 2018 - 09:00

ja też szukam wypożyczalni. zależy mi aby auto było do odebrania na lotnisku chopina i nie było limitu kilometrów. macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie które by spełniały ter dwa warunki? 

hale przemysłowe wynajem

#31 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 10:40

Polecam DD Partner, dbają o swoje samochody a w każdym razie odkąd u nich pozyczam to się jeszcze nie nadziałem na jakiś wadliwy egzemplarz. Głównei biorę Fiata 500 bo tanio wychodzi a jest już wyjątkowo komfortowy, zwinny, mobilny, żeby jeździć po mieście gdzie miejsc parkingowych brakuje to jest idealny.

#32 kaluu

kaluu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:56

Przyjrze sie temu blizej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych