Kategorie
Skocz do zawartości

Magazyn dla małej firmy

marek80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• 6 miesięcy temu...

Zawsze lepiej jest wynająć magazyn.  Zdecydowanie jest to w perspektywie czasu po prostu bardziej opłacalne. Najważniejsze to tylko trafić na taką firmę która nie będzie dawała umowy z jakimiś kruczkami. Ja wynajmowałem w Operis i wszystko gra tak jak powinno.

• 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Bardzo polecam tę firmę dmt.waw.pl mają powierzchnie magazynowe wraz z obsługa logistyczną. Posiadam u nich dwa magazyny i praca nigdy wcześniej nie była tak prosta, jaką jest teraz. Polecam 

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tylko jak ktoś nie wie czy magazyn będzie w ogóle potrzebny to po co go budować? Na początek możecie sobie wynająć po prostu halę namiotową - http://www.trans-hall.com.pl/jest to o wiele tańsze i daje możliwość przeanalizowania czy w ogóle potrzebujemy tego typu miejsce, jak duże i możemy sobie całość rozplanować nie ponosząc ogromnych kosztów bo budowa trochę jednak kosztuje.

• 2 tygodnie później...

Jezeli taki magazyn się przyda to czemu nie:) A jak stoicie z wyposażeniem waszych firm. Czy aby na pewno wszystko co powinno znaleźć się w biurze tam się znajduje? Ja przez długi czas nie miałam ekspresu do kawy do firm w moim biurze jednak jak kupiłam go z http://yazamco.com.pl/ekspresy-do-kawy.html to dopiero zobaczyłam jaki był potrzebny. Bałam się, że się przegrzeje po pierwszym dniu :D

• 1 miesiąc temu...

W magazynie przydadzą się różne folie stretch, taśmy pakowe itp, polecam zajrzeć do tego sklepu: kalena.pl  gdzie jest to wszystko dostępne od reki. Firma działa od 2007 roku i korzystam z ich usług praktycznie od początku. Nigdy nie było problemów z zamówieniem, a było ich naprawdę dużo. 

Gdybyś potrzebował jakiś maszyn do magazynu, które przeciez bardzo usprawniają pracę firmy to zerknij sobie na ofertę firmy Teknomatik. Poza gotowymi produkami mogą też zaprojektować maszyny według indywidualnych potrzeb klienta http://www.teknomatik.pl/pl/uslugi/projektowanie-maszyn.html. To świetna opcja szczególnie gdy Twoja działalność wymaga jakiś nietypowych działań. 

• 1 miesiąc temu...

Większość jednoosobowych działalności gospodarczych przez dłuższy czas swojego funkcjonowania obywa się bez powierzchni magazynowej. Siedziby takich małych firm często umiejscowione są w domu czy wynajętym pokoju, który pełni role biura i magazynu w jednym. Kiedy jednak firma się rozrasta pojawia się pilna potrzeba posiadania magazynu. Wynajem magazynów to operacja logistycznie skomplikowana i niestety kosztowna. Dlatego warto na samym początku określić jakiego magazynu szukamy i na jaki będzie nas stać. Ze strony http://www.uslugi-internet.pl/ dowiesz się jak wynająć magazyn krok po kroku. 

sporo magazynów jest na obrzeżach Poznania, dla firm transportowych i spedycyjnych to najlepsza lokalizacja bo zazwyczaj jest dobry zjazd na A2 z kierunku Warszawa i ze strony Niemiec. Firmy jak M&W Spedition nie muszą dzięki temu przeciskać się przez zatłoczone miasto tylko sprawnie zająć się transportem na zachód

Pamietaj, że nie tylko o magazyn, ale również warto zadbać o odpowiedni sprzęt, czyli wózki widłowe. Jeżeli na początek kupno to dla Ciebie zbyt duża inwestycja spróbuj może możliwości jakie daje firma Lemarpol czyli wynajem krótko i dlugoterminowy. Na magazynie maja ponad 350szt. Tego typu sprzętu, wystarczy więc jak się z nimi spotkasz i uzgodnicie wspólnie warunki. Fajnie że mają naprawde dobrych fachowców którzy na pewno pomogą podjąć Ci odpowiednią decyzję. Do tego zapweniają serwis i mają własny magazyn częsci zamiennych :)

• 3 tygodnie później...

Pamietaj, że nie tylko o magazyn, ale również warto zadbać o odpowiedni sprzęt, czyli wózki widłowe. Jeżeli na początek kupno to dla Ciebie zbyt duża inwestycja spróbuj może możliwości jakie daje firma Lemarpol czyli wynajem krótko i dlugoterminowy. Na magazynie maja ponad 350szt. Tego typu sprzętu, wystarczy więc jak się z nimi spotkasz i uzgodnicie wspólnie warunki. Fajnie że mają naprawde dobrych fachowców którzy na pewno pomogą podjąć Ci odpowiednią decyzję. Do tego zapweniają serwis i mają własny magazyn częsci zamiennych :)

Wózki widłowe i odpowiednie regały :) bo nie ma uniwersalnych rozwiązań. Regały archiwalne a regały przemysłowe to dwie różne kwestie. 

• 2 tygodnie później...

Te wózki to akurat bardzo słuszna uwaga. Osobiście polecam Toyoty - u nas w firmie się naprawdę sprawdziły. Zresztą też wynajmowałem, bo mi się to bardziej opłacało. Wejdźcie sobie na stronkę firmy CWW Blum - oni tam mają kompleksową ofertę, jeśli chodzi o wózki, mocno polecam.

• 2 tygodnie później...

W małej firmie nie ma potrzeby trzymać wielu oddzielnych urządzeń. Na pewno podstawą będzie dobry wózek widłowy, do którego można dokupić różny osprzęt. Dzięki akcesoriom ze strony eci.com.pl/pl/15-osprzet-do-wozkow-widlowych można przekształcić zwykły wózek widłowy w pług do odśnieżania albo dźwig. Dzięki temu usprawnimy wiele czynności, które wymagają wysiłku fizycznego, a praca stanie się łatwiejsza i szybsza. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...