Kategorie
Skocz do zawartości

Sztuczne kwiaty - czy to dobra dekoracja?

Gość wojak89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Oj powiem Wam,ze to zależy jakie są to kwiaty. Bo sztuczne kwiaty potrafią być bardzo rożne. Możecie sobie kupić tanią tandetę, ktora jest sprowadzana z Chin. Równie dobrze można zainwestować trochę więcej oraz znaleźc kwiatuszki, które jedynie przy dokłądniejszym przyjrzeniu się bedą zdradzały,że nie są świeżo zerwane. 

Na przykład takie:

http://www.plastiflora.pl/216-deals_default/kwiat-sztuczny.jpg

Proponowałabym szukać ich w hurtowniach z takimi dekoracjami: http://www.plastiflora.pl/pl/

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie widzę problemy, by w domu mieć sztuczne kwiaty. Mam ich dość dużo, nawet ostatnio ze strony megascena.pl domawiałam nowe. Kwiaty są ładne i praktycznie wyglądają jak żywe. Mniejszej troski wymagają niż żywe a to dla mnie wielki plus bo często mnie w domu nie ma. A tak jest coraz wilgotną ściereczką przetrę z kurzu i tyle. Ani podlewać ani przesadzać nie trzeba. 

• 1 miesiąc temu...

zależy skąd się bierze takie kwiatki, bo różnie bywa z jakością i łatwością tworzenia z nich dekoracji J Ja od dłuższego czasu biorę do tego kwiaty z hurtowni bomm.pl i mam z nimi same dobre doświadczenia, mają piękne kwiaty, które się nie rozpadają podczas składania ich w dekoracje J

• 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam dużo kwiatów żywych. Jednak dość często zamawiam na hurtowniach jak tu https://www.bomm.plkwiatysztuczne ale używam ich do dekoracji na wystawach. Szczególnie świątecznych. Niestety nikt nie będzie chodził i podlewał żonkili za szybą sklepu czy gwiazdy betlejemskiej dlatego muszę kupować i stosować takie. Moim zdaniem sensownie i delikatnie wkomponowany sztuczny kwiat w stroik i czy inna ozdobę na pewno będzie się ładnie prezentował. Za to zastąpienie nimi prawdziwych roślin i udawanie, że to nie sztuczne to już zostawiam każdemu z osobna do oceny.

• 1 miesiąc temu...

Dużo lepszym wyborem są kwiaty żywe. Znacznie lepiej się prezentują i sprawiają, że powietrze w domu jest po prostu świeższe.

Ok zgodzę się, tyle ze czasami często wymieniać trzeba. Ja też jestem zwolenniczką żywych, bo to i zapach i lepiej wygląda, ale mimo wszystko mam takie 2 duże kwiaty do salonu z megasceny zamówione, a na stole zawsze coś żywego stoi. 

• 1 miesiąc temu...
Gość KrowaWasol
Dobre wykonanie i masz wręcz idealną dekorację. Zawsze wygląda wtedy pięknie :) a jak lubisz takie rzeczy, to sprawdź sobie ofertę green-designers. Potrafią przygotować prawdziwe perełki! Mam taką w mojej łazience, efekt "wow" robi na każdym gościu.

• 2 miesiące temu...

Moim zdaniem sztuczne kwiaty to zły pomysł. O wiele lepiej prezentują się żywe rośliny, które dekorują wnętrze. Sama mam roślinki w doniczkach i muszę przyznać, że nie żałuję. Dbanie o roślinki też wychodzi na plus. Można podpatrywać jak rosną i wypuszczają nowe listki. Wyhodowanie dużego okazu kwiatu doniczkowego działa bardzo pozytywnie, bynajmniej na mnie. Mam różne kwiaty kaktusy, sukulenty, jukkę a nawet drzewko bonsai, które wypuszcza małe zielone listki. Drzewko podlewam co dziennie aby miało wilgotną ziemię. Warto mieć kilka kwiatów doniczkowych w mieszkaniu, bo od razu robi się milej i wzbogacają wnętrze.

• 4 tygodnie później...
Gość Amnesia83

Ozdoba zrobiona z głową wygląda zawsze ładnie, a sztuczne kwiaty to ekonomiczny sposób na przyozdobienie domu. My kupujemy tylko na  erena. pl bo są najwyższej jakości i prezentują się rewelacyjnie.

• 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

A mnie się bardzo podobają dekoracje wykonane ze sztucznych kwiatów. Szczególnie, jeżeli wykonane są z dobrych jakościowo wiązanek. Zobacz chociażby na kwiaty stąd: hurtownia kwiatów sztucznych sklep internetowy Niektóre kwiaty wyglądają bardzo naturalnie i elegancko i wcale nie są kiczowate. Wszystko zależy od odpowiedniego doboru wiązanki czy dekoracji, poza tym mam wrażenie, że moda na takie kwiaty znów powraca.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...