Kategorie
Skocz do zawartości

Aranżacje ogrodów - pomysły

Gość koliberr11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć macie jakieś pomysły na nietypowy ogród? Idzie wiosna czas coś zmienić. Zastanawiam się nad jakąś małą fontanną albo czymś innym mało spotykanym w Polsce?

Może ogród w stylu chińskim. Choć ja osobiście preferuję tzw. "Dziki ogród" :D

• 7 lat później...
Gość Radosław

Rewelacyjne projekty ogrodów oferuje firma Magic Gardens. Polecam ich usługi. Mój ogród jest wykonany wg ich projektu. Prezentuje się doskonale i uwielbiam w nim przesiadywać.

• 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o ogród, to moim zdaniem najwięcej charakteru dodają mu meble ogrodowe. Ja w tym roku planuję zakupić cały wypoczynek. Jeśli ktoś z was poszukuje solidnych mebli, to polecam zerknąć tutaj https://www.sfmeble.pl/c/meble-ogrodowe . Znajdziecie tam ogromny wybór mebli ogrodowych.

Warto żeby w ogrodzie były nie tylko kwiaty, trawa ale też architektura ogrodowa. Wtedy jest takie urozmaicenie i wykończenie. Sama mam u siebie gazony ogrodowe, obrzeża z palisad, ścieżki z kostki łupanej, rabaty. Tym bardziej, że żaden problem nawet kolorystycznie wszystko dobrać, teraz jest super wybór.

Gość Ewelina

Warto żeby w ogrodzie były nie tylko kwiaty, trawa ale też architektura ogrodowa. Wtedy jest takie urozmaicenie i wykończenie. Sama mam u siebie gazony ogrodowe, obrzeża z palisad, ścieżki z kostki łupanej, rabaty. Tym bardziej, że żaden problem nawet kolorystycznie wszystko dobrać, teraz jest super wybór.

chciałabym się dowiedzieć z jakiej firmy lub firm to wszystko do ogrodu?

Przez pogodę z jaką mieliśmy do czynienia w ostatnim czasie, zdecydowałam się na zrobienie systemu nawadniania ogrodu. Na portalu ogrodniczym "Czas na ogród" znalazłam wiele wskazówek co do tego jak to zrobić i już wzięłam się z mężem do roboty. Zostawię Wam link -  https://czasnaogrod.pl/system-nawadniania-ogrodu-poradnik-krok-po-kroku/, może ktoś też skusi się na takie rozwiązanie. :)

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...