Skocz do zawartości

Projektowanie ogrodów

projektowanie ogrodów projektowanie ogród plan projekt

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_amilka34

Guest_amilka34
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 09:38

Nam też zakładali państwo z ogrod-dom.pl może i każdy może zajmować się tym, ale nie każdy będzie to robił dobrze dlatego my zaufaliśmy profesjonalistom. Wole zapłacić trochę grosza i bezproblemowo założyć ogród, niż potem parę lat naprawiać czyjeś błędy i wkładać w to grube pieniądze.

#22 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 maj 2017 - 10:59

Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów, to bardzo polecam pracownię Zielony Zakątek. Zobaczcie sobie zresztą ich portfolio - realizacje są na stronie. Myślę, że one mówią same za siebie :) Naprawdę świetnie znają się na aranżowaniu przestrzeni, u nas wykonali kawał dobrej pracy! 

#23 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 12:40

Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów w Krakowie to szczerze mogę polecić firmę lukas garden. Mój ogród odżył dzięki nim i jest taki jaki sobie wymarzyłam :)

#24 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 12:19

Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów, to bardzo polecam pracownię Zielony Zakątek. Zobaczcie sobie zresztą ich portfolio - realizacje są na stronie. Myślę, że one mówią same za siebie :) Naprawdę świetnie znają się na aranżowaniu przestrzeni, u nas wykonali kawał dobrej pracy! 

Super! Faktycznie realizacje robią wrażenie. Moim zdaniem bardzo dobrym posunięciem jest zaanagżowanie profesjonalnego architekta wnętrz lub pracowni, która zajmuje się projektowaniem ogrodów, gwarantuje to piękny efekt, a często także oszczędność pieniędzy i czasu :) Także tego spędzanego później na porządkach w ogrodzie ;) 

#25 Erynie

Erynie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 17:40

Ja swój ogród projektowałam sama razem z mężem. Na początku urządzaliśmy w nim nieckę basenową po czym jak już była gotowa w ruch poszła trawa, krzewy i tuje. Ogród wygląda wspaniale a całość urządzania przyniosła nam wiele radości i zabawy.

#26 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 01 październik 2017 - 20:41

Ja myślę, że jak ktoś nie ma wiedzy ani umiejętności w tym temacie, to lepiej to zlecić fachowcom :) Projektowanie ogrodów wymaga jednak pewnych kompetencji, których przeciętny Kowalski mieć nie musi. 

#27 bakłażan

bakłażan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 18:44

Ja myślę, że jak ktoś nie ma wiedzy ani umiejętności w tym temacie, to lepiej to zlecić fachowcom :) Projektowanie ogrodów wymaga jednak pewnych kompetencji, których przeciętny Kowalski mieć nie musi. 

No tak, jak ze wszystkim... :) Jeśli tylko jest taka możliwość, to zlecenie tego pracowni projektowej jest wg mnie doskonałym pomysłem :) 

#28 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:57

Jaką firmę polecacie, jeśli chodzi o zakładanie ogrodów Warszawa? Będziemy dom budować, kolejnym krokiem będzie aranżacja działki wokół niego. Chętnie zdałabym się na kogoś, bo sama nie mam ręki do roślin za bardzo... Ile taka usługa może kosztować mniej więcej? 

#29 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 10:52

Mi podobają się pomysły przedstawione na blogu http://www.polskidom...i-na-storczyki/mało kiedy się z takimi spotykałam w codziennym życiu, więc jest to coś niespotykanego, czym można zaskoczyć znajomych

#30 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 17 maj 2018 - 15:44

Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów i tworzenie przydomowych aranżacji to zdecydowanie polecam firmę z Poznania ZielonyM2 założyli mi już 3 ogród i wyglądają naprawdę wspaniale. 

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#31 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 maj 2018 - 14:09

Jaką firmę polecacie, jeśli chodzi o zakładanie ogrodów Warszawa? Będziemy dom budować, kolejnym krokiem będzie aranżacja działki wokół niego. Chętnie zdałabym się na kogoś, bo sama nie mam ręki do roślin za bardzo... Ile taka usługa może kosztować mniej więcej? 

Polecam Ci pracownię Zielony Zakątek - świetni są :) Zobacz zresztą na ich stronę, mają tam swoje realizacje. 

#32 andreabb

andreabb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 21:15

A w temacie pielęgnacja ogrodów Warszawa - którą firmę polecacie? 

#33 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 10:46

Małopolska - tylko i wyłącznie firma Garden My Love!

Mój ogród wygląda niesamowicie, a pani wykonująca to profesjonalna i kompetentna osoba! Polecam!

#34 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 19:48

a czy ktoś z was zna firmę gardeners.pl? Jakie macie zdanie na ich temat?

#35 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów

Napisano 12 październik 2018 - 05:05

Nie znam, nie mam zdania, ale sądzę, że po prostu trzeba byłoby poszukać.

#36 knall

knall

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 12:05

jak chcecie bawić się w projektowanie ogrodów sami to czeka Was spora nauka, a jeśli chcecie oddać to w ręce architekta to polecam

zobacz sam

#37 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 13:28

Bardzo dużo dobrych porad można znaleźć w internecie, np. na temat wyboru ogrodzeń http://maxmag.pl/ogr...odzen-lupanych/  . Bardzo podobają mi się ogrodzenia łupane i uważam, że są uniwersalne, jeśli chodzi o ich wygląd. Nie trzeba być projektantem, żeby stworzyć piękny ogród.

#38 Waldek31

Waldek31

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:14

Jeśli mają być w ogrodzie takie systemy jak opisałaś, to raczej bym skonsultował się z jakąś firma, żeby chociaż doradzili co i jak.

#39 kalinowska

kalinowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:07

nie zgodzę się, że każdy może stworzyć piękny ogród, wiele osób woli zatrudnić architekta ogrodów, bo konpletnie nie ma wyobrażenia, jak się do tego zabrać, właśnie tak było w moim przypadku, nie zliczę ile wydałam pieniędzy na rośliny, które albo źle posadziłam albo nie komponowały się ze sobą, szkoda kasy, dlatego polecam projektowanie ogrodów przez profesjonalistów

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: projektowanie ogrodów, projektowanie, ogród, plan, projekt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych