Skocz do zawartości

Ozdoby w ogrodzie

ozdoby w ogrodzie ogród ozdoby aranżacja

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5873 postów

Napisano 08 grudzień 2020 - 08:36

Tak, naturalny

#42 nikolakamińska

nikolakamińska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 grudzień 2020 - 15:25

ja stosuję normalne sklepowe. Wszystko rośnie jak złoto :D

#43 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 08 styczeń 2021 - 07:14

Dla mnie jedną z najlepszych ozdób do ogrodu są fotele wiszące, bo łączą funkcję dekoracyjną z praktyczną i są meeeega wygodne^^

#44 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 19 marzec 2021 - 07:15

Nie ma też co przesadzać, według mnie fontanny, figurki, lwy na wjeździe wyglądają strasznie infantylnie, więc warto podejść do tego ze zdrowym rozsądkiem. Najlepszą ozdobą ogrodową są rośliny i to na tych warto się skupić. Są różne, przepiękne i ja staram się tak zadbać o swój ogród. Mam też część owocową, kilka drzew owocowych też warto mieć i o nie dbać. Zainteresowałam się tak siatkami od https://sieci-siatki...oducent-siatek/ Pomagają one przy ochronie drzew przed ptakami, dokładnie to owoców, a nie drzew ;)

#45 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano 29 marzec 2021 - 10:44

Przede wszystkim sam w sobie ogród jest ozdobą. Także na pewno warto zadbać odpowiednio o swój zielony zakątek. Na stronie https://euroogrod.co...nikow-3706.html możecie znaleźć przydatne narzędzia, ale również i dobre nawozy do trawników etc.

#46 Guest_Daniela

Guest_Daniela
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:31

Świetne projekty ogrodów wykonuje firma ZIelony m2. Polecam. Ogród zaaranżowany przez nich wygląda bajecznie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ozdoby w ogrodzie, ogród, ozdoby, aranżacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych