Skocz do zawartości

Ozdoby w ogrodzie

ozdoby w ogrodzie ogród ozdoby aranżacja

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 07 maj 2019 - 09:55

Skleić beton? Nie sądzę, żeby to się udało.

#22 Majk

Majk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 00:59

A nie możesz dodatkowo zabetonować? Wątpie, aby reklamacja tutaj zdziałała, ale też możesz spróbować. Ja osobiście nie lubię betonowych, są za ciężkie i własnie mają takie mankamenty. Wolę kupić plastik i nawet dodać kamymi, aby mi ne zwiały. Ja akurta mam te donice samonawadniające https://eko-ogrod.pl...r-bialo_zielony Bardzo zadowolony jestem 

#23 hag1

hag1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 15:56

Witamy serdecznie.Firma ARTstyle powstała z myślą o tworzeniu pięknych, unikatowych, jedynych w swoim rodzaju produktów, wykonanych własnoręcznie w naszej pracowni.Zapraszamy do naszej strony internetowej  http://www.artstyle.net.pl/

#24 terenial

terenial

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 02 październik 2019 - 09:26

Proste kwiaty w doniczkach i koniecznie mini drzewka lub drzewka w odmianie karłowatej do tego parę ładnych krzewów i gotowe. Ławeczkę na której można począć. Ławka jest do wykonania samemu, bo chyba nic w tym trudnego zbić kilka desek i ładnie pomalować.

#25 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 10 październik 2019 - 13:51

Przede wszystkim ład i porządek zachowywać w ogrodzie. Alejki zrobić, bardzo się do tego przydadzą palisady łupane Joniec. Ja tak niewielkim kosztem poodgradzałam strefy w ogrodzie. Na kostkę mnie nie było stać a tak wysypane mam kamyczki i te palisady właśnie. Efekt bardzo mi się podoba, gościom też. 

#26 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 październik 2019 - 15:59

Bardzo ładne są ogrody orientalne. Łączą w sobie tradycję z nowoczesnością i przy tym zaspokajają najbardziej wymagający zmysł estetyczny

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#27 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 11 październik 2019 - 06:22

Ja za ozdoby wezmę się dopiero na wiosnę. Teraz wypadałoby przeprowadzić jakieś porządki.

#28 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 725 postów

Napisano 16 październik 2019 - 09:52

Polecam firmy, które zajmują sie projektowaniem ogrodów. Nie musicie od razu płacić za stworzenie przez nich ogrodu, ale taki projekt pozwoli Wam ogarnąć to gdzie warto posadzić konkretne rośliny oraz jak rozmieścić architekturę ogrodową.

Warto również kupić sobie do ogrodu basen, szczególnie, ze lata są coraz gorętsze. Wiele osób się nad tym nie zastanawia, ale obecnie mamy najlepszy czas do kupna basenu ogrodowego. Jest po sezonie oraz wiele sklepów ma dobre promocje na baseny ogrodowe oraz akcesoria do nich:

https://www.dobrebas...A-BASENOWE-c108

Jak na przykład tutaj. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ozdoby w ogrodzie, ogród, ozdoby, aranżacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych