Skocz do zawartości

Ozdoby w ogrodzie

ozdoby w ogrodzie ogród ozdoby aranżacja

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Justysia

Guest_Justysia
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 11:36

Witajcie, chciałabym w jakiś ciekawy sposób zaaranżować ogród. Niestety nie mam na ten cel zbyt dużych środków dla tego planuję zrobić jak najwięcej sama. Czy macie jakieś ciekawe pomysły na wykonanie ozdób w ogrodzie we własnym zakresie?

#2 Trol

Trol

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 12:02

Myślę, że jeśli chodzi o ogród to dużo kwiatów, ciekawych krzewów wystarczy. To wszystko w super doniczkach. Ja ostatnio kupowałem tutaj https://www.artbud.p...i-kwietniki/738 i jestem bardzo zadowolony z wyboru.

#3 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 10:58

Na tematycznych strona są pomysły na projekty ogrodów, nie trzeba tutaj wcale pomocy fachowców, ponieważ jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać http://www.polskidom...du-wieloletnie/

#4 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 02 luty 2018 - 16:10

Beton architektoniczny to fajna rzecz w ogrodzie. Ja mam takie donice od improdukcja http://www.improdukcja.pl/są solidne i wpasuja sie w kazda dekoracje np ogrodu. Ostatnio widzialem takie w parku miejskim, są super.

#5 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 11 maj 2018 - 09:20

Klimatu dodają jasne światełka. Jakie masz meble? Może do nich trzeba coś dokomponować?

#6 nina_p

nina_p

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaŁeba

Napisano 18 lipiec 2018 - 08:40

Krasnale ogrodowe już chyba każdemu znudziły się więc może zakupione wiklinowe ozdoby w postaci zwierzątek. Ładnie wypielegnowany i zadbany trawnik jest ozdobą każdego ogrodu. Jeśli na rabatach jest czysto i jest zachowana harmonia w nasadzeniach to warto zadbać o niewielki zbiornik wodny w postaci oczka lub postarać się o altankę z ładnymi meblami ogrodowymi. Palenisko na ognisko lub kącek na grill współgrający z resztą też jest mile widziany.

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 752 postów

Napisano 12 październik 2018 - 05:06

W sieci można znaleźć mnóstwo pomysłów na aranżację ogrodów samodzielnie, są blogi i strony branżowe, wystarczy poszukać.

#8 asienka83

asienka83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2018 - 14:07

Krsnale ogrodowe , lampki z kolektorami słonecznymi lub panelami fotowoltaicznymi. Tak jak fashion.victim polecam blogi tematyczne i np. forum ogrodowe. W sieci jest mnóstwo przydatnych stron, artykułów. Poszukałbym równiez na yt jakiś prezentacji aranżacji ogrodów. 

#9 Guest_mmimi

Guest_mmimi
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 22:36

Odnośnie do światła to ja polecam bardzo aurora-garden mają bardzo duży wybór w rozsądnych cenach. To lampy solarne, bardzo wydajne. moim zdaniem cenowo także opłacalne

#10 Nowik90

Nowik90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaStopnica

Napisano 16 październik 2018 - 11:50

Można też postawic na altanke letnią lub całoroczną lub chociaż kupic meble ogrodowe. Miejsce na ognisko lub grilla tez można jakoś urządzić. W ogrodzie można zrobic miejsce na letni basen, placyk zabaw dla dzieciaków lub zawiesic hamak. 

#11 Gustav2

Gustav2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 29 październik 2018 - 18:46

A małe oczko wodne? Wbrew pozorom, nie jest to taka kosztowna inwestycja.

#12 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 13:55

W sumie dobra myśl. Teraz też są modne fontanny nowoczesne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ozdoby w ogrodzie, ogród, ozdoby, aranżacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych